Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość laro w karmelu
zaciskasz zęby... znosisz, ale kontakty fizyczne są coraz rzadsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
kurva jakie znawczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
DO GOSKA Jakim Ty jesteś naiwnym, zakompleksionym i głupiutkim dziewczątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
z gilem - nie pamiętam, żebym pytała Cię o zdanie. Znawczyni nie - ale skoro coś przeżyłam, to mówię jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
Zło wyrządzone innym wraca, pamiętaj i życzę Ci ,żeby Cię życie w dupe tak kopnęło,żebyś nie mogła sie pozbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak, że
zawsze gardziłam i rzucałam kamieniami w kochanki aż moja przyjaciołka ktora znam 18 lat wdala sie w romans, latwo rzucac kamieniami anonimowo w internecie, mam watpliwosci czy ktoras powidzialaby to np swojej przyjaciolce czy siostrze w oczy. Nadal nie pochwalam, ale przyjaciolka nadal jest dla mnie jak siostra i to co zrobila nie ma wiekszego wplywu na to jakim jest nadal czlowiekiem wobec mnie. I nie zgadzam sie, ze zlo wraca. On byl zonaty, ona tez, bez dzieci. Sa najszczesliwsza para jaka znam i sa razem od ponad 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
NIE PRZYSZŁO CI NIGDY DO TEGO PUSTEGO ŁBA ZE ODBIERAJĄC KOBIECIE MĘŻA ODBIERASZ DZIECKU OJCA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zlo wyrzadzone powraca" - Po pierwsze takie wyswiechtane powiedzonka sa smieszne, bo rzadko sie sprawdzaja. Po drugie nie wyrzadzilam zadnego zla. Mam prawo ukladac sobie zycie jak kazdy inny czlowiek i nic tobie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiska- Ale jednoczesnie daje meza sobie i ojca dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
DO A JA POWIEM TAK ZE Wraca wiesz mi i powiedziałabym ,bo to zrobiłam,powiedziałam to własnej bratowej.Mam w zwyczaju mówić co myślę.AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbb
suka nie da pies nie ruszy!!!! prosze was!!!!darujcie sobie te tekst bo JAK PIES JEST W PORZADKU TO SUKI NIE RUSZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
do goska Masz kręgosłup moralny? jeśli wiesz co to jest, jak nie to pytaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Przecież to prowokacja. Ta idiotka Gośka pisze sama do siebie . Tworzy historie i przesiaduje całe dnie w internecie. Chciałaby poderwać żonatego - ale chyba nawet tego nie umie. Tu potzrebny psychiatra i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
marny materiał na ojca i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro są takie jak gośka to się nie dziwię, że jest tyle rozwodów, tragedia takie myslenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
do bbbbbbbbbbb bzdura kazdy facet myśli fiutem i te głupie perfidne dziwki to wykorzystują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
a twoj partner ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiska- Ja ludziom dobrze zycze. Nie utrudniam partnerowi kontaktow z dzieckiem, sam zgodzil sie na wysokie alimenty, nic mu nie doradzalam w tej sprawie. Chcemy zabrac jego syna na wakacje, ale byla zona nie chce sie zgodzic. Ja naprawde staram sie, zeby to wszystko sie rozsadnie ulozylo. Dorosli ludzie musza takie sprawy zalatwiac w sposob cywilizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
TAMISKA do bbbbbbbbbbb bzdura kazdy facet myśli fiutem i te głupie perfidne dzi**i to wykorzystują.. to współczuje Twojemu mężowi, proponuję w takim razie klatkę, bo jakaś dz,,,ka może zaczaić się w warzywniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż to nie własność gawrancja
Mój ex mąż mnie zdradził, po odkrytym fakcie miał spakowane walizki i bilet w jedną stronę. Zamieszkał z kochanką, bo nie miał wyjścia. Taki los mu zgotowałam, nigdy do tej kobiety nic nie miałam. Nigdy jej źle nie życzyłam. Nie ona mnie zdradziła!! Mój mąż był takim jebanym padalcem, że mimo, że mi prawie codziennie komunikował, że mnie kocha i okazywał to nie dał mi nic do zrozumienia, że coś mu nie pasuje. Miał kochankę, bo był zwykłym kurwiarzem, nie ta to była by inna. Satysfakcję miałam, jak po pół roku chciał wracać!!:D Dla mnie skreślony!!:P Szacunek do siebie jest chyba najważniejszy!!:D Zeszmaciłam się i zostałam kochanką żonatego faceta:( . Faceta, którym gardziłam, bo chciał zdradzić swoją żonę. Długo, długo, długo o mnie zbiegał, przepierdolił na mnie pół nowego mercedesa:D :( No i co powiedziecie na to??, że kobieta samotna dostaje kwiaty, bukiety, facet walczy o nią, facet ją zdobywa, zabiera na kolacje?? !! Wynajduje każdą wolną chwilę, żeby z nią spędzić, ba spędza z nią więcej czasu niż z żoną!! Ile ta kobieta jest w stanie to udźwignąć?? Rok?? Mi zjęło to 2 lata!! Zostałam kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
zaraz obrzucą cię kamieniami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
suka nie da pies nie weźmie- rasowy nie, a kundel i owszem nie odmówi :) więc są siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
GOŚKA !dziwisz sie ze ,żona sie nie zgadza ?? błagam Cię!!!!miej jaja i powiedz dałam ciala zakochałam sie i zabrałam męża i ojca, nie jestem fair ale stało się .Nie wybielaj się!!! bo to co zrobiłas jej złe bezapelacyjnie złe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
a na poważnie, dlatego tak nienawidzę uproszczeń - mam podobne podejście do Ciebie w kwestii kochanki - on decyduje. Co do drugiej części - jak powiedziałam wcześniej - nigdy nie mów nigdy, bo nigdy to nic nie wiadomo. Ja Cię nie będę oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiska- Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Tak, dziwie sie, ze sie nie zgadza, bo to dziecinne zachowanie, biorac pod uwage, ze on jest ojcem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
komu matka dziecka w tych okolicznościach robi na złość? Czy tylko mężowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
złota klatkę z kiełbasą na sznurku...żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
tamiska - no wybacz ale Twoje komentarze są żenujące, każdy facet myśi fiutem - smutne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×