Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

lekarz mówi ze to to biopsja wykarze przynajmniej czy są w ogóle te plemniki w jądrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zastrzeżcie sobie może Wasze nicki, zeby nikt sie podszywał oczywiście o ile chcecie ze mną tutaj pisac :) kiedy macie podejscia? juz terminy macie wyznaczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najgorsze, ze jeszcze nie wiemy kiedy będzie zabieg bo potem m musi trzy miesiące odpoczywać - czyli nic nie robić a nie bardzo możemy sobie na to pozwolić. I dopiero potem ponowne badania i podejście. Ale wiem jak to wszystko wygląda bo moja koleżanka z pracy to przechodziła i teraz ma cudownego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaa - chyba mam podobny klopot do Twojego, tyle, że jestem na początku tej długiej drogi i nie wiem czy podołam. Byłam dzisiaj u ginekologa i powiedziała mi, że moge zajść w ciążę tylko z nasienia dawcy. A może ja coś pokręciłam i nie zrozumiałam co do mnie mowila. Mój mąż po badaniu nasienia ma stwierdzony "brak plemników w odwirowanym ejakulacie". Nie wiem co robic, a nie mam z kim o tym porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekawości
malinowo no właśnie temat mnie dotyczy, więc daruj sobie zgryźliwość ja się zaczęłam zastanawiac, czy to takie cudowne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sethi a znacie przyczynę tej sytuacji. Z doświadczenie wiem, że dużą różnicą jest laboratorium, w którym robi się badania. Dopiero ostatnie dało nam nadzieję no i dobry lekarz androlog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
a tak z ciekawości no twoja sprawa i zrobisz co uwazasz kazdy robi to co uwaza za stosowne sethi "brak plemników w odwirowanym ejakulacie". a co to znaczy wogle plemników brak co na to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało -czerwone wino - ale operacja jest na te żylaki? moze po operacji i odpoczynku będziecie mogli mniec dzieci naturalnie? jaka operacja jeszcze Was czeka? sethi witaj kochana - mój tez to ma ale to nie koniec świata trzeba sprawdzić czy sa pleminiki w jądrach lub najądrzach - tam mogą byc ale nie wychodza z jakis przyczyn na zewnątrz więc ich nie ma w nasieniu nam to samo co i Tobie powiedział ginekolog ale on nie zna sie na tym i się mylił m poszedł w pierwszej kolejności do urologa - potem genetyka i teraz podchodzimy do biopsji by sprawdzic czy sa te plemniki a jak są to je od razu zamrażamy :) nie smuć się - jeszcze macie szanse !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekawości
jasne, każdy robi co chce, pod warunkiem, że wie o konsekwencjach miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam namiar na lekarza androloga, ktory wykonuje takze in vitro, jutro bede dzwonic i sie umawiac. Przyczyny nie znamy, poniewaz to bylo pierwsze badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak operacja na żylaki klasyczna albo laparoskopowo, to się okaże przed. po tym zabiegu jest 20% szans na pojawienie się plemników bo teraz nie ma wcale ale i tak naturalne zajście w ciążę będzie graniczyło z cudem. No ale teraz nawet na in vitro mamy małe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
tak z ciekawości jak by kazdy sie nad tym mial zastanawiac to nikt by sie na to nie decydowal i dzieci by sie nie rodzily równie dobrze dziecko urodzone naturalne metoda moze chorwac i itd nie ma co generalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sethi - to róbcie badania i sparwdzcie jaka jest przyczyna noi trzeba szukac tych pleminków :) my szukamy badanie nasienia juz 3 razy robilismy - i nie ma plemników Azoospermia - tak to się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
sethi to nie masz sie co martwic na zapas badanie nasienia bardzo sie zmienia i to ze teraz jest zle nie oznacza ze za 3 miesace np bedzie takie samo bądz gorsze a bral jakies witaminki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znamy przyczyny - niestety. Gdybysmy znali, to pewnie byloby latwiej. Dostalam namiar na profesora andrologii, gienlokogii, ktory wykonuje takze in vitro - jutro mam dzwonic umowic sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
a moj m ma malo plemników jutro jedzie na kolejne badanie spermigramu i potem z wynikami to lekarza jak ktoraś by chciala porównac wyniki to moge przestac jak juz beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekawości
No tak, MOZE chorowac. A z dzieci in vitro choruje prawie każde,wgłębilam się w temat i tak jest. Więc zaczęłam się wahać.Czy was nto nie przeraża? Bo mnie tak. No i się waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało- czerwone a taka metoda jak my mamy? przeciez to daje duze szanse kurcze u nas nie ma pleminków . totalne zero w nasieniu i dlatego robimy biopsję plemników w klinice niepłodności zeby sprawdzic czy są w jadrach i je pobrać jesli sa od razu , ktoś Wam mówił o takiej możliwości? oczywiscie u Was przyczyną są zylaki więc na pewno opreacja na nie jest wskazana bo daje Wam szanse tak jak mówisz 20% ale jakby sie nie udawało to wiedz ze mozliwosci sa rózne :) na pewno się uda małymi kroczkami do przodu i kazda z nas cel osiągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
przesłac miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie bral, bo szczerze mowiac jestem trochę "zielona" w temacie - dopiero sie wdrazam. Zawsze myslalam, ze problem jest po mojej stronie, a tu we srode okazalo się, że chyba jednak nie. Przerazilo mnie dzisiaj to stwierdzenie, ze zajde w ciaze tylko z nasienia dawcy - bo ja tak nie chce. Ginekolog zlapala się za glowe jak zobaczyla wyniki - wszedzie prawie same zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowo to daj jutro znac jak bedziesz miala wyniki macie juz termin na iUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
a tak z ciekawości to nie wiem co ci poradzic hmm? to muisz sobie tą decyzje powaznie przemyslec czy chcesz podejsc to chyba sprawa indywidulana i kazdy patrzy na to inaczej a co jest u ciebie przyczyna? dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setki to tak jak u mnie tez myslałam ze to u mnie coś nie tak, a tu w końcu jeden ginekolog dopiero nas uświadomił, noi zaczyly się badania i tak od marca mam nadzieje ze w sieprniu, moze we wrzesniu by sie udało podejsc do Inv chciałabym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w nasieniu mamy malutko ale wszystkie nieprawidłowe i uszkadzana są już na bardzo wczesnym etapie, i nie da się ich odhodować. Poza tym dolegliwość ta jest dla mojego męża bolesna i nieprzyjemna. A te 205 to przy udanym zabiegu a w razie niepowodzenia szanse znikają i zostaje wiara w cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zdradzicie jaki region kraju zamieszkujecie? Moze macie klinike godna polecenia? Nusiaa a czy Wy wiecie od czego ta azoospermia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
sethi a moze poradz sie jeszcze innego ginekolog mnie sie wydaje ze trzeba za 3 -4 miesace powtórzyc kolejne wyniki ja bym faszerowala m towjego witaminkami nie zaszkodzi a moze pomoze tak mi sie wydaje co zalezy sprubowac mam znajoma ktorej maz nie mialam plemnikow itd a po 4 miesiacach zazywania witamin nasienie znacznie sie poprawilo i udalo im sie nie dzieki ivf tylko 3 IUI wiec wydajem i sie ze bylo warto sprubowac a nóz? Nusiaaa ja juz jestem po 1 IUI nie udanej a kiedy bedzie kolejna jeszcze nie wiem ja dopiero wyniki beda miała na przyszly tydzien w poniedziałek to przesle jak któras by chciala i zobacze co powie mi lekarz bo zmienilismy na lepszego specjaliste w dzidzinie lepczenia nie plodnosci i mam nadzieje ze on pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało- czerwone Twój m jest bardzo dzielny :) nie kazdy facet by sie poddał operacji . trzymam za Was kciuki. kiedy operacja? potem dostanie L4 na te 3 miesiącE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×