Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gość
pa,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu temat adekwatny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawzajem miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za insynuacja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Ty nic się nie zmieniłeś......nadal lubisz robić mi "psikusy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem żadną Twoją kochanką panie P......e:) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
To nie ja pisałem :( nic Ci nie insynuuuu..... szlag ! Sugeruję :D Nie jesteś ...wiem przecież ,narka B....o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie stało, myślałam że to Ty pisałeś he he to forum mnie "rozbraja" a na tym koncercie to się widzieliśmy i patrzyliśmy się na siebie:) ja Ciebie poznałam ale może Ty mnie nie poznałeś:) narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha no tak, powstrzymuje sie a potem sie na mnie rzuci;-) A tak serio to jesli sie rozwodzi to ok, ja poczeka mspokojnie na bieg wydarzen. Nie chce byc przyczyna rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak juz bedzie po rozwodzie i pokaze mi wyrok z Sądu to ewentualnie mozemy myslec o przyszlosci. Teraz tylko rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na razie nie wnikam w przyczyny rozwodu, bo za wczesnie na to. Bedzi czas to poznac, On mi sie podoba i moze by byla szansa na cos, ale dopiero po rozwodzie, jak bedzie wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło mi, że cię rozśmieszyłam:) ale jak tak czeka na ciebie długo to faktycznie później może się rzucić na ciebie jak wygłodniały wilk:) oczywiście to żart......skoro się rozwodzi, to faktycznie poczekaj.......będziesz się czuła bardziej komfortowo mając świadomość że jest to osoba wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem dwa razy .... jak się szuka takiej samej osoby,podobnej wewnętrznie do tej pierwszej to taki jest efekt,że chodzby nie wiem jak się wspominało tą pierwszą nie sposób zapomnieć o drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma osób o charakterach takich samych ale jedynie są o zbliżonych......nie ma takich mężczyzn jak Ty o takim wnętrzu:( a jak są to nawet nie wiem gdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy: "że choćby nie wiem jak się wspominało tą pierwszą nie sposób zapomnieć o drugiej"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe. Troche jestem tym wszystkim zaskoczona, ale poczekam i zobacze. Myslicie ze to dobry wybor- dopoki nie zobacze wyroku rozwodowego zero dotyku? Tylko przyjazn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tak sie zastanawiam, bo to moze trwac pol roku ale moze i 2 lata, roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy że jak Ty mnie wtedy odstawiłaś / no może nie Ty bezpośrednio ...ale nie przeszkadzałaś im w tym/ to zpotkałem osobę bardzo podobną wnętrzem do Ciebie ...bo z kimś innym nie potrafił bym się związać po związku z Tobą i tyle ,jakbym Tobie przysięgał to byś mnie się nie pozbyła nigdy ...chyba że trutką na szczury albo suszarką do wanny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz na błędy :( w mordę .... nie potrafię uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to miałeś szczęście że spotkałeś osobę podobną wewnętrznie do mnie, bo dzięki temu ułożyłeś sobie życie bo do Ciebie spotkać wewnętrznie podobnego to chyba trzeba by było jeszcze szukać 100 lat a nikt aż tak długo raczej nie żyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą już nie szukam....odechciało mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej wątpię że wytrzymacie tylko w przyjaźni do rozwodu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żonaty jak się zachowuje na spotkaniach? he he też mówi tylko przyjaźń?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby powyzej: Dlaczego watpisz? Tak, mowi ze chcial inaczej ale wyszlo inaczej i mu to nawet odpowiada, to czyli przyjazn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwojgu nam brakuje sexu i bliskosci ale mamy przeciez rozum! A co nie wierzysz w to, co on mowi? Sila nic przeciez nie zdziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie bedzie mu sie chcialo czekac na mnie to trudno... niech szuka innej. A ja przynajmniej nie bede cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli on szanuje twoje zasady to ok. Macie szansę na coś poważnego moim zdaniem, jesli dacie sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę do końca w co on mówi, bo na pewno cię pragnie i chciałby na pewno już teraz być z tobą a nie czekać........no ale wiadomo siłą też nic nie zdziała.....w sumie jak poczekasz na jego rozwód, wygrasz jedno, że nie narazisz się na rozczarowanie i cierpienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×