Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość nie bylo wyjscia
i badz pewna autorko ,ze zona ci morde obije jak sie dowie radze wszystkim zdradzanym zonom wpieprzyc dziwce nie zwazajac gdzie i kiedy nie oszczedzac smiecia moralnego niech sie smrod niesie po okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylo wyjscia
nie mowimy tu o gwalcie lecz o dobrowolnej prostytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie o dobrowolnej prostytucji, ale o szmaceniu się mówią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam kochanką żonatego
zostawił dla mnie zonę, a po paru latach zostawił mnie dla nastepnej i taki jest zawsze scenariusz jak sie bierze niewiernego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o tym pisałam wcześniej mam tylko nadzieję, że one też poczują taki sam klimat, jaki fundują teraz żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWA;)
jestem ciekawa autorko,jak ty bys sie czuła jak jakas ku..a odbierała ci męża...:0...TY NIC NIE WARTA I ON TEŻ!takze powodzonka...życze by ten niby(mąż)dostał porzadny wp...dal!i,tobie tez sie należy! bo mojego bym za...ała i ciebie!oby żona miała jaja i sie nie dała!hehhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko współczuję Ci, że stać Cię tylko na żonatego faceta, że wolni mają Cię w dupie bo taka prawda, tylko pasztety z żonatymi się zadają....wiem że są czasami sytuacje, że można się bardzo zakochać w żonatym mężczyźnie, ale mimo wszystko trzeba myśleć głową a nie cipą, a większość bab myśli cipa taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ryneczku baba z jajami
chcialam dopasc dziwke ale nie wyszla z samochodu rzecz dziala sie w samym srodku miasta poczekam troszeczke i nastapi spotkanie na szczycie wytlumacze recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, życzę Ci, żebyś i ty poczuła się tak jak ta kobieta, której się wpierniczyłaś w małżeństwo i nie chciałaś ochłonąć :O Czemu wtedy sobie nie powiedziałaś,że czas ochłonąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Ci to da że wytłumaczysz ręcznie? tylko się poniżysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:05 [zgłoś do usunięcia] goska287 Ciab- Ochlon troche, nie osadzaj i nie zajmuj sie cudzym zyciem. :D:D:D śmieszna jesteś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdel w rokitkach
naprawde kurewka! a dlaczego te dziwki sa takie paskudne? tylko o dupie mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWA;)
mmm=dokładnie!tylko współczuc takiej frajerce,która nie potrafi rozkochać w sobie faceta NIE ŻONATEGO! AUTORKO...POMYŚL...i,tak nic dobrego z tego nie wyjdzie!ma zone i dziecko...zawsze bys była ta gorszą!i drugą!fuuujjjj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie... resztki z czyjegoś stołu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciab - Bo nie chcialam ochlonac. Nie zaluje tego co zrobilam, przeciwnie. To jest moje zycie i moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ryneczku baba z jajami
wyczerpalam wszystkie ostrzezenia i nic do szmaty nie trafia nie mial ja kto wychowac, rozmowa bedzie krotka i na temat ona musi wiedziec,ze wlazla na nie swoj teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
ja też nie żałuję, sama bylam mężatką a on był zajęty ( nie żonaty ), jesteśmy razem 5 lat. Niczego nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak nie umiesz ochłonąć, to co chcesz innych tego uczyć? W imię czego mają ochłonąć żony? To ich teren, ich pole działania, ich terytorium, a wy-kochanki ewentualnie chcące zostać kochankami /czytaj spermiankami/ wchodzicie i zakradacie się jak typowe złodziejki, jak ktoś, kto ma coś na sumieniu, więc czego Ty chcesz uczyć i czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
ale czy facet to jakaś rzecz tudzież szczeniaczek - że żony / dziewczyny i kochanki mogą nimi handlować. Nie chce - nie pójdzie. Jakby mu bylo super dobrze z żonką to by nie spojrzał nawet na nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciab- To Ty weszlas na ten temat nie wiadomo po co. Autorka zadala pytanie, a ja jej odpowiedzialam. Nikogo niczego nie ucze. I nie jestem niczyja kochanka. Mieszkam normalnie i zyje z moim partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:22 [zgłoś do usunięcia] laro w karmelu ja też nie żałuję, sama bylam mężatką a on był zajęty ( nie żonaty ), jesteśmy razem 5 lat. Niczego nie żałuję zajęty /nie żonaty/ to różnica powiem nawet więcej - jeśli nie ma nieletnich dzieci, to też jest spora różnica więc się bez potrzeby nie bulwersuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
Nie uznaje zasad, że jest czyjś teren czy pole działania. Tak samo wobec faceta - nie jestem panią psa, żeby go pilnować. Ma swój rozum i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
Własnie ani trochę się nie bulwersuję, wszyscy mają wolną wolę i swój rozum. Podejście czy żonaty czy zajęty - punkt widzenia, dla niektórych wielka różnica, dla niektórych to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrtyty.
Nikogo niczego nie ucze. I nie jestem niczyja kochanka. Mieszkam normalnie i zyje z moim partnerem. galganie, zapomnialas dodac, ze przez rok bylas rochadlem zonatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanki często się usprawiedliwiają tym, że one nie rozbiły małżeństwa,że musiało coś się złego dziać w małżeństwie skoro mężczyzna zdecydował się na taki krok .......no tak tylko może gdyby nie dały tak chętnie dupy małżeństwo przeżyłoby jakoś kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie laro w karmelu tak to właśnie tłumaczysz, jak przeciętna kochanica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
No a żonki siedzą i wrzeszczą :) misiaczek był super, tylko przyszła zła pani, machnęła cyckami i misia bezmyślnego zaczarowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
mmm432 - co sobie tłumaczę ? bo jakoś nie widzę, gdzie się czy sobie tłumaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×