Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość temat mnie też dotyczy .......
Albo są tak głupie, że tego nie zauważają albo godzą się na nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż się w kieszeni otwiera
Ifka - są sytucje gdy sprawy są zero jedynkowe. Gośka czegos takiego nie dostrzega , chyba za mało w zyciu przeszła. Zdaje się , ze jedyną przykrością która ją w zyciu spotkała to fakt, ze przoczyła moment gdy w pobliżu byli jeszcze wolni faceci. A teraz - no cóz , 30 na karku , zegar tyka- trzeba coś z tym zrobić. Pomyślała - i zrobiła. Faktem jest- że orze jak moze:). No jednym słowem radzi sobie w tej niekomfortowej sytuacji , może to kwestia charakteru - a moze determinacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była miss
Cześć dziewuchy!!! Piszę bo musze sie Wam czymś pochwalic i podzielic radością!!! Zgadnijcie co!!! 12 lipca wyjeżdżam z moim K. na wakacje!!! Całe dwa tygodnie!!!! Ale sie cieszę !!! Juz nie mogę się doczekać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co ?
Super .Z kochankami to sie robi .Tylko nie mow ze mezem zostal Twoim .Dzis ty ,jutro inna .Nawet na wczasach przygrucha sobie inna ,ladniejsza ,bardziej seksowna .Zwlaszcza na wyjezdzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Do była miss Super!! Znam te klimaty!! Pochwal się jakie alibii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
U mnie są tak infantylne, że aż mnie dziwi, że ona to łyka jak pelikan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
do no i co? Przy niej nie przerucha!! A ty co zdradzona żono?? wiesz najlepiej i czekasz??!! Na cud!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co ?
One beda ladniejsze :) I chetniejsze :) Juz sie boj :) On bedzie sie lasil a ty bedziesz maridzila :)Tak bedziesz bo kochanka jestes wymienna ,on moze sobie robic z innymi co mu sie chce .Tobie nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
A ty twarda skało na to pozwalasz? Współczuje ci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuu
zaniedbujesz rozwódki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
z tego wynika jak i tobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybawicielka
temat mnie też dotyczy ....... cześć Piękna :) alibi hahaha, tak jak napisałaś, też nie wierzę że żonka to łyknęła a jednak!! Konferencja :P Pod latarnia najciemniej. A NO I ? sie nie przejmuj. Frustratka. Nie zycie w świadomości że jesteśmy wymienne a żonki zostają :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co ?
a zonki zostaja ,a wy buhhaaaa zawsze w ukryciu ,Nie pochwali sie nikomu ,ze cos osiagnelas ,Nie .Nie powie Rodzinie ,ze taka fajna kobieta nie ? Nie pojdzie na spacer ,nie pojdzie do znajomych ,nie .Bo kochanka tylko jestes ,drugi sort ,ktorym sie nie nalezy chwalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Zaznacz, że TYLKO GŁUPIE ŻONKI ZOSTAJĄ, i mają świadomość, że ich facet jest aniołem w tym czasie dla innej kobiety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
mało wiesz o życiu!! O mnie wie cała jego rodzina!! Wie matka!! Wszyscy kumple!! Jestem z nim na każdej imprezie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
chodzimy na zakupy!! Wszędzie!! Więcej czasu spędza ze mną niż z żoną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też jestem z nim na
każdej imprezie :) z żoną nie wychodzi nigdzie ;) nawet jak miał wesele kolegi to nie poszedł... bo musiałby z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była miss
Buhahaha dobre :) Ja faktycznie jego rodziny jeszcze nie znam, krótko sie spotykamy. Ale kino, wypad do klubu, kawka a w centrum miasta :) Nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
nigdy w ukryciu nie byliśmy, to chyba dlatego się tak ciągnie długo, wszyscy kumple o mnie wiedzą i na poczekaniu dają mu alibii, a uwierz mi, że jestem z nim na każdej imprezie na której chcę, żeby ze mną był. Ja na każdej z nim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była miss
No i co ? widocznie wystarczy, ze ona jest ta oficjalna hihihi, ciemnogród się kłania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Wesela też wchodzą w grę!! Wtedy on jest kierowcą, ja dziewczyną jego kumpla, a że bawimy się razem cały czas, to inna bajka!! U niego w rodzinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co ?
Byc na trzecim miejscu po zonie ,po dzieciach po rodzinie J.Dlaczego nie jezeli lubicie byc Jezeli zadowala was kochanie sie ,w trojke .Dlaczego nie ? Podnieca was to ze on kocha sie z zona ? Wspolzyje z zona ? Myslicie o tym ? Ze wasz ukochany jest z nia :) i sorry ale o was wtedy nie mysli ? Wiem co mowie jak sie kocham to kocham sie z człowiekiem z ktorym sie kocham ,a nie mysl eo potencjalnym kochanku .Jak jest mi dobrze to dobrze mi jest z ta osoba a nie z marzeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcsjnzzbrrjmns
mnie temat takze dotyczy... tak jestem kochanką i wiecie co nazywajcie mnie ta druga i tak dalej jak chcecie, jak wam lżej od tego.Ja nie musze byc pierwszą, chce być tą najważniejszą i ostatnią i wierze że bede bo nikt nigdy nie kochał mnie tak jak on. Patrze czasem na zachowanie chłopaków moich kolezanek, oni w ogóle nie hamuja sie przy nich, podrywaja kolezanki swoich dziewczyn i nic sobie z tego nie robią. Bezczelny chłopak mojej przyjacióli przy niej raz nawet połozył mi rekę na udzie przy niej, inny zaczynał głaskał mnie po włosach tez przy swojej dziewczynie. Oczywiscie nie pozwoliłam na takie coś. no i co z tego ze oni sa wolni??? Skoro nie znajda podstawoych zasad zachowania? Sązwykłymi prostakami. Mój M jest zupewnie inny, jest dojrzały, na inne dziewczyny nawet nie spojrzy, dla moich koleżanek jest neutralny, nie musze być zazdrosnas. Ufam mu. Wiem, że nigdy mnie nie skrzywdzi. A z zoną jest jak jest... nie kocha jej po prostu. Dodam, ze ona wie o nas ale nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
Do no i co?? Tak głupie żonki przed rodziną wychodzą!! Nikt z rodziny nie piśnie słowa!! Kumple nic nie powiedzą, a mi pasi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była miss
Własnie. To zony zachowuja sie jak dziw ki bo wiądząc o zdradach męża nadal z nim są. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
No i co?!! Skąd ty tę kolejność wzięłaś, po żonie po dzieciach! Żona w tym układzie już jest nikim Są dzieci są najważniejsze!! Potem jestem ja!! Potem jego rodzina!! Potem przyjaciele!! Żona jak się pałęta to na samym końcu wyliczanki!! To taka kula u nogi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ogólnie jest żałosne, jakby na to nie patrzeć .... jeszcze raz mówię: każde gówno zawinięte w sreberko jest przysłowiowym gównem - :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
mówisz tak o swoim mężu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat mnie też dotyczy .......
no żałosne jak się nie ma godności to żałosnym jest fakt obrzucania gównem kobiety niewinnej, która dała się uwieść "czytaj twojemu mężowi, który nie mało się o nią starał", a ona była wolna!! Uległa!! Zaś usprawiedliwiać swojego misia, że jest złoty!! To jest na prawdę żałosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro tak was kochają wasi
Skoro was tak kochaja wasi Kochankowie, to czemu są cały czas w małżeństwie?? :D Czemu nie wezmą dla was rozwodu?? Naiwne, durne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×