Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość laro w karmelu
powiem tak - najbardziej zbulwersowane najbardziej trzęsą czterema literami przed podstępną kochanką co zabierze wam misiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkhdkjhrkhrbjsewbrfjhewjr
ja sie spotykam z zonatym juz troche czasu, kocham go i mówcie co chcecie ale on tez mnie kocha i jestem szczęsliwa. Palnujemy wspolna przyszłośc. Zaraz na mnie napadniecie zazdrośnice ale gdyby mnie nie kochał to nie poświęcał by dla mnie tyle, jest przy mnie prawie w każdy wieczor, jest przy mnie w weekendy, jest przy mnie w świeta, jest przy mnie w sylwestra... KOCHAM CIĘ SKRABUŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
dla mnie jest to zabójczo proste - jak facet cie kocha i ma wszystko (zgodność, staranie się o związek, jesteś zadbana, dobry seks, wyrozumiałość) to nagie kobiety mogą przed nim latać a on nawet nie zerknie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laro w karmelu wiesz gdzie mają żony takich mężów co ich zdradzają??? głęboko w dupie.........nie zależy nam na takich facetach, bo stać nas na o wiele lepszych, a nie takie zdradzające szmaty, bierzcie sobie te ogryzki do łóżka i nie tylko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvncxmb
I jak kobiety mają być traktowane na równi z mężczyznami skoro same względem siebie mają podejście niczym jak do czarownic w renesansie. Dlaczego w gadkach o romansach z żonatymi nie wiesza się psów na facetach, którzy mieli zobowiązania wobec rodziny i przysięgali coś żonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laro, ile masz lat jeśli wierzysz, ze tak będzie non stop, 24 h na dobę, do 95 roku życia non stop?:D bez gorszych dni, bez kryzysów? Że będziesz zawsze idealna, w każdej minucie, nawet za przeproszeniem ,,,, na nocniku?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochance i mojemu mężowi jeszcze błogosławieństwo bym dała na drogę, że wzięła sobie taką szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
mmm - tak mają gdzieś, możesz teraz Ty sobie tak tłumaczyć :) pewnie te najbardziej zbulwersowane na forum najbardziej mają to w poważaniu :) co mówią coś o terytorium itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:41 [zgłoś do usunięcia] mvncxmb I jak kobiety mają być traktowane na równi z mężczyznami skoro same względem siebie mają podejście niczym jak do czarownic w renesansie. Dlaczego w gadkach o romansach z żonatymi nie wiesza się psów na facetach, którzy mieli zobowiązania wobec rodziny i przysięgali coś żonie? Kto nie mówi, że nie wiesza się...?:D Ale te dupodajki też nie są bez winy, niestety biorą na siebie część tej odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkhdkjhrkhrbjsewbrfjhewjr
hahaha jakby zony takich facetów miałyby ich w dupie to żona mojego tez by go miała, wie ze spotyka sie ze mną, zna nawet moje dane osobowe! a ona co? ZUPEŁNIE NIC. Uwiesiła się nad nim z nadzieja ze moje kiedys bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zajęty a żonaty
i jeden i drugi powinien być nietykalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
ciab - powiem tak, jasne że nie będzie tak zawsze, są kłótnie i kryzysy - to jest wpisane w każdy związek, ale też mam bardzo proste podejście. Skoro jest dobrze - nie szuka wrażeń, bo ma je w związku. I dotyczy to obu stron i kobiety i mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybory? jesteście zwykłe dziwki i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
facet zajęty a żonaty - i jeden i drugi powinien być nietykalny! - acha, czyli Pani to jakiś akt własności jak wobec samochodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, to, że są takie kochanki to nawet lepiej, bo biorą facetów, którzy i tak są chuja warci (skoro zdradzają), dzięki czemu fajnych zostaje więcej dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak!szanujmy ludzkie wybory;) więc-odpierdolcie się szmaciska od códzych mężów jak i h..e od códzych żon!chyba,ze tak wam pasuje...to wasz wybór-powodzenia hahahaha.żałosne:)macie pecha w życiu=NIE ZAZDROSZCZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
silka33 - proponuję słownik ortograficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laro słownik nic tu nie pomoże w tym, że przestaniesz byc szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciab - Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to spadaj stad i nie obrazaj ludzi. Kultury cie rodzice nie nauczyli, dziewczynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
ciab - to się zdecyduj, bo mówiłaś że Twoim zdaniem żonaty / nieżonaty to różnica, zwłaszcza jak nie ma małoletnich dzieci. Więc nagle stałam się szmatą :) ciekawe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mają pecha, bo muszą żyć z takimi obleśnymi, zdradzającymi facetami...pewnie każdy z nich jest chory wenerycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvncxmb
ciab Kochanki nie są bez winy, ale skoro biorą na siebie 'część odpowiedzialności' to dlaczego one są od razu kurwami, szmatami, dziwkami, dupodajkami, a role facetów zazwyczaj kwituje się słowami 'jak suka nie da to pies nie weźmie', jak już tu ktoś na forum się wypowiedział? Kochanka zawsze 'rozbija rodzinę' za to facet jest często po prostu 'omotany'. Nie jest to zbyt sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jesteście żałosne, że musicie się czepiać zajętych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam z żonatym dwa lata,
ja byłam z żonatym dwa lata, przestał się odzywać bez slowa, a ja świruje, kombinuje jak go odbić i odciągnąć od żony ale slaba jestem w takich akcjach :( tak mi go brakuje, że nie mam siły nawet z łożka wstać kurwa to jak uzaleźnienie od narkotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój się rozwiódł po pół roku
znajomości, dzis jesteśmy po ślubie, mamy 2 dzieci (+ jego jedno z poprzedniego małżeństwa) i jest CUDNIE!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mvn o facetach się tutaj nie mówiło, bo ich tutaj nie ma, nie piszą :) za to wypowiadają się w.w. osoby, które chcą być podziwiane za takie, a nie inne zachowanie, ale nie będą z wiadomych względów. Nikt nie mówi, że zdrada nie jest dość częstym zjawiskiem, ale.... jak wiemy nie jest społecznie akceptowana - mało tego piętnowana, a te panie chcą z tego zrobić powód do dumy i drogę do szczęścia - pytanie tylko czyjego szczęścia? Bo nie widzę w tym nic wzniosłego - planowanie usidlenia kogoś , kto ma zobowiązania wobec kogoś innego /nie wspominając o dzieciach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
mvncxmb - sedno sprawy, tylko ja nazywam to wolną wolą. A jak ktoś ma ochotę nazywać mnie szmatą - proszę. Tylko takie osoby jak ciab - sorry trochę żal, najpierw do mnie z uśmiechem, że jo różnica i to znaczna, a na koniec bach - zostałam szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam myślę, że to wina jest przede wszystkim faceta, bo to On jest odpowiedzialny za dzieci, rodzinę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×