Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Ciab- Nikt sie tu niczym nie szczyci. Autorka zadala pytanie, wiec odpowiadam. Nie pisalam o powodzie rozstania, tylko o rozstaniu, ze ludzie zakladaja nowe rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
kochanki, kochankowi - byli, są i będą - więc wróćmy do średniowiecza i spalmy na stosach. Nie będę nosić worka na głowie, bo byłam kochanką. Nie uważam się za szmatę. Ani też nie będę nikogo przepędzać z mojego terytorium - nie jesteśmy w Afryce. Bo jak Misio będzie chciał odejść, to jak upilnuję go przed jedną kochanką, nie upilnuję przed kolejną. Jego wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laro - dlatego nie mówię o facecie będzie chciał to odejdzie Mowa była o kobietach które wzajemnie zaczęły sobie pisać sposoby zadziałania na faceta, żeby go przyciągnąć do siebie /znaczy nawet do domu:D co jest kilka stron wcześniej/ i te zachowania oceniałam, a z tego co mi wiadomo to mam prawo A te gośki pseudo instrukcje wprost żenujące :O na przyciągnięcie faceta do domu /czyt. do łóżka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
ciab m to nie kobieta ciekawe, facet pisałby "napisAłam tobie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:46 [zgłoś do usunięcia] goska287 Ciab- Nikt sie tu niczym nie szczyci. Autorka zadala pytanie, wiec odpowiadam. Nie pisalam o powodzie rozstania, tylko o rozstaniu, ze ludzie zakladaja nowe rodziny. Nie pisałaś o rozstaniu, tylko o czatowaniu na faceta, jak hiena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
OK, pisały w sposób chłodny i nie przypominam sobie, żeby któraś prosiła o ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
dokładnie, jakby nie chciał i byłby z żoną szczęśliwy to stado nagich kobiet by nic nie zdziałało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam odmienne zdanie :) siła manipulacji niektórych kobiet jest niedoceniana , jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
więc nadal uważasz, że facet to szczeniaczek, którego zła kochanka może przyjść i odebrać. Więc w drugą stronę - siła manipulacji odciągnęłaby Cię od męża / partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkich da się zmanipulować ale niektórych ....z łatwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
no zrozumiałam wręcz przeciwnie - że siła manipulacji kobiet jest nieoceniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
powiedz to gośce, jak pewnego dnia jej facet przeleci jakąś napaloną na niego małolatę /która akurat wyczuje delikatny kryzys w ich związku/. Wtedy będziemy chętne zobaczyć jej minę; z pewnością niezestresowaną i bez emocji Bo z pewnością jakiś kryzys i ten związek będzie przeżywał - wtedy zobaczymy prawdziwą twarz gośki i poznamy prawdziwą opinię na temat w.w. małolaty. Poza tym, jaka jest pewność, że ta, która pyta o porady, to właśnie nie zagina parola na jej faceta? ciab i wszystko w temacie ale suczychy dalej nie kumają, cobyś nie powiedziała bo tak im wygodniej myśleć i się rozgrzeszać tekstami jak laro w karmelu : jakby nie chciał i byłby z żoną szczęśliwy to stado nagich kobiet by nic nie zdziałało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
z gilem - no gratuluję odwagi :) szkoda tylko, że prawda żonki w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
mam jeszcze tylko jedną złotą myśl - nigdy nie mów nigdy, bo nigdy to nic nie wiadomo, i minie jakiś czas i życie może się tak potoczyć, że ty będziesz taką suczychą, tudzież będziesz się żalić na innym forum w temacie "poznałam innego, co robić" - spoko, tam Cię rozgrzeszą. Odejdź, za głośno chrapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jentod
Laro - bez ironii, ale brawo. Kto bez winy, niech pierwszy rzuca kamieniem i wyzywa. Tak jak karma wraca, tak i los bywa przewrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
mam jeszcze tylko jedną złotą myśl - nigdy nie mów nigdy, bo nigdy to nic nie wiadomo, i minie jakiś czas i życie może się tak potoczyć, że ty będziesz taką suczychą, tudzież będziesz się żalić na innym forum w temacie "poznałam innego, co robić" - spoko, tam Cię rozgrzeszą. Odejdź, za głośno chrapie. laro wszechwiedząca- ja się sprawdziłam w takiej sytuacji i stąd wiem że suczychą nie będę - suczychą trzeba się urodzić. to po raz, po dwa z natury się nie żalę, a już na pewno nie na forum. a po trzy - nie ludzie są od rozgrzeszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
i po czwarte - nie są od oceniania, zwłaszcza gdy się ich o to nie prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
wyrażanie własnej opinii poniekąd ociera się o ocenianie niestety. jeśli poczułaś się oceniona- wybacz. najwyraźniej boisz się krytyki. ciekawe czemu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem - Widze, ze kreujesz sie na wszystkowiedzaca moralizatorke. Musisz wiedziec, ze czesto drugie malzenstwa sa o wiele bardziej udane i szczesliwe od tych pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
nie boję :) Zostałam zwyzywana od szmat czy suczych - ok, grunt że ja się tak nie czuję. Tylko, przez to że byłam kochanką nie mam zamiaru chodzić w papierowej torbie na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
gosia ile twoj kochanek ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
Inna rzecz - rzucacie kamieniami wszędzie i gdzie się da. Wyzywacie od szmat, dziwek... wszystko to pięknie. Ale czy z drugiej strony bardzo jest honorowe zostać z kobietą / z facetem z litości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosi kochanek ma
34 lata i na imię Tomek i jest baardzo bogaty, nawet kupuje jej buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
nie. najlepiej od razu odejść, poddać się bez walki i się rozgrzeszyć samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosi kochanek ma
gosia ma PARTNERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
gosia ma partnera. męża nie miała. za to wie niezbicie że najszczęśliwsze są drugie małżeństwa. gz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
no najwyraźniej lepiej zostać z osobą, której się nie kocha z poczucia dziwnego honoru, z litości... a kto powiedział, że walki nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×