Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

gośka Skorpion???? coś mi się Gośka wydaje, że Wodnik pochrzaniło Ci się w główce, chyba masz Alzhaimera i powinnaś zacząć szybko się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jesli chodzi o kulture to wy wszyscy Gosce do piet nie dorastacie! Nie jest brakiem kultury wyrazanie wlasnego zdania, brakiem jest uzywanie epitetow w stosunku do drugiej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załosne.....
Gosiu - zle zrozumiałaś moje wypowiedzi. Jestem obserwatorem i wyciągam wnioski- i to co pisałam dotyczy ogólnie sytuacji wokół. Nie ma we mnie goryczy bo nie ma powodu . Fakt- zostałam zdradzona , zabolało i to mocno ale ja należę do osób , które bardzo szybko się przystosowują do sytuacji i nowej rzeczywistości. Odeszłam od męża - bo ja cenię silnych, odpowiedzialnych facetów - a okazało się , ze mój EX widać nie był taki. Zamknęłam ten rozdział - i wróciłam do gry na gruncie damsko-meskim:D. Nawet mój EX twierdzi , ze ze mnie świetna partia - niezalezna finansowo, dobre warunki mieszkaniowe, niebrzydka, ciekawa świata , mająca swoje pasje i zainteresowania. Nawet podejrzewa, ze od niego odeszłam bo miałam kogoś wcześniej. Rozwód z powodu zdrady nie mieści się w jego sposobie myślenia - twierdzi , ze nie byłoby małżeństw , widać wie więcej na ten temat. Nie ustawia się przed moimi drzwiami kolejka adoratorów ale nie narzekam. Biorąc pod uwagę mój wiek to idzie mi całkiem nieżle. Mojego EX nie wyprowadzam z błędu- niech sobie myśli co chce, ma do tego prawo. To moja ostatnia wypowiedz na tym forum bo wyjeżdząm na długi urlop- w męskim towarzystwie ponieważ jestem juz prawie powtórnie zaobrączkowana:O Nie wiem co z tego wyjdzie - ale jak to sie mówi - do 3 razy sztuka , ale moze wyjdzie za 2 razem, mam nadzieję. Ponieważ zajrzałam tutaj z powodu twojego agresywnego zachowania na Rozwódkach i tylko dlatego- nie jestem kochanką , jestem wolna i mój facet jest wolny- mam pytanie : Co lub kto cię tak fascynuje na Rozwódkach ,że nie mozesz zyć bez codziennego zagladnia tam ? Masz jakąś obsesję? Nie szkoda czasu tak młodej kobiety na łażenie po kafeterii i dogryzanie komu się da? One naprawdę nie potrzebują twoich rad, doskonale sobie radzą . I zapewniam cię , ze każda wyjdzie na prostą - to tylko kwestia czasu. Przez ten topick przewineło się mnóstwo kobiet, piszą jakiś czas i znikają bo organizują sobie nowe życie. Nie mają juz potrzeby tam zaglądać- jesli juz to z sympatii od czasu do czasu. Sama jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka mi się kojarzy z kobietą która goli się na łyso, jest spod znaku Wodnika, mieszka w 300 tys. mieście i lubi "wrzucać' ludziom na forach...nie wiem czemu z kimś takim mi się kojarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta.
ananasek ty tu i nie tylko tu wiele razy pokazalas ze jestes zwykla debilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
ananasek - piszesz do mnie: "może to ty odbiłaś żonatego faceta itd..." Nie ze mną takie numery :-) Jestem mężatką, która nie zdradza i szanuje swoją rodzinę, a nie niszczy innej :-D To co robi gośka i jak o tym pisze wzbudza mnie wstręt i obrzydzenie :-( Podejrzewam, że gośka nie miała normalnej rodziny, dlatego tak bezwzględnie postępuje.... Ale do niej i tak nic nie trafia.... Może trafi za jakiś czas, gdy kolejna wyrachowana kobieta zagnie parol na jej doktorka z odzysku i wtedy gośka nie będzie już taka zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim lekarz
gdy opadną erotyczne uniesienia poszuka sobie mądrej i wykształconej kobiety, która ma konkretne zainteresowania, realizuje się w życiu zawodowym, osiąga w nim sukcesy, i z którą będzie mógł pogadać nie tylko o modzie i pogodzie, czy kupkach i przewijaniu KOLEJNEGO dziecka w jego życiu, ale i o wszystkim. Prawda jest bolesna, istnieje PRZEPAŚĆ pomiędzy osobami z wykształceniem wyższym zwłaszcza na tak elitarnym kierunku jak medycyna czy prawo, a osobami z wykształceniem średnim. Wygadanie i elokwencja nie zmniejszą, niestety, braku wiedzy, szerokich horyzontów i ogólnej erudycji. Już pomijam kwestię psychopatii, która również z każdym dniem, dla lekarza, o ile w ogóle takowy istnieje, będzie coraz bardziej widoczna. Nie widzę żadnego powodu, dla którego człowiek, jak twierdzi gośka, przystojny i z pozycją społeczną, ma spędzić resztę życia z kobietą z nizin społecznych, w dodatku zimną i wyrachowaną, o czym facet się w końcu przekona, gdyż żyjąc pod jednym dachem, dotrze do niego kto zacz jest jego nowym partnerem. Nie wiem, kim była jego żona, ale zamienił matkę swoich dzieci na kuchtę i pomoc domową w jednym, bez ambicji, no może poza wydojeniem dosłownym i finansowym facia. Żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim lekarz
powinno być nie zmniejszą braku wiedzy i nie zastąpią....................itd. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest lekarzem, a został...
sponsorem gośki.... Nie wróżę im ślubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosne- Podoba mi sie Twoja postawa, ciesze sie, ze patrzysz do przodu i szybko pozbieralas sie po tym przykrym dla Ciebie doswiadczeniu:) Ciesze sie, ze ukladasz sobie ralcje osobiste na nowo i Ci to wychodzi. Co do mojej obecnosci na rozwodkach to nic mnie tam nie fascynuje, nie doszukuj sie w tym zadnego drugiego dna, bo go nie ma. Po prostu jest to ciekawy temat i staralam sie w miare swoich mozliwosci cos madrego tam napisac. Wyjasnialam juz to. Tobie zycze udanego urlopu i powodzenia z nowym partnerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 przez 10
do ananasek3 - ty to taki troche maly dziwolag jestes - bez urazy - ale raz tej gosce cisniesz pozniej jej bronisz...zdecyduj sie! juz sama nie wiem ktora z was gorsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaaa
goska287 - chciałabym poprosić Cię o pomoc, podziwiam Twoją skuteczność. Napisz do mnie, proszę, GG 43928273. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego, że nie jestem gośką to można łatwo sprawdzić ja piszę z innego nr IP niż Gośka...bo tu niektórzy sugerują, że nią mogę być....co do mojego bronienia gośki lub "wrzucania" jej, to po prostu jestem obiektywna...na pewno nie podoba mi się, że jest na utrzymaniu lekarza, nawet teraz jak się tak nudzi to mogłaby zamiast tu siedzieć na kafie skończyć studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia upss
A ty nie jestes czasem z pomorsko - kujawskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
do rany przyłóż a krew wypijesz jak pijawka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka.
a powiesz jaka jest twoja matka? Czy cię kochała i kocha nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka.
Czy wie, że jesteś utrzymanką rozwiedzionego faceta ? ŻYJE JESZCZE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka.
PROSZĘ NIE ZACHODŹ W CIĄŻĘ, BO WYCHOWASZ SKRZYWIONE PSYCHICZNIE DZIECKO :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka. Czy wie, że jesteś utrzymanką rozwiedzionego faceta ? ŻYJE JESZCZE ? Matka Gośki pewnie żyje ,ale doktorek chyba nie żyje :D w każdym razie nie daje znaku życia,ciągle w pracy .Musi być jej bardzo oddany albo ..ma kochankę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka- Nie wypowiadam sie na temat mojej rodziny, bo to nie ma nic wspolnego z tematem:) I nie zajmuj sie cudzymi sprawami rodzicielskimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia gosi
470 mieszkancow i marzenia gosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wystrzegaj się ludzi, którzy nie widzą dobrych rzeczy, będziesz lepsza, bardziej zadowolona i naładujesz się pozytywną energią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj fuj fuju
umiera ten temat,goska juz chyba wszyscy maja ciebie dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka.
goska - a ja myślę, że twoja rodzina ma ogromne znaczenie, bo chyba ją kiedyś miałaś, tak? Masz jakaś rodzinę? Czy tylko kochanek jest całym twoim życiem? Kto cię wychował? Jakie wartości przekazał? Wydajesz się osobą tak wyobcowaną, że aż żal Cię czytać dziewczyno.... Kim są twoim bliscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka.
goska zapamiętaj sobie, że nie jesteś panią domu, tylko utrzymanką doktora T. :-) I napisz kto cię wychował? Wyglądasz na osobę, której nie miał kto wychować, nie miał kto wpoić zasad morlanych ;-( Ty żyjesz nietety wg schematu: PO TRUPACH DO CELU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×