Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Z tymi wakacjami to w takim razie wykaz dobra wole i pozwol ojcu wyjechac tylko z dzieckiem powiedzmy na wekend. Ciekawe co matka na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Boże .... nicałe 4 lata i syn został bez ojca na co dzień :-( goska - Twoje wpisy z dnia 13 lipca od godziny 10:32 mogą być dowodem na to, że nękałaś psychicznie swoją znajomą, wykorzystałaś jej słabość i doprowadziłaś do rozwodu.... Twoje teksty ta kobieta mogłaby przedstawić w sądzie. Wiesz, że w necie nie jesteś anonimowa pisząc pod zarajestrowanym nickiem? Można zobyć twoje IP.... Przyznam, że mam ochotę to zrobić... twoja podłość mnie powala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Dałaś mi.in. rady innej kochance: JAK ZROBIĆ Z ŻONY WARIATKĘ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska287 - to w sumie dosyć świeża historia (razem 2 lata). Nie miałaś chwilami ochoty odpuścić, gdy trwał przy żonie? Naprawdę wytrwała jesteś. Tzn. ja też jestem wytrwała, ale u mnie nie ma tej skuteczności :-( Nie wiem, co robić... Nie chcę posuwać się do perfidii, choć z drugiej strony mawia się, że GRZECZNE DZIEWCZYNKI IDĄ DO NIEBA, NIEGRZECZNE TAM GDZIE CHCĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska287 jesteś już sławna bo o tobie tematy zakładają:):) Temat: Goska287 13:14 kjgGIHOGIHRihdggihgih Topik dotyczy sławnej gośki287. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5278491& start=3420 Jej wypowiedzi można również poczytać na wątku: po rozwodzie. Gosia to niezwykła kobieta, umiała nawet doprowadzić ciężarną do łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Mylisz się. Gdyby jesczze okazało się, że tamta kobietra zaczęła leczyć się psychiatrycznie, miałabyś kłopoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- W jaki niby sposob ja nekalam? Jakby wszystkie kochanki mialyby odpowiadac za klopoty psychiczne bylych zon, to byloby dosyc ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Mylisz się. Gdyby jesczze okazało się, że tamta kobietra zaczęła leczyć się psychiatrycznie, miałabyś kłopoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były już na kafeterii przypadk
przypadki, kiedy to osoba pisała myśląc, że jest anonimowa, a potem surprise i znajomi dowiadywali się, co pisała na portalu. Swoją drogą uczciwie byłoby, gdyby doktorek dowiedział się z kim się związał. Mam nadzieję, że pojawi się wkrótce w wątku osoba, która dotrze do IP i do danych perosnalnych "gosienki" i oświeci biednego idiotę, czyli doktorka. W końcu byłoby to sprawiedliwe, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Inne kochanki nie wychwalają się na forach jakie potrafią być perfidne. Tobie to sprawa mega frajdę :-( Wiesz co? Dla ciebie i pieska szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- Oczywiscie, ze byly chwile lepsze i gorsze, w ktorych chcialam dac sobie spokoj. Gdyby po czasie tego roku nic by nie bylo wiecej to dalabym sobie spokoj, bo najmlodsza juz nie jestem. Mozna mu pomoc w podjeciu decyzji, ale to jednak on ja musi podjac. Nie wiem na ile Ci zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle. Na chwile obecna oczywiscie i zupelnie teoretyzujac. Gdyby w momencie problemow w moim zwiazku jakas pani, zakrecila sie kolo mojego faceta do tego stopnia, ze zaczal by mnie zdradzac i w koncu po namoach tej pani by odszedl to spakowala bym go i pieknie podziekowala tej kobiecie. Bo tak naprawde to niepotrzebuje faceta, ktory w przypadku problemow w zwiazku idzie na latwizne i znajduje sobie odskocznie zamiast sprobowac w ten czy inny sposob wyjasnic sytuacje. Wiecej powiem gdybym wiedziala o zdradzie to nie czekalabym az sam odejdzie tylko sama wyslala bym go do tej pani. Bo to byl jego wybor i jego decyzja. I tak naprawde obwinianie tej kobiety to obrazanie tego facet. Bo jesli dalby sie jej uwiesc to to, zaden mezczyzna tylko choragiewka ktora wieje z wiatrem, a ja z takim facetem byc nie chce. Wiec tak podziekowalam bym tej pani i zyczyla duzo szczescia. I nie nie utrudniala bym kontaktow z dzieckiem. Bo niby z jakiej racji, tato wybral nowa rodzine, dziecko musi nowa rodzine poznac. A poza tym dziecko to tez obowiazki i pani bioraca sie za dzieciatego musi sie liczyc z tym, ze dzieckiem trzeba sie zajmowac. Inna sprawa gdyby owa pania ktora zakrecila sie kolo mojego faceta byla moja znajoma, ktora znala sytuacje w domu i to wykorzystala. Bo tu az takiej tolerancji bym nie miala. Gosia a tak w ogole to uwazaj na tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Ja sie nie wychwalam, tylko doradzam innym kobietom, ktore sa kochankami, jak zbudowac zwiazek z danym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
tylko doradzam innym kobietom, ktore sa kochankami, jak zbudowac zwiazek z danym facetem. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hit dnia:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
Już pisałam, że nawet mi żal tego doktorka, bio wpuścił do domu niezłego babola ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtuj
11:20 [zgłoś do usunięcia] goska287 silvergold- To nie jest temat o mnie, powtarzam po raz kolejn Tłuku!!!piszesz,że ten temat nie o tobie,a stale na nim siedzisz i opisujesz swoje zycie i bronisz swoich racji,które dotycza twojego zycia i partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby facet nie chciał
goska287 - nawet nie wiesz, jak bardzo mi zależy :-( On nie ma jeszcze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajtuj- Jak ktos o cos pyta, to odpowiadam. Co nie zmienia faktu, ze to temat nie o mnie, tylko o zagadnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski... kobieto udostępnianie danych osobowych kogoś kto na to nie wyraził zgody jest czynem zbronionym podlegającym karze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet nie chcial- To jak nie ma jeszcze dzieci to w czym problem? Masz wymarzona sytuacje. Radze Ci sie pospieszyc poki nie ma dziecka, bo moze byc przeciez i wtedy bedziesz miala trudniejsza sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia chcesz czy nie chcesz on sie zrobil o Tobie. do goski, zlituj sie zal Ci faceta, a mi nie zal. W zasadzie to nikogo z tej trojki mi nie zal. Dorosli sa poradza sobie. Zal dziecka, to prawda, ale jesli mamusia, tatus i gosia wykaza sie rozumem i zechca wspolpracowac to i dziecku bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goski...
terpentyna - ja też bym takiego męża spakowała i wsytawiła walizki za drzwi :-) Ale gośka, jak pisze, ma nowy dom.... Mam więc nadzieję, że ex żona doktora Tomka nie wyprowadziła się z ich wspólnego domu w szeregówce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtuj
goska287 tumanie,trzeba byc tumanem aby wdawac sie w pytania i odpwoedzi na swoj prywatny temat i ciągnac to przez tyle stron. poza tym naparwde nie mogę uwierzyc,ze nie ejstes tworem kafeteryjnym,tylko zwykła kobietą,która pisze na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×