Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Aneczka super trzymam kciuki Berbela tez trzymam kciuki, kurcze podziwiam 3 podejscie, trzeba miec sile. Pozdrawiam piszcie jutro co i jak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomniałam Ktos pytał czy moj M pali wiec opisze dokladnie co robił zeby sperma poprawiła sie WYNIK z 0,2-0,6 NA 10 :) :) :) 1 pod wplywem mojego narzekania ZUCENIE PALENIA JUZ 2 LATA 2.Luzna bielizna 3.nieprzegrzewanie jader- niepodgrzewane siedzenia,niesiadanie na ciepłym grzejniku itp. 4.i tabletki tak jak pisalam salfazin,selen+E, i folik Moj maz mowi ze nieprzyjemna rzecz to niemiły zapach moczu ,na poczatku kuracjii bardzo intensywny Mam nadzieje ze komus pomoga moje wskazowki BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj jeszcze niepił wogle alkocholu nawet piwa gdzies sie naczytał ze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka35 trzymam kciuki caly czas ,blaza musisz opisac co i jak bo ja po tobie we wtorek mam punkcje .Pozdrawiam WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, gratulacje za tak ladne wyprowadzenie spermy mezy na prosta! A najwazniejsze, to ze sklonilas go do rzucenia palenia, bomdzieki temu nie tylko sperme poprawilas ale i zycie mu ratujesz!!! Xxxpowodzenia jutro nabtransferze Xx Miki, zrobie szsrlotke na pewno, ale musze zakupic najsampierw make ziemniaczana oraz jakblka A takze banany aby zrobic tez ciasto Madziulki. Xxx Za wszystkie dziewczyny jutrzejsze ktore maja punkcje i transferz 3 mam kciuki :) Xx Ja mam polowkowe dopiero za tydzien :( Xxx Dobranoc! Xx Ps: mezus wraca dzisiaj poznym wieczorem, ale juz widzialam na skypie zakupy jakie kochanh zrobil przy okazji bycia w krakowie, w moim ulubionym sklepie ciazowo- dzieciecym mothercare, kilka bluzeczek ciazawych dla mnie oraz sliczna zabawke dla niuni...:) Xx Gerwazy spokojnie, Biest Ci dobrze radzi :) wszystko na pewno dobrze rosnie, kontunuuj wizualizacje, ostatnio pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana. Blaza, Aneczka ale wam dobrze , a ja czekam nie wiem jeszcze co i jak , juz bym chciala byc po punkcji a i nawet po transferze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nieldugo monjoc i na Ciebie przyjdzoe czas :) ani sie obejzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Jak każda nowa zaczyna od podczytywania was. Ja również podglądam wasze losy od jakiegoś czasu i chciałabym się dołączyć. Bardzo wam kibicuje i trzymam mocno kciuki. Ja mam dzisiaj czwarty dzień stymulacji i wiem, że w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie mi. pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny miałam już cp. Beta 505, potem spadek do 130, potem dostałam normalny okres, beta spadła juz do 50 wiec pogodzenie się z poronieniem i powrót do zycia i nagle po 2 tyg ból brzucha. Szpital, beta 190 SZOK!!!! i na następny dzień na stół... Potem byłam raz jeszcze w ciazy, która pozno pojawiła się w macicy i musiałam lezec 2 tyg w szpitalu z podejrzeniem tez cp. Wiec po tych doswiadczeniach testy sikane mi nie wystarczaja. dziewczyny zycze miłego tygodnia, Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotol kurcze nie słyszałam nic o tej chorobie i strasznie mi przykro, że twoja przyjaciolke to spotkało. Ja czasami nie rozumiem tego losu!!! x aneczka wow no to niezła poprawa teraz to na 100 bedzie bejbi:):) Zdradz tajemnice jak to zrobiliscie:) gratuluje zaplodnionych jajeczek i barrrdzo mocno trzymam kciuki !!!!!! x madziula ja tez kiedys usłyszałam od znajomego ze in vitro to pojscie na łatwizne!!! Niezłe co??!! Przecież to proste jak jeb....e. szkoda słów!!! x gerwazy ja tez nic nie czułam a szczególnie na poczatku także spokojnie!! Myśl o tych rosnących pecherzykach teraz.........:) I tak jak mowisz zastrzyki to pikus te dwa tygodnie to udreka , zaplanuj sobie ten czas zebys miala co robic i nie myslala. x alooka tak mi przykro kochana tule cie mocno!! Nie trać nadziei, ja wiem ze łatwo się mówi a ty przezyłaś już duzo ale nie poddawaj sie!!! x Kiedys w jakiejs ksiazce "jak zajsc w ciaze naturalnie w ciagu kilku misiecy "wyczytałam, że warto robic jakies cwiczenia oddechowe w zaleznosci na jakim jestesmy etapie, tzn w czasie owulacji, menstruacji i po, jak znajde to napisze, nic skomplikowanego a moze pomaga??!! Ja w sumie nawet nie próbowałam bo wierzyłam w in vitro. A propo ciast to musicie spróbować http://www.mojewypieki.com/przepis/sernikobrownies-z-malinami smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, to ciasto wyglada super, o rany to juz mam trzy do zrobienia w najblzszym czasie! Xx Czesc aliket, trzymamy kciuki, jak i za berble i mimo wszystko Alokaa za Ciebie jutro na becie.. XxDbrc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, x We wtorek mam jak to mowia w Niemczech Folli-TV ;) Bedziemy wiedziec co rosnie i ile. Cudow sie nei spodziewam, na razie M robi zastrzyki a ja nic nie czuje. Tylko pije 3 litry wody wedlug zalecen i biegam do lazienki co pol godziny :) x Spotkalam milych ludzi, ktorzy w mojej klinice juz 5 razy podchodzili do IVF :( Bez sukcesu :( Moja kumpela teraz tam tez do 4-tego ICSI podchodzi :( x Berbla, trzymam kciuki za Twoja punkcje jutro! Komus w koncu musi sie udac :) x Anneczka, teraz Twoja kolej :) Za 14 dni swietujemy twoj pozytywny test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku witam cie serdecznie u nas... Po co zakladac 5 innych eatkow skoro mile invitrowe sa... Rozgosc sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Aneczka super wynik, masz 3 ekstra zarodki, teraz musi się udać, po prostu musi!!!!! :-) Także Aneczka i Blaza powodzenia dziś na transferze:-) Diana i Berbla czekam na relację z punkcji i mocno trzymam kciuki:-) Aloka, nie trać nadziei, może było za wcześnie na sikańca. Te testy czasem nie wychodzą nawet tydzień po terminie @. Czekamy z niecierpliwością na wynik bety :-) Ja mam dziś wizytę o 15.40. i jak na złość dostałam @ wrrrr, już mogła poczekać do 16-tej :-D Ja uwielbiam piec, te wasze ciacha zapowiadają się pysznie. My z M to dwa ciasteczkowe potwory. Polecam gorąco stronę mojewypieki.com, korzystałam już z kilkunastu przepisów z tej stronki i wszystkie rewelacja! A to brownies z malinami wygląda bosko, upiekę na weekend :-) Miłego dnia dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Alikiet i tygrysku witam i rozgosccie sie:-) Ciasto bananowe pyszne takie na sniadanko niezaslodkie.hmm pychota. Lude kupoj banany, a maka ziemniaczana czy kasza manna jest we szwajcarskich sklepach? Ja pamietam jak niebylo jeszcze u nas polskich sklepow to byl towar deficytowy przyworzony w walisce z polski hihihi. Dobrzeze czasy sie zmieniaja :-). Berbla ,blaza,diana , aloka no i ja. To nasz wazny dzien pozytywne fluidy rozsylam :-) My juz od 8 w drodze zawsze do lekarza mam blisko pod nosem 2km ale na transfer mam do Leuven to chyba ze 100km i korkii. Wlasnie minelam nielotka macham ci kochana.gdzies tu niedaleko mieszka . Buzka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TRZYMAM KCIUKI ZA WAS DZISIAJ:):) I witam nowe kobietki , rozgoście się! Miłego dnia, ja ostatni dzien wakacji i jutro do uk.. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny powodzenia :) Zaciskam kciukasy :* x Ale smaka narobiłyście na ciasta...hmm chyba sama skuszę się i zrobię :) jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, Jak tam po punkcji? W Wiesbaden chyba zawsze rano robia, no nie? x Wogole POWODZENIA dla wszystkich!!! Trzymam kciuki zeby ten miesiac kazdej przyniosl szczescie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) alikiet i tygryska :) coz stresik jest przed punkcja az nie moge doczekac sie az cosik napisze berbla z dzisiejszej punkcji i nie tylko buziaki dziewczynom przed i czekajacym te dwa tygodnie jakie zajecie tu znalesc by nie zwarjowac jakies pomysly ...:) buzka jeszcze raz no i jutro z rana punkcja jejku niby spokojna jestem ale tak martwie sie o moje jaja ze szok dowiedzialam sie ze pare niestety nie dojrzało wiec juz jest mniej:( wrrrrrrrrrrrrr cieszmy sie z 6 i gdzies jest ta :) wiem okej juz nie zanudzam papa bedzie dobrze :) musi :) buzka co tam u was to moze na chwile zapomne osobie hihihhihihihih tak to juz jest gdy jest zle ludziska lgna ale tylko tam gdzie wesoło ale jak juz pogadac to tego problemu nierozumieja, tylko tu mozna otrzec łzy hhihihihihihihihiihihih:) juz mi lzej usmiecham sie juz do was szeroko i dozobaczena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Juz jestem po punkcji i sniadaniu bylam strasznie glodna!!!!!!! Mam 5 jajeczek mysle ze to niezle,jutro miedzy 9 a10 mam dzwonic ile sie zaplodnilo a w piatek lub sobota transwer teraz sie zaczyna prawdziwy stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tego sie czytac nie da!
Diana - przeczytaj sama co napisalas. Tego sie czytac nie da! Slyszalas kiedys o interpunkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbla, x Super! 5 jajeczek to naprawde dobrze bo tak naprawde to potrzebne nam przeciez tylko jedno a dobre :) Trzymam kciuki zeby wszystkie sie zaplodnily. Robicie ICSI czy IVF? x Jak sie czujesz po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla super!! Teraz opisz jak to wyglądało! Trzeba mieć piżamke czy jak?? Czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie da sie czytac , moze stres! i emocje wzieły góra moze chciałam napisac duzo naraz :( i nie zastanowiłam sie nad pisownia ,dzieki wielkie za zrozumienie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nic mnie nie boli ale chyba jeszcze narkoza dziala ale wytzymam jak bedzie bolalo dostalam tez tabletki przeciwbolowe. Jesli przez jakis czas sie niezaplodnia same (IVF) to im pomoga(ICSI) to zalezy od biologa. W mojej klinice musisz miec koszule nocna, poduszke,przescieradlo,koc lub koldre,szlafrok i papcie a i ja obowiazkowo skarpetki.Uspali mnie na 20 minut powyciagali jajeczka i obudzili normalnie trzeba tam lezec okolo 2 godz ale ja bylam tak glodna ze po pol godz poszlam do domu lekarka sie smiala ze jestem polska kobieta przesto taka twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana33 niprzejmuj sie jakimis wpisami ja wiem co pisalas kazda z nas przezywa to co sie dzieje z ta druga i moze wasze wsparcie i trzymanie kciukow za mnie pomoglo mi zniesc tyle jajeczek hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×