Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość mmeegg
goska287 - czy można z Tobą nawiązać kontakt poza tym forum? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizoo- Wybacz, ale w taka brzydka pogode lubie pospac dluzej:) bufka lubi plakac- Nie, to nie on:) mmegg- W jakim celu ten kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden kontakt- nic o nas bez nas! będę płakać to jest zdrada zdrada kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmeegg
chciałabym taką małpę jak ty poznać osobiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmeegg
i strzec się przed takimi babami, które nie mają skrupułów i odbijają innym mężów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Pamiętaj, że przy zaczernionym nicku nie jesteś anonimowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmegg- Mysle, ze to nie jest takie trudne wbrew pozorom. Jest wiele szczesliwych malzenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- No tak, ale przecietny forumowicz nie wie jak sie nazywam, w jakim miescie mieszkam itd:) Moje miasto jest stosunkowo niewielkie wiec latwo mozna byloby dojsc do nazwiska mojego faceta, a tym samym do mnie na podstawie tych skromnych danych, ale jednak jakichs danych ktore tu przedstawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Życzę Ci, żeby Ciebie kiedyś twój kochanek również zdradził z inną - młodszą ;-) I żeby inna zrobiła z Ciebie wariatkę :-) Tak jak Ty zrobiłaś wredoto :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
W niewielkim mieście chyba wszyscy wiedzą, gdzie mieszka utrzymanka faceta, który porzucił rodzinę... Jak się z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmeegg
goska287 - ja tylko napisalam w sprawie kontaktu, pod reszte wpisów ktoś się podszył. Widzę, że nie ma takiej możliwości, bo nie wiadomo, co kto tu wypisuje w moim imieniu. Myślę, że mogłabyś mi pomóc, ale jak widzę, co się tu dzieje, jakie chamstwo, to chyba nie ma sensu :( Pozdrawiam i życzę szczęścia! (nie bierz pozostalych wpisów jako ode mnie, bo nic już raczej tu nie napiszę, ignoruj prowokacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
nie wiem gosia,nie wiem :-) duzo podobienstw! 1. sredniej wielkosci miasto 2.zawod lekarz 3. twoj wzrost i kolor wlosow 4.mieszkacie w szeregowcu 5.on po rozwodzie,obecnie ma partnerke 6.jego partnerka nie pracuje, siedzi bez konca na forach internetowych(to nie zart) 7. ona w domu tylko gotuje 8.kobieta jest z pipidowka w zwiazku z tym nie ma zadnych znajomych On sie nia ,,opiekuje":-) i co ty na to Gosia?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Prawde mowiac nigdy nie przejmowalam sie takimi detalami. Miasto jest blisko 100 tys wiec z kolei nie az tak bardzo male. Aha i nie lubie slowa utrzymanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
A ja myślę, że UTRZYMANKA idealnie do Ciebie pasuje :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Przecież utrzymanka ma sponsora :-) Więc o co chodzi? Ty żyjesz w takim związku.... Na koszt kochanka, prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
do goski-jak goska zostanie jego zona tez bedzie utrzymanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Póki co nie jest żoną :-D A więc utrzymanką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Zyje na koszt faceta, ale mieszkamy razem, tworzymy zwiazek i planujemy rodzine. Jesli cos takiego nazywasz sposnoringiem, to dotyczy to kilkuset tysiecy (jak nie wiecej) kobiet w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
On za wszystko płaci, a ona żyje na jego koszt. Czy to nie jest sponsoring? Według mnie - TAK :-) Zero godności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
On za wszystko płaci, a ona żyje na jego koszt. Czy to nie jest sponsoring? Według mnie - TAK :-) Zero godności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Widze ze lubisz bawic sie w definicje, to utrudnia zycie:) Dla mnie slub jest tylko umowa zabezpieczajaca mnie i moje przyszle dziecko przed nierozsadnym zachowaniem mojego faceta w przyszlosci. Ty malzenstwo idealizujesz jak ktoras tam z dziewczyn wczesniej. Ze przed slubem utrzymanka, a po slubie juz nie utrzymanka tak? Papierek zmieni wszystko? No ok niech tak bedzie jesli pomoze Ci to sobie jakos poukladac w glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
Mam nadzieję, że kilkaset tysięcy kobiet nie postąpiło tak podle jak Ty i nie siedzą non stop na kafe i jeszcze się tym chwalą .... Zero godności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dla mnie slub jest tylko umowa zabezpieczajaca mnie i moje przyszle dziecko przed nierozsadnym zachowaniem mojego faceta w przyszlosci.... Rozumiem, że eks żona Twojego faceta też temu zabezpieczeniu podlega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
To kiedy ślub? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×