Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Aneczka, trzymaj sie na punkcji jutro! :* Wiosanka, tyle masz tych witamin, ja nic zupelnie oprocz kw foliowego, nawet magnezu nikt mi nie mowil, ze mam brac..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Aneczka - punkcja za kilka godzin, trzymaj sie. Ja ostatnio gadalam jakies totalne glupoty , a nic nie pamietam - dali mi cos w zastrzyku. Maz mowil, ze strasznie gadatliwa bylam. Ciekawa jestem jaka bbede w poniedzialek. Dzis mialam usg i mam 12 pecherzykow na lewym jajniku i 11 na prawym. To jeszcze nic nie znaczy, bo nie w kazdym musi byc jajeczko. ostatnio tez mialam duzo pecherzykow i tylko 2 sie udaly ( a wlasciwie nie udaly). Helenka miala przezycia. Czytalam te wypowiedzi jak jakas powiesc i nie moglam sie doczekac co bedzie dalej. Bo jak ja tu wchodze to wy juz wszystkie spicie i czytam sobie caly dzien do tylu od rana. Bylo goraco z ta pomylka, ale ciesze sie bardzo. Dziewczyny, czesto piszecie o braniu nospy. Na logike nie umiem zrozumiec czemu - wydaje mi sie , ze jak ona rozkurcza miesnie to moze cala sie rozluznie i wszystko ze mnie wyleci. Przepraszam, jesli brzmie glupio, ale jestem ciekawa. Tu nie ma nospy (pewnie jest odpowiednik, ale nikt mi nie mowil), ale mam nospe przywieziona z polski. I ten magnez to powinnam brac teraz tez? To znaczy przed transferem? Czy dopiero jesli sie bedzie mialo szczescie i zajdzie w ciaze? W Australi place za caly cykl z badaniami okolo 2500 Aud po dofinansowaniu - czyli tyle ile bilet do domku i z powrotem, Cryo cykle - okolo 1000Aud po dofinansowaniu. Pisze o tym , bo na poprzedniej stronie porownywalyscie ceny Belgijskie i Polskie. Nielot, Wiosenka, Katka, Luende, Aga - jestescie nasza nadzieja na szczescie. Cicha - trzymam kciuki. Mysle, ze niczego nie pokrecilam, ciagle te imiona jeszcze dla mnie nowe. Ja to taka niekomputerowa jestem, ze musialam was sobie narysowac, zeby kojarzyc co u ktorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Helenka tak się cieszę, wiedziałam że będzie dobrze :-) Gratuluję!!! Aneczka powodzenia an punkcji :-) Akacja ale jajeczek wyhodowałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki z rana. Lune daj znac jak u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze z maluszkiem rosnie zdrowo a te skurcze to nic zlego. Czekam na wiadomosc. Aneczka trzymam za Ciebie kciuki. akacja brawo, do punkcji akurat wszystko ladnie urosnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki Lunede odezwij sie po badaniu..Aneczka ty oczywiscie tez jak dojdziesz kochana do siebie..Helenka ja ta historie zapamietam do konca zycia..buziaki Akacja mialam podobne rozumowanie co do nospy hehe..ale chodzi o to zeby nie dopuszczac do skurczow a nospa powoduje rozluznienie miesni nie pozwala sie im napinac ale to nie znaczy kochana ze nam cos wyleci i nie bierz tej nospy bez powodu tylko wtedy kiedy bedzie cie bolalo podbrzusze alebo kluly jajniki itp..a co do magnezu to mozesz go brac bo on akurat w niyczym nie szkodzi a jest potrzebny w naszym org. No to w poniedzialek punkcja ..jajeczek masz jak niezla kurka nioska ale to dobrze ..oczywiscie trzymam kciuki i daj znac po wszystkim/ Pozdrawiam Was wszystkie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- trzymam mocno kciuki za punkcję :) Akacja- imponująca liczba jajeczek ooo... Ja po transferze nie miałam zaleceń żeby brac no spę czy magnez wiec chyba to zalerzy od kliniki . Ludene- daj znać co u lekarza , sama jestem ciekawa co Ci powie na te bóle. Napewno wszystko jest oki. Ja mam czasem taki silny , kłujący ból w lewym jajniku chyba az na kilka sekund sie zginam i przechodzi. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Taka brzydka pogoda na oknem, deszcz cały czas popaduje, a ja muszę się zebrać i iść po wyniki do laboratorium. I już po moim spokoju, bo zaczęłam drążyć temat tej poczwórnej gonadotropiny-dobrze, że w poniedziałek jadę do lekarza to go dokładnie wypytam. Jestem ciekawa ile maluchy urosły ( nie miałam Usg 19 dni). Aneczka jest już po, ciekawe jak tam jej poszło. Na którą ma lekarza Lune ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten okropny dzien... U mnie pada okropnie... Kurcze Helenka ale Ci zazdroszcze ze masz juz wyniki i to jeszcze ciazowe.... Ja umieram z ciekawosci dalej, ale nie mam zbyt dobrych przeczuc :( Suchajcie kochane podpowiedzcie mi czy moge dzisiaj zrobic po poludniu test, mam taki co wykrywa 6 dniowa ciaze(czulosc na 25) Dobry to pomysl? Czy lepiej juz ze strachem w pon jechac i testowac bete dopiero...? Dzisiaj mam 12 dpt i tak juz nie za bardzo moge wyrobic... Ciekawe jak tam Lunka i Aneczka... trzymam kciuki! Akacja, katka, tigla, aga, nielotolku, sloneczko pozdrawiam Was wszystkie i prosze trzymajcie za mnie kciuki teraz bo sama chyba nie bede miala wystarczajaco duzo odwagi na to wszystko... milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigla no ciekawa tez jestem jak tam Twoje kluseczki:) Nie denerwuj sie, napewno bedzie wszystko dobrze. anette jak juz chcesz testowac to radzilabym Ci poczekac do jutra rana. Ja jak wychodzily negatywy to tlumaczylam sobie ze jeszcze za wczesniej i zawsze mialam nadzieje do konca. Zalezy jak kto podchodzi. Trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!! Lune jak wyniki. aneczka jaks ie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette- a nie mozesz iść dzisiaj na bete? Ja osobiscie nie wierzę w testy sikane i myśle , ze tylko powodują wiekszy stres. U jednej dziewczyny pokaze 2 krechy a u innej zafałszuje wynik . Jeżeli jednak nie mozesz wytrzymać to proponuję taki test zrobić rano wówczas jest najbardziej prawdopodobne ,że pokaże prawdziwy wynik Luna, aneczka- no dziweczynki jak tak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Anette dziewczyny mają rację. Helence test wyszedl negatywny a jest w ciąży :-) Ja bym zrobiła test jutro albo w niedzielę rano a w poniedziałek na betę:-) Trzymam kciuki bardzo mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie niestety nie koniec właśnie wróciłam od lekarza i powiedział ze są marne szanse a nawet zerowe na utrzymanie tej ciąży,jestem zrozpaczona nie wiem co myśleć chcę zasnąć i przespać ten czas.Podobno beta kiepsko rośnie dzisiaj wynik był 57.w poniedziałek mam powtórzyć i czekać:(Załamałam się nie mam siły już:( a możecie mi napisać co to jest ciąża biochemiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annette_18 jeżeli już musisz testować, to ja na Twoim miejscu zrobiłabym betę. Siekańce naprawdę słabo wychodzą i dostarczają przez to niepotrzebnych nerwów. Przypomnij, który masz dpt ? Helenka przecież beta przyrasta u Ciebie bardzo ładnie : pomiędzy pierwszym i drugim badaniem przyrosła ponad 66% (a nawet wzrosła trzykrotnie). Dzisiaj tez masz duży przyrost. No nic nie rozumiem. Ciążą biochemiczną nazywają wczesne poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigla ja też tego nie rozumiem,też cztam o tej ciąży i mam mętlik w głowie,może dziewczyny coś wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko no ja lekarzem nie jestem ale ze tego co czytalam to poronienie nastepuje kiedy beta zatrzymuje sie lub spada... a Tobie rosnie i to ladnie.... nie rozumiem tego :-( trzymam kciuki zeby bylo dobrze! tiglo ja mam dzis 12 dpt, zarodeczki dwudniowe byly wiec faktycznie poslucham Was i poczekam do jutra rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...a co do bety to jestem zmuszona czekac do poniedzialku bo nie mieszkam w Polsce a tutaj nie mozna od tak sobie poprosic o bete...mam na pon umowione spotkanie w klinice i musze sie wtedy stawic nawet jesli bym zrobila 100 sikanych i byla pewna ze nie wyszlo nic... takze niezbyt ciekawie to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze helenka jak to marne szanse???? Przeciez Beta przyrosla Ci dwa razy wiecej wiec nie byl jakis jej minimalny przyrost. Wtedy mozna by bylo powiedziec ewentuanie ze ciezko bedzie o jej utrzymanie. To Twoj lekarz prowadzacy? jak Ci to wytlumaczyl wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz jak dziewczyny mialy niska bete i wolny przyrost a teraz ida jak burza. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki p dr powiedziała że w 16 dc powinnam mieć betę powyżej 100 a mam 57,i że najprawdopodobniej jest to ciąża biochemiczna,powiedziała że czekamy do poniedziałku i zobaczymy co dalej.I że dobrze żeby sama się usuneła bo będzie trzeba zrobić łyżeczkowanie.Mam się nie nastawiać na powodzenie bo z jej doświadczenia tak właśnie się dzieje. Niestety myślę że ona ma rację bo zaczelam lekko krwawić,choci mąż pociesza mnie tak samo, że dopuki rośnie jest nadzieja,a krwawienie może być z nerwów. annette jeżeli moge ci poradzić coś to poczekaj,bo bez sensu się stresować niepotrzebnie tak jak było to u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, tak mi przykro, ale tak jak mówi Twój mąż trzeba mieć nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, jejku, ale wiesci :( ...trudno mi sie wypowiedziec, co do dnia cyklu, ale mam wrazenie ze to dosc zludne, bo wyczytalam gdzies kiedys, ze zagniezdzenie moze wystapic po 3 ale tez dopiero po 10 dniach, wiec jak tu porownywac wtedy wielkosc bety? ale kochana, zapewne Twoja dr wie co mowi :(..Przyrost betki masz piekny, ksiazkowy! Ehh no nic...trzeba poczekac....ja mam wciaz nadzieje, ze wszystko bedzie ladnie u Ciebie! ODSTEP dziewczyny, dziekuje za Wasza troske i pytania co u mnie! mam poslig, bo dopiero teraz mam chwile, wczesniej mialam w pracy same spotkania i jechalam tez do innego miasta, dopiero teraz usiadlam przy swoim biurku...ufff... Kochane, na USG widac bylo malego! serduszko mu bilo, urosl do 15mm, czyli OK jak na 6tydzien zycia plodowego! Lekarz nie potrafil wykryc bicia serca- w sensie uslyszec- ale widzielismy ze bije, bo obraz sie ruszal, takze wszystko ok! Zameczylam go pytaniami, ale on niestety odpowiada dosc lakonicznie i wymiewal tez moje troski..no coz :(..w kazdym razie zapisal mi magnez i calcium, mam brac. Wyniki hormonow bede miala dopiero w poniedzialek. KATKA, co do bolow, to wyjasnil mi: Ja mam po kazdej stronie niepekniete pechrzyki, w rozmiarze 6 CM!!!!po prostu monstra...jest ich kilka z kazdej strony (po5-6)...gdy taki monster peknie, bol jest bardzo silny i krew leje sie do brzucha...to wlasnie mialam przedwczoraj w nocy, gdy, opisywalam Wam, mialam bol, a potem przelewanie w brzuchu :( Masakra, ale nic z tym nie mozna zrobic..czekac...to jest dlugofalowy efekt hiperstymulacji :(( ODSTEP Akacja, trzymam kciuki za Ciebie w poniedzialek!!! duzo masz pecherzykow, upewnij sie, ze lekarz wyciagnie Ci wszystkie, a te malutki ponakluwa, inaczej bedzie ciezko, jak u mnie...beda rosly i rosly.. ODSTEP Aneczka, jak tam? nielotolek, jak zdrowie, czy juz lepiej? byc moze juz niedlugo bedzie mogly porozmawiac o kremach na rozstepy, ja na razie bylam reserved co do tej ciazy, ale moze powoli moge juz zaczac myslec, ze bedzie dobrze..:) sloneczko, tigla, dziewyczny, buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka- bardzo mi przykro, ale do końca trzeba miec nadzieję i wierzyć, ze się uda . Ludene- kochana gdzie Ty sie podziewasz ? Jak wizyta u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi jestem jestem :) Anette- lepiej poczekaj na bete :) Jesli masz silne nerwy, to rob sikacza, ale wiedz, ze moze nie wyjsc nawet gdy jestes w ciazy! Aga- spokojnego weekendu :) wypoczywaj ladnie! papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibicujaca
Helenko - ja wierzę, ze beta bedzie rosla!!!! Ona nie jest taka calkiem mala i wg mnie przyrost prawidłowy! Bardzo mocno zaciskam piąstki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helnka :( Kurcze no pozostaje nam tylko mocno trzymac kciuki!!! W Tobie tez niech ta wiara nie umiera!!! Lune widzisz wszystko pieknie sie rozwija, juz nastepnym razem uslyszysz serduszko, cos pieknego!!! Nie zycze juz wiecej bolu, sio sio odejdz, zgin przepadnij!!! Ja na razie czuje sie nijak, nie biore zadnych lekow tylko wiataminy i spray do nosa na noc, wiec musze to przelezec.:( Milego piatkowego wieczoru zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×