Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość teodorek od zimnej
A ja jestem facetem, podkochuje się we mnie młodsza dziewczyna, ja odwzajemniam jej uczucia. Ale w niej jest tyle rozsądku, że ma się na baczności. Ja mam żonę z dwójką dzieci -14 i 8 lat. Z żoną nie łączy mnie praktycznie nic, w oczach żony jestem totalnie beznadziejny, w oczach kandydatki na kochankę jestem atrakcyjnym facetem. Dlaczego moje życie jest takie chujowe? Jak mam uzmysłowić żonie, że ja nadal mogę się podobać kobietom? Mam jej powiedzieć wprost, to powie że ściemniam. Nie jestem jakimś przystojniakiem z żurnala, ale jestem w miarę zadbany, schludnie ubrany, miły, uczynny, pomocny a w oczach żony czuję się zerem. Te święta były straszne dla mnie. Najgorsze w życiu. Z kandydatką do niczego nie doszło, a szkoda bo ja już prawie nie pamiętam co to sex. Nigdy nie zdradziłem żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to koleś
masz dylemat. napraw żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Ty się czaisz a twoja żonka chyba kogoś ma ... bez lipy ,chyba że wyglądasz jak człowiek drzewo i twoja się brzydzi ...ale opisujesz że nie jest z tobą żle ,więc babka kwili za jakimś reniferkiem Rudolfem z czerwonym noskiem lub,w ostateczności przeszła niezauważalnie dla ciebie okres pokwitania i jest zimna jak moja teściowa ,głowa do góry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
a jeszcze do Teodorek ...kiedy ostatni raz twojej żonie pokazałeś że nie tylko jesteś schludny,miły,uczynny,dobry tatuś ale i prawdziwy facet,zakapior który jak w razie zagrożenia dla twojej rodziny upie.....i przeciwnikowi łeb przy samej du....e ? Stary ...kobieta nie potrzebuje tylko miłego faceta ,męża ojca,ale czasem zimnego skur....a !! Zapewniam tak jest ,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Narka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rahim i Ty jesteś taki zakapior, który broni swojej rodziny?.....nie było mi dane być Twoją rodziną i zobaczyć jak to wygląda w realu ale chcę żebyś wiedział iż nie jestem zagrożeniem dla Twojej rodziny...... bo wiem że jest Ktoś dla kogo jestem bardzo ważna i szanują Go za to i cenię że taki jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze możemy być znajomymi, jeśli chcesz...chyba że to nie jest wykonalne w Naszym wydaniu........to nimi nie będziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego się obawia rurka? wiesz nie jestem specjalistką od kochanków więc może się znajdzie ktoś tu bardziej kompetentny kto udzieli Ci jakiejś rady...ale domyślam się że powinnaś podać więcej szczegółów, np. czego się on obawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego się obawia rurka? wiesz nie jestem specjalistką od kochanków więc może się znajdzie ktoś tu bardziej kompetentny kto udzieli Ci jakiejś rady...ale domyślam się że powinnaś podać więcej szczegółów, np. czego się on obawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exkochankapalanta
mi kochanek zrobił dziecko , to dopiero dramat, co za palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Zrobił ? Ci? A ty gdzie wtedy byłaś ? Bez jaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby od Sylwestra cały rok 2013 był extra By marzenia się spełniały, by pieniądze kieszeń Twą wypychały A uczucia nie znikały i z serca wypływały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomóżcie kobietę
bo przeżywa dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można było się nieźle pośmiać........niezły ubaw czasami można mieć.......bardzo śmiesznie tu było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immer nach
Przeciez to tylko i wylacznie wina faceta. Porzadny, dobrze wychowany wie, ze ma sie nie kurwic i nie balamucic mlodych dziewczyn, tylko zostawić je w spokoju dla wolnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandia
Czytałam tylko początek tego tematu,ale muszę przyznać,że jestem w szoku.Jak można chwalić się czymś takim?To przecież zwykłe szmacenie sie.A już ogramiczanie kontaktów z dzieckiem jzwyczajnie nieludzkie.Uważam,że jeśli facet jest tak bezwartościowy,że poleci,za pierwszą lepszą,która rozłoży przed nim nogi,to w każdej chwili możecie być na miejscu poprzedniej partnerki/żony.Nie rozumiem skąd się biorą takie bezwlędne egoistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×