Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość z gilem
daj ci panie boże żebyś nie musiała znowu walczyć. za jakiś czas, jak się znowu wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie jest tak, że jak facet raz zdradzi to już będzie to robił zawsze, nawet jak za żonę będzie miał Miss Polski i to jest odwieczna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
i nie mam nawet zamiaru, on ma wolną wolę ! grunt to starać się w trakcie związku, a nie walczyć jak zwierzę, bo pojawiła się zła kochanka. A jak będzie chciał odejść, to jak nie ta kochanka, to inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm432 - Gowno prawda. To jest glupi tekst, ktory jak mantre powtarzaja sobie wszystkie porzucone zonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
gosia na siłę próbuje nam tu wmówić że "żonki" to coś gorszego. czyżby syndrom poczucia niższej wartości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
nie wiem kto wątpi w swoją wartość, skoro winę za wszystko ponoszą złe kochanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
laro obyś nie musiała w przyszłości wystawiać na próbę swojej wybujałej tolerancji swoją drogą ciekawe czy twój porzucony mąż też tak uważa- nie ta żona to inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem- Bawisz sie w ogolne ocenianie ludzi, a kazdy przypadek trzeba rozpatrywac indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
laro w karmelu nie wiem kto wątpi w swoją wartość, skoro winę za wszystko ponoszą złe kochanki pokaż gdzie tak powiedziałam :) nie uważam tak ale temat topika dotyczy kochanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
otóż mój porzucony mąż zrobił sobie dziecko w niecały rok po rozwodzie, więc szybko się pocieszył :) Nie jestem osobą z wybujałą tolerancją, tylko staram się myśleć rozsądnie plus minus. Jak będzie miał zdradzić to zdradzi, i jak pozbędę się jednej kochanki, pojawi się inna. Więc po co mam walczyć o faceta, który mnie nie chce, nie szanuje? Nie pozwolę się rypać na boki, ale też każdy ma wolną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogdamagdoga
gaska poczytałam twoje wipsy na innych forach - np. dla rozwódek (co ona tam robiła?) i ty tam oceniasz każdą kobietę, więc nie wypominaj innym coś co sama robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogdamagdoga
goska*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem- Skoro temat dotyczy kochanek, to po co sie tu udzielasz? Autorka prosila o rade, wiec moze lepiej jak osoby zaintersowane i bedace w temacie beda sie wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
goska287 z gilem- Bawisz sie w ogolne ocenianie ludzi, a kazdy przypadek trzeba rozpatrywac indywidualnie. sorry ale twój tekst też jest głupi :) - sama oceniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślisz gośka 287? nie życzę Ci żebyś się kiedyś przekonała że piszę tu prawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
gośka żyje we własnym świecie moralności. stworzonym na własne potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm432- To ze nie wyszlo pierwsze malzenstwo nie oznacza, ze nie wyjdzie drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
goska287 z gilem- Nie wiem ile masz lat, ale zapewne niewiele znasz zycia. jak już się nie ma co powiedzieć to się wytacza taki tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem- A co mozna powiedziec komus kto jednostronnie ocenia druga osobe, a nawet nie zna dokladnie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
no że nie zna życia :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
ale co się licytować, po prostu - ryzyko niepowodzenia wpisane jest w każdy związek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
po twoich radach dla autorki topika nie muszę zbytnio wnikać w twoje zawiłości łóżkowo - życiowe żeby wiedzieć kim jesteś. więc się tak nie wybielaj nagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
założę się, że żadna z nas nie zna statystyk dotyczących, które mówią o tym które małżeństwa / związki - pierwsze, drugie czy piąte kończą się najczęściej rozstaniem. Dla niektórych pierwszy związek będzie ostatnim, a dla innych trzeci, a dla jeszcze innych szósty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
a mnie zastanawia jedna rzecz...Jak Wy, kochanki radziłyscie sobie z faktem, ze Wasza miłosć sypiała w tym samym czasie z inną kobieta? Gośka- Ty piszesz, że Twój facet odszedł po roku romasu. Jak dałaś radę przez ROK żyć ze świadomoscią, ze Twój facet kocha się z żona?? Przecież to obleśne trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
do byłam kochanką żonatego Zło wyrządzone innym wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
ta wypowiedz jest przrazajaca: " Co do zony musisz postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego. Wykorzystuj wszystkie spiecia miedzy nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatke. Jak bedzie mial jej dosc to zacznij rozmawiac o wspolnej przyszlosci". Matko, ze też takie kobiety istnieją.... Przeraża mnie to, naprawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
mireczkowata - zdradzający mężowie / faceci rzadko sypiają ze swoimi żonami, gdyż są zakochani w kochance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowata- Oczywiscie nie bylo mi z tym latwo, ale jesli na kims naprawde Ci zalezy, to zaciskasz zeby i znosisz pewne rzeczy. Z czasem jak psulo sie miedzy nimi coraz bardziej ich kontakt fizyczny wlasciwie sie ograniczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×