Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Diana co u Ciebie? Joasia będzie oki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Ja dziś pomalowałam włosy dla poprawy nastroju, rano coś mnie brało jakieś przeziębienie, ale biorę zapoboiegawczo tabletki bo nie chce na punkcje i transfer się rozchorować . Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzwonilam do laboratorium i z 18 6 sie nadaje z czego 2 sie zaplodnily a na 4 czekamy. transfer w pon tylko boje sie ze dostalam hipersytmulacji bo brzuch mam duzy wyproznic sie nie umiem mdli mnie Madzia zastrzyki to FRAGMIN po punkcji po prostu Iwon a co dalej zamierzacie i gdzie sie leczysz?? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dobrze, ze są 2 ;-) Mam nadzieje , ze te 4 też będą się nadawały ;-) I będą mrozaczki w razie czego ;-) I oby punkcja była w poniedziałek trzymam kciuki. Niestety taki są uboczne skutki leków, mi też czasem niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! z moich obliczen wychodzi ze jestem 8tc 1 dzien , najgorsze jest to ze dopiero po kolejnym usg bede wiedziec czy jest ok, bo jak wiecie najgorsze sa chwile na poczatku ciazy i wszystko moze sie zdarzyc -odpukac. U mnie hmmm :) spie do 12 :( nudnosci,wstret do miesa i co tu jesc, zaparcia i zmeczenie. Ogolnie rewelacyjnie :) Przesyłam swoje fluidy i powodzenia nastepnym dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana no to super!! Szczęsciaro!!!! Kochana Tobie udało się za I razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana33 to dobrze ze masz nudności bo słyszałam ze to jest objaw dobrze rozwijającej sie ciazy ;-) będzie dobrze,trzymam kciuki. Mnie cos bierze na @,juz mam plamienia.Dosłownie jak w zegarku,mineło 28 dni a kochana @ przyczaja sie powoli heheh.Jak rozkręci sie na dobre to we wt jade do kliniki i zaczynam przygtowanie do kriotransferu. x miłego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa12
Witam wszystkie staraczki i trzymam mocno kciuki za każdą z osobna i za wszystkie razem. joasia2906katowice to ja w tym samym dniu co Ty miałam punkcje, pobrali 5 komóreczek. Poszukałam forum o którym mówiłaś, bo byłam ciekawa co U Ciebie i jak tam twoje komóreczki. Zycze Ci z całego serca aby te 4 komóreczki zaczęły się jeszcze rozwijać. Co do hiperki to tak jak dziewczyny pisały jedz produkty lekkostrawne i pij dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania! a Ty jak sie czujesz po punkcji?? i jak Twoje jajeczka wszystkie sie zaplodniły? juz lepiej sie czuje chociaz brzuch ciagle boli no i te zaparcia...myslałam o czopku z gliceryny ale nie wiem czy mozna mieszac? a Ty dostałas tez zastrzyki w brzuch? moje maja takie tępe igły ze ciezko je wbic i boli gorzej niz przy stymulacji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula a opisz i opowiedz mi jak u Ciebie było z ta hiperstymulacja?? kiedy Ci sie zaczela jak ja przechodzilas co brałas i jak dlugo trwała no i czemu wystapiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc powodzenia przy transferze, trzymam kciuki. Joasia mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ze nie bedziesz miala hoperstym. i dojdzie do transferu w przyszlym tyg. :) Ja po Wielkanocy mam wizyte i sie okaze co dalej. :) Fania sle usciski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, zeby zapobiec hiperstymulacji trzeba sie doslownie zmuszac pic 3 litry plynow na dzien oraz jesc duzo proteiny czyli miesa, ktore wiaze wode z ogranizmu. Tak mi powiedzieli w klinice wiec choc mi sie nie chcialo to stawialam sobie butelke rano, w poludnie i wieczorem i latalam 20 razy do toalety :) x Troska mnie zdziwilo, ze na 18 komorek, 6 sie nadaje. Oczywiscie potrzebna jest tylko jedna a dobra ale czy wyjasnili Ci jakos czemu tylko jedna trzecia jest ok? x Monjoc, czekam na dalsze wiesci! Kiedy punkcja? Czy powiedzieli Ci juz ile mniej wiecej pecherzykow widac? x Podziele sie jeszcze takim zaleceniem od mojego akupunkturzysty, moze akurat sie komus przyda? On polecal zeby z nabialu zrezygnowac: czyli z mleka, smietany, serow, twarogow, yogurtow itd. Oraz zeby jest rzeczy wylacznie cieple, najlepiej gotowane i zrezygnowac z surowych salad - to podobno wplywa na "temperature macicy", ktora powinna byc ciepla :-D Ja sie na razie do tego stosuje bo stwierdzilam, ze co mi szkodzi wyprobowac nowa metoda? ;) A ten nabial wedlug Chinczykow faktycznei podobno ma zly wplyw na szanse zajscia w ciaze. x Powiedzcie dziewczyny, czy Encorton bralyscie od poczatku stymulacji czy dopiero po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerwazyt dzieki za info. to bede pic tylko ze jak tu pic jak brzuch duzy:/ jak zadzwonilam to mi powiedziała ze tylko do procedury sie tyle nadało a ja nie zapytałam czemu tak ze stresu a encorton biore od 1 dnia stymulacji do punkcji brałam po 2 dziennie po 5mg a teraz biore raz dziennie ale 10mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, wiem, brzuch jest caly taki jakby wypelniony i napompowany ale wlasnie picie plynow powoduje, ze jajniki maleja i ten brzuch troche "schodzi". Trzeba sie zmusic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwayz u mnie to kolo 15+ 20 pecheryzkow , ale ile sie nada nie wiem, 3 najwieksze mialy po 16, resztę będę wiedziała w poniedziałek. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, no to niezle! Oby jak najwiecej bylo dojrzalych! Nigdy nie wiadomo jak to jest. Moja kumpela miala 15 dojrzalych i 15 sie zaplodnilo!!! A do transferu przetrwaly tylko 4 :O Ja sie znowu martwie, ze zadnych nie bede miala. No nic, pozyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, faktycznie strasznie cicho na forum! Joasia jak sie czujesz dzisiaj? ja wlasnie dzisiaj wieczorem rozpoczynam runde nr 2, o 20tej zastrzyk! Nie wiem dlaczego ale boje sie, myslalam ze ten 2 raz bedzie latwiejszy ale nie jest... Ja mieszkam za granica u mnie w szpitalu po punkcji tylko pol godzinki odpoczynku a potem siusiu i do domu! Bez siusiu nie puszczaja. Ale dali ci tych tabletek pewnie dlatego ze masz PCOS , ja mialam tylko progesteron i to 2 czopki dziennie. x Fania mam nadzieje, ze w wolnym czasie nabierzesz duzo siły na kolejne podejscie i oby ten czas zlecial sie szybko :) x monjoc super ze tata w domu, swieta spedzicie razem! Pomodle sie za jego zdrowie!!!! Ja tez dla poprawienia nastroju 2 tyg temu zafarbowalam wlosy, od razy wygladam jak czlowiek :) Mnie od wczoraj jakies chorobsko bierze, w nocy mam tak zatkany noc ze masakra i ten katar ciagle! x Diana uwazaj na siebie:) x Gerwazy mi tez pani od aku powiedziala o cieplych posilkach wylacznie i jesszcze soki z czerwonych owocow pic! Ale z nabialu to chyba nie dam rady zrezygnowac:( Pozdrawiam Was wszystkie i milego wekendu \pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerwazy i izkabelka to Wy zaczynaci teraz razem! Mam nadzieje ze na wiosne bedzie tu wiecej optymistycznych wiadomosci:) dzwonila do mnie p doktor i powiedziala zebym wlasnie pila duzo ale nie tyle wody co wysokobialkowych np maslanka (czytałam ze przy hiper spada to białko) i mam robic bilans płynow a na zatwardzenia czopek glicerynowy moze sobie wreszcze ulze:) izkabelka a jakie masz zastrzyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia nie ma innej opcji na wiosnę bociany wracają z ciepłych krajów i coś nam podrzucą ;-) Bedzie dobrze ;-) Ja piję wodę jak sobie przypomne to lece i pije szklankę. Dzięki Izabelko za modlitwę ;-) Ja tez sie modlę za tatę i za nas wszystkie !! Izabelko trzymam kciuki oby 2 podejście zakończyło sie sukcesem ! Nio Gerwazy wynik oki bylo ich sporo, ale nie wiem ile się bedzie nadawalo, zobaczymy oby się parę zapłodniło ! Gerwazy jak dobrze pojdzie to punkcja za tydzien niecały. I nie martw się kochana też cos wyhodujesz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia2906katowice Ja po punkcji czuję się dobrze choć brzuszek też jest trochę powiększony.Nie dostałam zastrzyków bo ja nie podchodzę teraz do transferu tylko dopiero po kolejnej laparotomi, ale po pierwszej punkcji miałam dokładnie taki zestaw leków ja Ty.Jeśli chodzi o moje komóreczki to nie wiem czy Ci mówiłam ja miałam jeszcze 4 komórki zamrożone i teraz 5 pobrali więc w sumie było ich 9. Jak dzisiaj dzwoniłam do laboratorium to zapłodniło się 5 a trzy jeszcze miały szanse. Zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izbelka, to obydwie mamy pierwsze zastrzyki za nami :-D Ja stymuluje gonal 300. M robi zastrzyki. Do tego dostalam prednisolon, 5mg rano, 5mg wieczorem. x O czerwonych sokach tez mi akupunkturzysta mowil, wlasnie popijam kolacje sokiem ze sfermentowanych winogron z regionu Rioja w Hiszpanii :P ;) Oprocz tego mam pic swiezy imbir (kawalek wielkosci polowy kciuka) pokrojony w plasterki i zalany wrzatkiem. Dzsiaj sie skusilam i jadlam troche sera :( Ale od jutra scisla dieta anty-nabialowa :) Slysze, ze podobno od nabialu, serow itd. macica staje sie "sliska" i zarodke nie moze sie zagniezdzic. Pewnie totalny nonsens ale co tam - sprobuje. A nuz to cos pomoze :) Akupunkturzysta kazal mi tez salaty odstawic i tylko gotowane jesc. Chodze do niego teraz dwa razy w tygodniu. Byl bardzo zainteresowany tym protokol z USA (Cridennda/ Magarelli) a ze zna jedna lekarke z Wiesbaden (z mojej kliniki) to planuja razem na tej podstawie nawet zrobic dodatkowe badania naukowe. x Kiedy masz nastepna wizyte do kontroli? Ja mam w nasteonym tygodniu w piatek znaczy w wielki piatek. Martwie sie troche jak to bedzie ze swietami i punkcja :O Do tego tesciowa mam w szpitalu i tez musimy jechac a do piatku nie bede wiedziala co jak i kiedy a szwagier z rodzina tez chcialby jakis plan zrobic :O Zastanawialam sie czy nie wstyrzmac IVF ale mialam z kolei ten endo scratching wiec to tez by na darmo bylo i M powiedzial, ze nie ma sensu odkladac. x Ile u Ciebie widzieli pecherzykow antralnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka1979 widze ze masz dokladnie takie leki jak ja mialam. Buselelin i menopur :) masz dlugi protokol ? Leczysz sie w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy uff pierwsze koty za płoty :) Byłam tak zestresowana robiac ten zastrzyk ze zamiast wkuć tą igłe od razu to sobie ja powoli wbiłam bolało ale na szczescie igiełki sa mikroskopijne:) Co do soków to ja pije sok z granatu. Spróbuje z tym imbirem jutro. (ten imbir to raz dziennie??) A i bardzo ciekawe to co piszesz na temat nabiału i macicy!! Chyba spróbuje nie jesc nabiału, mam nadzieje, ze sie uda , uwielbiam ser!! MNIAM No ale tez bede probowala kazda opcje, zeby pozniej nie pluc sobie w brode ze czegos nie zrobilam wiecie cos w stylu a co by było gdyby..... Ja teraz musze czekac na @ potem w 3 dniu mam pierwszy scan, potem przez 7 dni zadnych wizyt i kolejne scany. Takze u mnie troche to potrwa. A Ty nie przejmuj sie na zapas zobaczysz wszystko sie ułoży:):) Maz ma racje szkoda byloby tego scratchingu. Trzymam kciuki za stymulacje!!! mam nadzieje ze z tesciowa wszystko ok!? x Iwon tak lecze sie w uk , moj protokol to long day 21. Nie wydaje ci sie ze w polsce dziewczyny dostaja wiecej leków?? Moze to lepiej?? Gdzie mieszkac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, no popatrz jaki przypadek, wlasnie ja tez ser uwielbiam! Moze wlasnie cos w tym jest skoro w ciaze zajsc nie mozemy??? Od dzis zadnego sera, mleka, twarogow i wogole nabialu, tylko z masla jednak nie zrezygnuje bo skoro nie moge na sniadanie muesli z yogurtem to przeciez nie bede suchego chleba jadla. x Ten imbir to mozna pic pare razy dziennie. On mi to tak wyjasnial, ze to rozgrzewa organizm a w calym tym leczeniu chodzi o to, ze aby doszlo do ciazy to macica musi byc caly czas ciepla. Voodoo :-D Ale co tam, kazdy drobiazg zbliza nas do celu :) Oprocz tego pije tez Red Bush tea zamiast normalnej herbaty. Tez mi to polecil. x W poniedzialek i srode ide znowu na akupunkture ale troche za pozno z tym zaczelam wiec nie wiem czy w tym podejsciu do IVF to jeszcze cos da. Normalnie potrzeba chyba z 9 sesji zeby to cos dalo i tu rekomenduja zeby zaczac 3 miesiace przed cyklem IVF. Ile czasu Ty juz chodzisz? x U mnie ostatnim razem od poczatku stymulacji do punkcji tylko 10 dni minelo bo pecherzyki rosly strasznie szybko. Zobaczymy jak teraz bedzie. Biore tez magnez i witaminy Fembion. x Moja prowadzaca lekarka jest niestety na urlopie :O I zrobila jedynie notatke na mojej karcie zebym brala 10 mg dziennie prednisolon od 1 dnia stymulacji. I teraz kurcze nie wiem czemu :( Troche sie tym martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Gerwazy moze masz racje ze cos w stym jest, ja tez jogurty jem na potege!!! W srode ide na aku takze spytam sie mojej pani dr co o tym myśli, zawsze to inna opinia na ten temat sie przyda. Kurcze tez musze zmienic sniadanie w takim razie bo uwielbiam rano platki z mlekiem!!:) A ten imbir to od dzisiaj tez zaczne pic, przyda sie bo jakies chorobsko mnie rozkłada :( Ja na aku bylam juz 10 razy , miejmy nadzieje, ze zadziala kurcze. Ten lek ktory przepisala ci twoja lekarka to brałaś też wcześniej?? Ja Ci niestety w tym nie pomoge bo nie wiem co to za lek, zreszta tak jak pisalam tutaj w uk przy moim akurat protokole mam tylko 2 rozne zastrzyki i to wszystko. Bedzie dobrze, musi byc!!! Tak bardzo sie staramy!!!!!!!!!!!!!! Ja zaczne dzisiaj czytac wreszcie ta ksiazke ktora wszystkie polecacie "sekret" moze moje nastawienie sie po tej lekturze zmieni:) Gerwazy trzymam mocno kciuki za Ciebie!!! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmienie temat na chwilke:) Czy robicie na swieta mazurka???? Ja 2 lata temy robilam i masa mi nie stezala trzeba bylo jesc ja łyżeczką:/ Rok temu robilam i to samo, uwielbiam mazurka i jestem zdesperowana zeby wreszcie wyszedł!!! Macie jakies złote środki????? :) A bedac przy temacie swiat to co robicie??? x Lunede długo cie nie było. Wszystko ok?? Yassmin, Aliket dziewczyny czytacie nas??? Miłej niedzieli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) x Tak kochane ja Was czytam codziennie,kilka razy nawet dziennie :D ale jak u mnie nic się nie dzieje,to siedzę cicho :) Pozdrawiam Was ciepło i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×