Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość goska = lafirynda
goska - gowno wiesz na temat macierzyństwa, więc po co zabierasz głos? :-D Napisz lepiej na ile wycenił cię doktorek? :-D Jaką masz m-czną pensję za utrzymanie domu i sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież za granicę wyjechał żeby dorobić do budżetu,nie na stałe. Nie wiemy jak długo był za granicą,od początku jak się dzieci urodziły?Na pewno był z rodziną i kwestia pojawienia się trzeciego dziecka zmusiła go do szukania większych pieniędzy.A co przy okazji znalazł to insza inszość. Ja to tak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska = lafirynda
silvergold - kochana zrozum, że gośka zawsze będzie rozgrzeszać jakiegoś kochanka, bo ona sama nią była przez rok i nie ma dla niej nic ważniejszego od pieniędzy :-( Nie liczy się czyjeś dziecko, czy żona. Taki typ kobiety - pijawki, która chce tylko dobrać się do majątku, a reszta jest nieważna.... To taka modliszka, która odbiła męża swojej znajomej.... Kobieta - bluszcz.... Nie ma wykształcenia, ani pracy, to musiała zakręcić gołą dupą i dobrała się żonatemu do rozporka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież za granicę wyjechał żeby dorobić do budżetu,nie na stałe."- No widzisz w tym przypadku okazalo sie, ze na stale. Nie trzeba byc geniuszem, zeby wiedziec, ze takie wyjazdy dobrze sie nie koncza. Przeciez takich historii jest cala masa. Sama bylam pewien czas w UK, wiec wiem co mowie. "Nie wiemy jak długo był za granicą,od początku jak się dzieci urodziły?Na pewno był z rodziną i kwestia pojawienia się trzeciego dziecka zmusiła go do szukania większych pieniędzy.A co przy okazji znalazł to insza inszość. Ja to tak widzę." No mozliwe, w sumie to malo wiemy. Fakty sa takie jakie sa. Ja bym takiego kutasa nie chciala z powrotem i robilabym wszystko, zeby go zniszczyc i wyciagnac jak najwiecej alimentow. Dlatego bylam zdziwiona jak czytalam teksty o mozliwosci powrotu itd. Nie chcialabym, zeby taki ktos przebywal w otoczeniu moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisalam slowa o tamtej drugiej, a tego jej meza zawsze krytykowalam. Czytac ze zrozumieniem prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że po pozbyciu się złudzeń kobieta ta zechce stoczyć ze swoim mężem batalię o rozwód i wysokie alimenty. Do tego musi mieć mnóstwo siły a teraz tej jej brakuje. A dzieci?Ma do nich pełne prawo.Pytanie tylko czy będzie chciał się udzielać? Być może będzie przysyłał alimenty i to wszystko. Przykre to wszystko,przez egoizm dorosłych cierpią dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę że po pozbyciu się złudzeń kobieta ta zechce stoczyć ze swoim mężem batalię o rozwód i wysokie alimenty. "- No i o tym caly czas pisalam. Nic wiecej, nic mniej. "Do tego musi mieć mnóstwo siły a teraz tej jej brakuje."- Rozumiem. Ale ja w takiej sytuacji bylabym WSCIEKLA i palala zadza zemsty i odwetu. To dlatego irytuje mnie takie uzalanie sie nad soba, a nie dlatego ze chcialam jej dogryzc czy cos takiego. Chcialam ja pobudzic do SENSOWNEGO I KONKRETNEGO DZIALANIA. "A dzieci?Ma do nich pełne prawo.Pytanie tylko czy będzie chciał się udzielać?"- Odpowiedz juz znamy. Facet nie przyjechal nawet na porod. Wiec oczywistym jest, ze ma to wszystko gdzies. "Być może będzie przysyłał alimenty i to wszystko."- Ty sie nie martw o to czy on bedzie chcial miec kontakt, tylko o to zeby przysylal alimenty, bo to wcale nie jest takie pewne, a sciganie za alimenty jak ktos jest za granica jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciekawe Co Powie...Można nielubić policjantów ...można ich nienawidzić,jeśli Ci krzywdę zrobili ...rozumiem to. :( Ale Oni są potrzebni ,co byśmy nie pisali i myśleli...A co do emerytur i weku ...to jest chore przyznaję,teraz jako cywil...ale nie życzę Ci nigdy aby napadli Cię bandyci ,chcieli pobić ,a w sukurs przychodzi ci patrol złożony z 2 60 letnich np. policjantów ,człowieku glina musi być młody,wysportowany,I uczciwy !! A nie dziadzio z laską zamiast pały .Pozdrawiam i kończę ten temat.P.s. Naprawdę nie mam emerytury :) ale nie nażekam mam dobrą i uczciwą pracę ,narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studente z etiopia
Chiba afrykanska powietrza wam zaszkodzila spadać na priwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te z Etiopi ! Masz suchara i sam spadaj ....tylko nie zjedz całego naraz :) :)Bo Ci zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bufka też Cię pozdrawiam :) Twardoręki to jest Twoja osobista sprawa czy masz emeryturę czy nie....a to że mąż odszedł od chyba mamasama, nie wiem czy pseudonim dobrze pamiętam....to nie jest nikogo wina....tak wyszło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piszę zeeenek z 4 nicków tu jest zauważyłam pełno ludzi, którzy piszą z 10 nicków a nawet z większej ilości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3: Wg mnie (a wierz mi na slowo, ze jestem bardzo inteligentnym czlowiekiem) ananasek3, doktor g, twardoreki oraz zabcia4 - to JEDNA OSOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratuluję narcystycznego podejścia do swojej osoby, a ja zapewniam Cię że się pomyliłeś.....może zgadniesz gdzie jest ta pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
i tak Twardoreki zostal Ananaskiem!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic mnie nie zawiodlo. Nadal uwazam, ze z tych 4 nickow pisze jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeeenek, oj goska, goska, bufka lubi płakac, twardoręki,goska = jedna osoba, akurat też jestem zeeenek inteligentny i wiem, że się nie mylę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, po prostu cierpisz na rozszczepienie osobowosci. Dosyc grozna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
oj goska goska ?! wypraszam to sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
nadal podtrzymuje ze goska jest z kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka i zeeenek oraz twardoręki to jedna osoba, to jest po prostu troll...definicja trolla: ma potrzebę szkodzenia innym, osoba o mentalności trola obraża innych, poniża ich itd. zeeenek i gośka ta definicja do was bardzo pasuje, bo jesteście jedną osobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka głupia ale racje ma
:D gośka jest z kafe bo nikt inny by sie tu tyle nie nadwyrężał :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka nie jest z kafe bufka to jest troll, specjalnie się tym zjawiskiem się zainteresowałam, są to osoby które "rozwalają" fora, które dowartościowują się poniżając innych, udają na forach kogoś innego niż są w rzeczywistości, mają psychiczną potrzebę szkodzenia innym, siedzą w mieszkaniach i z nas się śmieją......osoby o mentalności trolla posługują się różnymi formami trollingu...są albo takie spokojne jak troll: gośka albo tak wulgarne jak troll zeeenek albo udają przyjaciela jak troll twardoręki....ale to jest jedna osoba....jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dupicie jak przemarznięci :( Ale wali mnie to ja to ja ,i piszcie sobie co chceta ...jestem faciem ,mam jaja,w życiu i w gaciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×