Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość Aco jesli...
...jest kochanka od 6 lat i nie chce mojego meza? A ja chce zyc normalnie nie w trojkacie a ona nie chce go na stale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhihihihihihhihihihhihihiihh
A to się dziewczynki rozchichotały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
czemu nic z tym nie zrobisz jak wiesz od tylu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aco jesli...
Ja? A dlaczego ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka 287 do
ty debilko, musisz dopierdzielać tej kobievcie? co ona ci zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka 287 do
Mamie Samej na rozwódkach, jesteś tępą siksą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fascynujesz mnie Goska...
naprawde :) wlasciwie malo dla mnie istotne co piszesz, choc musze przyznac, ze niesamowicie duzo w tym racji. Takiej chlodnej, zimnej , opanowanej, wyzutej z uczuc..ale jakby nie bylo racji.. Niekoniecznie zgadzam sie z moralnym-niemoralnym przeslaniem tego co piszesz ale chyle przed toba czolo za opanowanie i wytrwalosc. Odpierasz niesamowita nagonke na twoja osobe i robisz to niesamowicie objektywnie, starajac sie nie obrazac nikogo. Moze nie zawsze ci to wychodzi (pewne slowa do zrozpaczonej kobiety w ciazy nie byly o.k.) ale bez watpienia masz klase i jestes odwazna osoba (kobieta czy mezczyzna, dla mnie bez znaczenia). Ja bym chciala miec taka kolezanke, przynajmniej wiedzialabym, ze jest ze mna szczera. A mojego faceta bym sie nie martwila.. zbyt dobrze dbam o moj zwiazek, zadna kobieta nie jest w stanie tego zepsuc :) Pisz dalej Malgorzato, bede czytac cie z przyjemnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ktorym miejscu jej dopierdzielilam? Napisalam tylko, ze moze wina za jej zaniedbania w domu jest zbyt czeste przesiadywanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska 287 do
przesolone ziemniaki to nie zaniedbanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska 287 do
przepraszam nieposolone poza tym z tego co się orientuję dziś jeszcze nie była na kafe dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska 287 do
to był jego wybór i to on zaniedbuje swoje dzieci, nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynujesz mnie Goska- Dziekuje:) Wiem, ze mam racje i gdyby nie bylo wiadome, ze sama bylam kochanka, to wiekszosc osob przyznawalo by mi racje. A tak patrza na to ci pisze przez pryzmat mojej osoby, a to blad. Szkoda, bo kosztuje je zapewne sporo niewygod takze w realnym zyciu takze w innych sferach niz sprawy uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goska287- Tak, to byl jego wybor. Ciesze sie, ze to napisalas, bo wokol tego krazy caly ten watek. A teraz pytanie: dlaczego dokonal takiego wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka 287 do
Nie wiem, może po prostu przerosło go, że jest tak daleko? Sama pisałaś że to nie jej wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legoludka
Nie stosuje wulgarymow .Natomiast z premdedytacja pod płaszczykiem troski ,udzielania "dobrych rad " obraza .To nie odwaga .To zimny cynizm.manipulacja .liczenie na słabsze nerwy adwersarza.Jezeli to mozna nazwac szczeroscia to świat naprawde zwariował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
dramat co tu sie dzieje, szkoda ze nie ma zahaslowanych tematow........ :( Za wszystkie zyciowe problemy obarczaja nas kochanki, zaraz sie dowiemy ze to nasz wina,ze tata jest garbaty. Takie wszystkie madre a meza przy sobie nie potrafia utrzymac. Pewnie od ksiedza sie nauczyly robiac mu laske w konfesjonale i zalac sie w miedzyczasie na meza. I nie o meza im chodzi tylko o to,ze nie bedzie tyle kasy w donmu i kto bedzie szapierdalac im z zakupami, zeby mialy co wierdalac. Nie tlumaczmy sie dziecmi i obowiazkami domowymi , o kazdy je ma. Spojzmy prawdzie w oczy.... zaniedbaly sie, roztyly a teraz pretensje o wszystko. Dkoro jestescie takie zajebiste zdradzone kobviety, to znajdzcie sobie nowych parobkow...tamci i tak nie byli Was warci...stac was na wiecej-jestem tego pewna. Wiec djcie nam tu spokojnie sobie rozmawiac i cieszyc sie z zycia :) Chyba na 98 stroie przeczytalam cos o pozytywnym mysleniu. Brawo !!!! Tego sie trzymajmy... mozemy wszystko, tylko myslmy pozytywnie i badzmy konsekwentni a wszystko sie ulozy po naszej mysli. Nire zapominajmy rowniez,ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!!! :))))) Jezeli w tekscie powyzej sa bledy ortograficzne to calkiem mozliwe, bo jestem dyslektycznym pozytywnym freakem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legoludka
goska nie stosuje itd mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia na miotle
izzza27=goska287 Wpiszczie jedynie w googlu kafeteri ai izza27, to ta sama osoba co Goska tylko w ostatnim wcieleniu miala troche inna historie. Pisze to jedynie gwoli jasnosci bo malo mnie obchodzi kto kogo odbil komu i dlaczego. Jeden czlowiek nie posiada drugiego na wlasnosc wiec jak facet czy kobieta ma sobie pojsc to kij mi w droge. Ludzie sie odkochuja i juz. Trzeba twardo stac na wlasnych nogach, miec wlasne dochody, prace, zycie, znajomych to sie obedzie bez wielu dramatow. Zastanaiwajace jest, ze Goska to zna z pierwszej reki a nie aplikuje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska287- Mozliwe, ze tak. Ja napisalam, ze na emigracji ludziom odbija. Ale mi bardziej chodzi o to, ze to ona jednak wybrala sobie takiego meza i urodzila z nim 3 dzieci. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze facet z dnia na dzien zmienil sie o 180 stopni. Pal szesc z nia, ale nie moge uwierzyc w to, ze wyparl sie dzieci. Sorry, ale ja nie kupuje jej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fascynujesz mnie
Chciałabyś mieć koleżankę psychopatkę (gośka to klasyczny przykład, książkowy wręcz)? zadziwiające! :O PS. może kiedyś spotka cię to niezykłe szczęście - psychopata na drodze - oby, może zmądrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Nie sledze was az tak dobrze, i w dupie mam pod iloma nikami kto pisze. Ale dajcie juz luz tej gosce, niech sobie pisze co chce, kazdy ma do tego prawo. Jakos tych ktore nas obrazaja nikt nie uspokaja. Fajne zdanie powyzej :ze ludzie sie odkochuja i juz...niestety takie czasy i tego nie zmienimy. Ale jezeli facet wypars sie dzieci to to juz jest nie fair, powinnas mu to wytlumaczyc. wiem jak mogl byc zmeczony malymi dziecmi, ale i tak juz z nimi nie mieszka to po co sie zaraz wypierac. To juz jest nie do przyjecia. Nawt mi zalezy,zeby moj facet mial kontakt z dziecmi, bo jedzie z nimi na wycieczke a ja mam cisze i spokoj w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowicenumer1- Ja w przeciwienstwie do wielu osob z kafeterii pisze pod jednym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamte starsze dzieci nie sa juz takie male. Nie wierze, zeby ktos z dnia na dzien zmienil sie az tak, zeby nie chciec nawet pogadac przez telefon z dziecmi. Albo on taki zawsze byl, albo od dawna juz bylo z nim cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Ja nie wiem co tu wogole taka trauma jest z tymi podszywaczami, i nikami. Niech kazdy robi co chce!!!!! Tak ylko sobie tu czytam, jak dotychczas to wychczylam tylko pare wypowiedzi na temat..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Bywa i tak... trudno stwierdzic, nie znam czlowieka. a mozliwe, ze ona nastawia tak dzieci przeciwko niemu, ze facet nie wytrzymal. Mysle,ze jak wszyscy ochlona to sie to pouklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×