Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

moja wiadomosc wczesniejsza wyslalam wczoraj rano (niedziela) a wyskoczyla dopiero dzisiaj (poniedzialek) co jest grane?? Sprawdzam czy teraz od razy wyskoczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba już działa, wysyła wiadomosci od razu:) Wreszcie mozna pogadac Mi1 powodzenia na wizycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy oni nie widza ze cafe nie dziala,i tak dziala z dobowym opuznieniem. mnie tez zastanawia to puste jajo po in vitro,jak to jest mozliwe? ja mam caly czas dola,jestem zmeczona i brak mi checi do czegokolwiek tez tak mialyscie lub macie. Madziula ja mialam transfer 4maja wiec troche wczesniej ja mam usg w srode niewiem jak wytrzymam,wszystko mnie drazni.daj znac jak bedziesz po wizycie:) izkabelka cudownie ze dzidzia jest i bije jej serduszko pewnie niesamowite przezycie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niestety nie wyskoczyla,a nie mozna jakos sie skontaktowac z kims z cafe,patrzylam ale nic takiego niezauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Stefania bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! Moje posty dochodza z dobowym opóznieniem tak jak Wasze wrr x Izabelka,sama radosc zobaczyc bijace serduszko,super kochana! x A ja wracam z kliniki.Jeden zarodek jest,beta i progesteron ok,ogolnie narazie dobrze,nast wizyta za 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, Madziula Puste jajo płodowe jest możliwe także przy invitro, poprostu zarodek po transferze zagniezdza się w macicy ale nie rozwija dalej. A organizm jeszcze przez jakiś czas " myśli że jest w ciąży". Przerabiałam to w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Super Izabelko ze jest serduszko. Ania 2123 ja tez mam dziś transfer o 16 15 trzymajcie kciuki, zaraz wyjezdzamy ;-) Pozdro , odezwę się jak wrócę koło 19 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Izabelko super, że jest serduszko ;-) Ania2123 ja też mam transfer dziś o 16 15 trzymajcie kciuki !Bedziemy razem testować ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja tez powinnam skakac z radosci i tryskac optymizmem, ale jestem jakas bez energii!! W srodku to szaleje z radosci ale na zewntarz tego nie widac, jestem ciagle zmeczona, to te hormony:):) Za tydzien wizyta w moim szpitalu takze mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
czesc dziewczyny, wytrwalosci i powodzenia w waszych walkach :) Izabelka super ze wszystko ok teraz to tylko sie nie stresowac.ja dzwonilam w tym miesiacu do szpitala zeby rozpoczac IVF ale powiedzieli mi za znow mam czekac miesiac bo nie ma miejsc.to juz drugi raz bo w kwietniu bylo to samo :(.dziadostwo takie ze nie wiem,niby babka powiedziala ze w czerwcu to juz na pewniaka mnie przyjma ale kto wie ?. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj bylam na estradiolu o ginka powiedziala ze punkcja jutro 8,30 a w piatek transfer HURAAAA , A BALAM SIE ZE DOPIERO ZA MIESIAC. ona beta to z krwi. Dziewczyny macie jakies dobre rady jezeli chodzi o ta punkcja, na co sie przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj bylam na estradiolu o ginka powiedziala ze punkcja jutro 8,30 a w piatek transfer HURAAAA , A BALAM SIE ZE DOPIERO ZA MIESIAC. ona beta to z krwi. Dziewczyny macie jakies dobre rady jezeli chodzi o ta punkcja, na co sie przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annni
stefania31 strasznie mi przykro , tylko to mi przychodzi do głowy bo brak mi słów na to co Ci się przydarzyło. X Madziula30, Helenka1 puste jajo płodowe pojawia się wtedy gdy po zapłodnieniu dochodzi do błędu podziału / rozwoju zarodka (po zagnieżdżeniu). Organizm przerywa wtedy dalszy rozwój. Gdyby tak się nie stało dziecko urodziło by się z poważnymi wadami. Nie ma znaczenia czy to naturalne poczęcie czy wspomagane. Choć przy wspomaganej ciąży ryzyko jest większe ze względu na jakoś plemników i jajeczek oraz w przypadku mrozaczków istotne jest też jak przeszły rozmrożenie. Jak mi to lekarz powiedział " puste jajo zdarza się gdy nie to jajeczko spotka się z nie tym plemnikiem" w dużym uproszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscowka
co sie dzieje?nie dziala to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikiiiii
Nielotek to ja Miki31 co tam u ciebie? Moze tulisz już maluszka :) Dziewczynki trzymajcie od jutra kciuki, zeby wszystko poszło dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje z tym forum?? nie da sie nic napisac....d**a,d**a,d**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moderator tego forum istnieje???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za forum jak nic nie mozna napisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja już po transferze ;-) Zabrałam moje 2 kochane snieżynki , oby zostały ze mną, Zarodki 2 klasy 4A. Dostałam 2 razy po 2 luteina, 2 razy po 1 d*phaston, estrofem 1 raz i Acesan . Testuję 8 czerwca trzymajcie kciuki kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie jakaś masakra z tą kafee dlaczego zawsze ktoś musi coś zmienić jak jest dobrze masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak myślę że i tak możemy pisać nawet z opóźnieniem zawsze może komuś pomożemy pozdrawiam was serdecznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie co sie dzieje,tak nie moze byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje z tym forum???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moderator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×