Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Berbla a gdzie Ty podchodzisz do ivf?? Dziwne że nawet poduszkę trzeba mieć swoją:-) Dziewczyny w Polsce też tak jest? :) Diana spoko loko, my rozumiemy że to stres:-) Mi się pomerdało i byłma pewna że dziś masz punkcję. W takim razie trzymam mocno kciuki jutro:-) A jescze tak apropo porawy nasienia. Mam pytanie do tych z Was których mężowie mają słabe nasienie. Czy znacie przyczynę słbaego nasienia? Bo jeżeli facet pali, pije, przegrzewa jądra i tylko to ejst przyczyną złych wyników to witaminy i zmianatrybu życia pomoże. Ale np mój M nie plai, nie pije, zdrowa dieta. A u nas przyczyną kłopotów z nasieniem jest wysoki poziom FSH który uszkadza komórki odpowiedzialne za produkcję plemników. I na to niestety nie ma żadnego lekarstwa. Mój M rok czasu brał leki, witaminy, i nic. U nas wyniki skakały np z 16 mln w 1 ml , na 2 mln a potem na 24 mln, i znów spadek w dół. Aż się boję jaki wynik będzie teraz :-( Czy Wasi mężowie badali poziom FSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niemczech. Diana teraz ja bede trzymac kciuki za ciebie jutro!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla teraz sobie poodpoczywaj a komoreczki niech sobie rosną w ciepełku ;) Justynka W tej klinice tak jest, dostajesz mały przytulny pokoik, zabierasz ze sobą swoje rzeczy ( kocyk, podusie, pizamke) Mi to odpowiadało, bo nie lubię tych szpitalnych zapachów, a tak czujesz sie prawie jak w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem ciekawa jak to będzie u mnie w klinice :) Mam taki stres przez tą @ że masakra. Nie wiem czy będzie mi robił usg w 1 dc :( Aloka kiedy wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez juz po jade do domku mam 2bimbelki ze soba jeden podzielony na 6 drugi na 8 .bedzie dobrze. Berbla skarbie zycze ci zeby twohe zaplodnily sie tak pieknie jak moje, Diana my cie rozumiemy kochana a pijawek anonimowych niesluchaj. Zazdrisniki tylko bledy wytykaja. Pa kochane. Och zjem kawalek ciasta bananowego mam ze soba Mniam:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka teraz tylko czekamy na wysoką betę:-) A powiedz mi pytali Cie ile cchesz bombelków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbla001 W niemczech. To ja widze ze my juz we 3 z De...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliket, tygrysek witajcie Aloka bądź dobrej myśłi Aneczka ja też mam moje 2 bąbelki ze sobą :-) Widziałam je na monitorze :-) cudowne uczucie, takie dwie małe iskierki plus dodatkowo na razie wychodował się 1 mrożaczek i 3 jeszcze się rozwijają i nawet nieprzejłam się tym, że połowa u mnie była niedojrzałych, Mam 7 i 8 pierwsza klasa :-) i nastrajam sie pozytywnie :-) narobiłyście mi smaka tymi ciastami Aneczka, kiedy robisz betkę? mi kazali dopiero w sobotę 16.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza i aneczka uwazajcie na ciebie i trzymam kciuki za wysokie bety i zycze blizniaczych ciaz BO TAK MUSI BYC!!!!!!!!!!!! x Miki31 odpoczywam teraz odczuwam punkcje ale mam tydzien chorobowego tak wiec dojde do siebi.Mam nadzieje ze sie japlodnia ladnie podziela przetrwaja transweru.Ja tez nienawidze zapachu szpitali i ten pokoik w klinice jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka super szybki przepis i łatwy ani miksera ani deski tylko miska i tartka. pieklam w tortownicy 35 minut , niebo w gebie moj M powiedział a jest on wybredny. Justynka pytali czy 2 czy 1 i pomimo tego ze 3 nienadaje sie do mrozenia niemogli mi go podac bo niemam 40 lat. procedura niestety bo bym 3 zabrała. Ale bardzo sie ciesze ze moj M stana na wysokosci zadania i pomimo mojej malej ilosci jajeczek 3 dojzalych to wszystkie sie zaplodniły. justynka moj M miał jako nastolatek świnke niestety niedoleczoną. Blaza ja tez 16 w sobote testuje. Ja niewidziałam na monitorze niepokazuja u nas ale mam pierwsze zdjecie usg pare sekund po wprowadzeniu do macicy dwa malusie jasne obłoczki... dzis jest super dzien !!! Aloka moze ta beta podskoczyła????? Boze mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Nio fajnie ze juz masz Aneczka i Blaza za soba transeferek, teraz juz aby czekamy na ładną betke ;-) Trzymam kciuki do końca. Blaza super, zemasz mrozaczka ;-) Aneczka jak sie dziela na 6 i 8 to dobre tak? Berbella001 super ze juz po punkcji 5 jajeczek , dobry wynik trzymam kciuki za zapłodnienie ;-) Diana tez trzymam kciuki !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja już po wizycie:) odetchnęłam z ulgą bo miałam usg przez brzuch:) od jutra przez siedem dni mam brać po pół ampułki gonapeptylu i po 150 j gonalu. Czy to nie za dużo? Wiem że Gerwazy bierze aż 300 j ale ja mam wysokie AMH, aż 4.1. Mam nadzieję że nie nabawie się hiperstymulacji:( Tłumaczę sobie że chyba lekarz wie co robi:) Aneczka pytałam dr o punkcję bez znieczulenia, powiedział że jak dla niego to jest rzeźnia. Także super hero z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, pamietaj tylko zeby pic przynajmniej ze 3 litry wody na dzien. To pomaga zapobiec hiperstymulacji. W Twoim wieku i z Twoim AMH to realne ryzyko, u mnie raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja tez teraz mialam 300 gunalu a wczesniej 150 i 250 i nic mi niebylo posadzam ze lekarz wie co robi zycze udanej stymulacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomnialam cos wam napisac spotkalam na poczekalni dziewczyne 44latke pol roku temu urodziła dziecko po udanym IVF drugim, dzis miała punkcje chce jeszcze jeden skarb zanim skonczy 45 lat, wniosek po 40 tez sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka moja znajoma z pracy majac 42 lata zaszla w ciaze naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla dziękuję:) ja też mocno trzymam za Was kciuki i wierzę że rozwiążecie worek z ciążami:) a jutro podpytam was jeszcze o te zastrzyki z gonalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Laski niestety, potwierdzam wynik negatywny. Spoko jest, nie smuce sie :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiłam sobie granice staran 40 zaczelismy sie starac jak miałam 28 lat teraz mam prawie 36. ale teraz sie uda.... a wogle jajniki mnie pobolewaja. Justynka ty po dianie jestes nastepna na punkcje? 16 chyba? ma ktos wczesniej??? trzymam za wszystkie kciuki a jutro w szczegolnosci za Diane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloke strasznie mi przykro i tule cie mocno , trzymaj sie kochana. masz mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloka tak mi przykro:-( Widzę że masz dobre nastawienia, ale mimo to współczuję Ci bardzo:-( Musisz być silna i wlaczyć dalej, nie ma innego wyjścia!!!! Diana trzymamy kciuki za punkcję!!:-) Aneczka no tak właśnie myślałam kto kolejny i chyba szybciej będzie Gerwazy, a potem ja:-) Słuchajcie wy jesteście skarbnicą wiedzy więc mam pytanko do tych kobitek co brały gonal. Babeczka mi wczoraj w klinice pokazywała jak robić zastrzyka ale coś mi nie pasuje. Nastawiła mi ten pisak na dawke 37,5 i pstryknęła i wyleciało trochę leku. Coś tam tłumaczyła że to ustawienie fabryczne itp. Pokazała jak nałożyć igłę, potem wbijamy w skórę i przyciskamy kilka razy (jak przy włączaniu długopisu) aż z ustawionej dawki zrobi się zero. Przyszłam do domu, czytam instrukcję a tam napisane że przed pierwszym użyciem jeśli jest pęcherz powietrza to należy ustawić pokrętło na 25 i wcisnąć, a jeśli nie ma pęcherza to można od razu robić zastrzyk. No i zobaczyłam ile leku zostało i nie mam pełnego pena, zamiast 900 jest mniej :-( I w instrukcji napisali żeby wbić w skórę , wcisnąć i trzymać wciśniety ok 10 s aż pojawi się zero. I teraz juz głupia jestem jak to zrobić poprawnie:-( Możecie mi napisać jak robiłyście ten zastrzyk? I co z z tym że ten tłoczek nie wskazuje 900 tylko mniej? Dupa zbita :-( Jeszcze Lune pisała o tej hiperstymulacji:-( Miałam nadzieję że dostanę fostimon bo dobrze na niego reagowałam przy iui:-( Czekam dziewczyny na wskazówki dla nowicjusza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alokaa przykro mi bardzo, kurde tak pieknie by bylo gdyby sie udalo. Wielka szkoda!! Pytalas o adopcje komorki, nie wiem jak u nas ale tu w Belgii ja w swojej klinice na dawce czekalam pol roku. Granica jest tak od 6-12 miesiecy. Kochana nie poddawaj sie. xx Aneczka super, kurcze tak wlasnie cos mi sie wydawalo ze ktos mi macha :D ;) Czekam teraz tylko na potwierdzenie pieknej bety!! xx Justynka ja bralam gonal dokladnie tak jak pokazala Ci lekarz. Ustawialam na konkretna dawke i i stopniowo wciskalam az do konca. W necie zreszta na you tubie mozesz tez zobaczyc, jest filmik. xx Dziewczynki za wszystkie te przygotowujace sie trzymam mocno kciuki!!!! No ciekawe ktora pierwsza oglosi nam tu piekny pozytyw!!? xx U mnie wszysto dobrze. Mala tylko sie cos slabo strasznie rusza od wczoraj i juz zeschiziwana siedzie i nie moglam spac, jeju juz niech ten czwartek przyjdziei dolekarza. Mam badanie na cukrzyce, podobno jest nieprzyjemne. Duzo glukozy podaja do wypicia az sie bleeeee chce :/ Milego dnia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kochane! x Bylam rano w klinice na USG. Najpierw raport dla Was drogie ciocie in spe ❤️ x Zgodnie z oczekiwaniami i z tym, ze doslownie zadnych symptomow od stymulacji nie mam, sytuacja nie wygla rozowo. Ale calkiem tragicznie tez nie :) Jajnik po prawej stronie ma spozniony zaplon i jest malo aktywny. Mam tam tylko dwa pecherzyki, wielkosci 8mm. Po lewej stronie jest lepiej, sa 3 pecherzyki i to dosc duze, 15mm, 13mm, 12mm. Problem wiec jest taki, ze pewnie te dwa z prawej strony nie dojrzeja na czas do punkcji i beda za male zeby je wykorzyszac. Endometrium tez dopiero rosnie sobie i ma 6 mm. x Wczoraj bralam mniejsza dawke Gonalu ale dzisiaj lekarka zwiekszyla mi z prowrotem do 300 jednostek. Pytalam o Menopur i Luvaris jako alternatwyne srodki stymulacji ale ona mowila ze u mnie ewentualnie Puregon wchodzilby w rachube ale nawet tego nie potrzebuje bo mam dosyc LH we krwi. Pobrali dzis krew i bede dzwonic po poludniu jezeli cos jest nie tak. Moze tak byc na przyklad, ze wszystkie pecherzyki sa puste :O - wtedy bedzie widac podejrzane wyniki we krwi i dadza mi znac. W czwartek sie okaze. x Lekarka kazala przyjsc znowu w czwartek i powiedziala, ze jezeli te 3 pecherzyki beda sie tak rozwijac jak ona przypuszcza to punkcja w sobote. Albo w poniedzialek. x Musielismy kolejny pen Gonalu wykupic, troche wiecej niz potrzeba i M powiedzial lekarcei, ze jak nam cos zostanie to na sobie wyprobuje ;) A ona mowi, ze jak chce to moze (tylko nie przed punkcja) bo to tylko stymuluje u faceteow produkcje testosteronu. M sie ucieszyl, ze wezmie udzial w Tour de France po tych zastrzykach :-D :-D x Usciski dla Was wszytkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol, nie schizuj! Na pewno z bejbikiem wszytko w porzadku! Chce sobie pewnie troszke pospac, moze przechodzi teraz maly skok wzrostu :) x Justynka, u mnie zastrzyki robi M wiec za bardzo nie patrze na to jak on ustawia. Ale do tej pory nigdy zadnego powietrza tam nie wyciskal. Po prostu igla na pena i fru :-D Wazne jest zeby po tym jak juz wcisniesz ta dawke to zeby zostawic igla w srodku, w brzuchu tak z 10 sekund zeby naprawde cala dawka wyleciala. x Ja robilam sobie zastrzyk raz sama i wtedy popatrzylam na film instrukcyjny na youtube to moze tez poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za miłe przyjęcie. Alokka bardzo mi przykro. Silna jesteś. Jeżeli chodzi o adopcję komórek, to pytałam też o to swojego lekarza. Nie jest to takie proste. Czeka się ok 1,5 roku, a koszt jest strasznie wysoki, bo sprowadzają z zagranicy. Justynka. Ja tak jak Ty leczę się w Invimedzie we Wrocławiu. Ja również mam gonal 300 i gonapeptyl 0,1 i mam do was takie pytanie. Strasznie boję się hiperstymulacj. Możecie coś więcej napisać jak to z tym wygląda i kiedy występuje, dopiero po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket witaj :-) Kurde jak dlugo trzeba czekac. :-\ A codo hiperki to nasza Lunka ma niestety to niemilw doswiadczenie za soba ,napewno Ci odpowie. Gerwazy ja tez jakos mialam przy ktorejs stymulacji ze jedna strona bardziej mi pracowala z tymi pecherzykami wiec u Ciebie tez napewno sie uda!! Rano juz napchalam sie mlekiem ciachem wszystkim coby pobudzic to szczescie moje i cos tam puknela mnie od niechcenia. Mama nie lubi jak ona leniuszkuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket witaj :-) Świat jest mały:-) Na jakim jesteś etapie? Ja dziś zaczynam gonal :-) U kogo się leczysz? Kurczę mam tyle pytań do Ciebie na temat Invimedu, jesli mogłabyś się odezwać do mnie na gg to byłabym wdziędzna:-) Moje gg 8317885. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeste po punkcji :) 7 pecherzykow , Mam pytanko odnosnie transferu po ilu dniach u was doszło po punkcji? pozdrawiam wszystkie :) berbla co u ciebie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×