Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość malinowo-truskawkowo
dziewczyny a czy którejś z was maz badala nasienie pod katem bakteriologicznym? bo mi gin mówil ze nie kiedy przyczyna sa bakterie takie jak np: mykoplazma ureaplasma , lub np pacierkowce czesto powoduja roznego rodzaju zakazenia maja wplyw na mala ilosc lub brak plemników itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sethi my jestesmy z małopolski i leczymy sie w PARENS a u nas przyczyną jest nosicielstwo mukowizcydozy u mojego męza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowo mój m miał takie badanie robione w ostatni piątek i czekamy na wyniki własnie... dostał skierowanie od lekarza który ma mu robic biopsję, bo chce wszystko sprawdzić przed , jakby sie okazało ze trzeba coś doleczyć albo zminić leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a androloga mamy w Olsztynie. Maż prowadzi gospodarstwo rolne więc właśnie o ten wolny czas jest trudno. Ale w tym roku musimy dać radę. I 3 miesiące to maksimum przy operacji klasycznej aby nie powstały wodniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
to widze ze wszystkie jestesmy w podobnym wieku tez mam 30 lat skonczone w lutym minelo 4 lata jak sie juz staramy:(:(:( ma m nadzieje ze w tym roku uda nam sie tu wszystkim i bedziemy pisac o rosnących brzuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wszystkie jestesmy w podobnym wieku - 30 -31 lat biało- czerwone to moze na jesien się Wam uda podejśc do tej operacji malinowo a własnie takie badanie będzie robił Twój m czy juz robił? bo u nas na wynik czeka sie 7 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tam malinowo :) tez mam taką nadzieje :) a z jakiego regionu jestescie polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wielkopolska. Dostalam kontakt do poznania. Dziewczyny dziekuje za ta chwile rozmowy, ale musze uciekac, bo na 7.00 do pracy. zapisze sobie temat w ulubioncyh i jutro sobie poczytam co pisalyscie. A jesli chodzi o te witaminy, to poczytam o najlepszych i zakupie mojemu mezowi. Umaiwac się do tego profesora, co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sethi umawiaj się :) ja uwazam ze każdą opinie warto wysłuchać a może jakies badanie Wam zrobi miłych snów , ja też ide pod prysznic już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
Nusiaaa moj m oglnie caly spermigram pod katem bakteriologicznym ( robil juz ostanio i nic nie było ) koszt 170 zł wczesniejszy spermiogram wykazał duza ilosc plemników ale bardzo słabe potem jak podchodzlismy do IUI to bylo bardzo mało:( i terz zobaczymy co znów wyjdzie i co powie gin zmeinilismy specjaliste jest bardzo dobrym lekaarzme opinie ma b ,dobre na bocianie szukalam nawet opini i jedna laska starala sie 5 lat leczyla u niego 2 lata ale znalaz przyczyna wielku kobietom pomógl wiec ta zmiana ginekologa tylko bedzie na dobre byc moze u mnie trzeba zrobic dodatkowe badania zobaczymy 16 lipca mam 1 wizyte a ten gin mi robil IUI bo prowadzacego mialam koszmar jak sie okazuje kolejny konował ja bym chciala na wrzesien podejsc do kolejnej IUI zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
sethi a z witamin to polecam zeby twój m brał kwas foliowy k-kartynine ,witam B12 magnez, selen, cynk salfazin jest b ,dobry lub maca do tego zeby jadł duzo selera gotowanego i zorbic zaq 3 miesace powtórke spermigramu ja jestem z górnego sląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowo to za tydzien będziesz juz wiedziała cos więcej :) jak mówisz ze dobry ten lekarz to na pewno się uda ;) ja tam zawsze jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że październik to najpóźniej. Sethi róbcie te badania i umawiajcie się na ta wizytę. Wiem, ze czasami to dużo kosztuje ale myślę, ze warto. My jeździmy między Trójmiastem a Olsztynem - bo tam znaleźliśmy godnego zaufania androloga. A mieszkamy w okolicach Elbląga. Więc mamy ciężko ale jeszcze dajemy rade i oszczędzamy. Dobranoc życzę i zajrzę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowo-truskawkowo
ja tez juz zmykam dziewczynki zajrze tu jutro miło bylo was poznac i mam nadzieje ze ten topik przetrwa fajnie tak porozmawiac ,popisac z kobietkami które tak sama czują to duza daje siłe uwierzcie buziaczki i dobranoc:* ja sobie zaczernie nicka bo rózne oszołomy sa na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam jutro trzeba wstać do pracy fajnie że sie poznałysmy tez mam nadzieje ze temat przetrwa :) a w przyszłym roku będziemy bawić nasze maluchy ! do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę pytań trochę prawdy
a jak tych plemników w jądrach też nie ma wcale to co, bzykniecie się z kimś innym zeby tylko dziecko było? a może odejdziecie od męża wybrakowanego? co za egoizm i obsesja na punkcie własnego biologicznego potomka jakby nie dało się inaczej żyć, jakby nie było np. adopcji :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytłumaczysz :):) Był piesek do torebki teraz moda na dzieci co poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) trochę pytań trochę prawdy: a kto tu mówi o zostawieniu mężów, zresztą oni tak samo mocno pragną zostać ojcami jak my mamami. A jeżeli okaże się to niemożliwe to oboje będziemy musieli się z tym pogodzić. My akurat rozważamy także kwestię adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) trochę pytań trochę prawdy: a kto tu mówi o zostawieniu mężów, zresztą oni tak samo mocno pragną zostać ojcami jak my mamami. A jeżeli okaże się to niemożliwe to oboje będziemy musieli się z tym pogodzić. My akurat rozważamy także kwestię adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Witajcie dziewczyny. Mam 2-miesięcznego synka poczętego przez in vitro. Jest zdrowy, śliczny, wszystko ma idealne, nie miał jeszcze nawet katarku. Nie patrzcie na głupkowate wpisy radiomaryjowców i innych oszołomów. Zobaczcie ile dzieci rodzi się chorych, uposledzonych, ciekawe co powiedzą ich matkom. Gdyby patrzeć na ryzyko zachorowań, nikt by nie rodził dzieci. To leków pewnie też nie bierzecie drogie oszołomy, bo przecież występują niepożądane skutki. Dziewczyny, w Białymstoku są najlepsze kliniki in vitro, poszukajcie na necie i jedźcie tam. Ja mam endometriozę, policystyczne jajniki, a mąż bardzo słabe nasienie - i się udało. A do tych co mówią, że nie zostałam stworzona do urodzenia dzieci, zapewniam, że mam macicę i jajniki. Niefartem moim jest tylko to, że endo zajęło mi jajniki i są one niedrożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czerwone wino ja na twoim miejscu nie czytalabym tych wszystkich glupich wywodów oleć takie posty i tyle i nie tłumacz sie przed nikim tak bedzie najlepiej jak bedzie te wpsisy ignorowac nie wiem bo co tu nie którzy wchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tych plemników w jądrach też nie ma wcale to co, bzykniecie się z kimś innym zeby tylko dziecko było? a może odejdziecie od męża wybrakowanego? co to wogle ma byc:O sam/a jestes wybrakowany/a:O i nie zamierzam z tobą dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie warto sie denerować kto sam nie jest bezpłodny nie wie jak to jest a o adopcji tez myśle, jasne, ale skoro mamy możliwośc sami to spróbujemy Biało -czerowne miłego wyjazdu nad morze :) baw się dobrze Malinowo -hej :) Jabardzo gratuluję synka :) ja tez mam zanjomą po inv , jej synek będzie miał roczek niebawem :) super jest ten maluszek :) przekochany słyszałam o tej klinice w białymstoku, troche daleko dla nas, ale jak sie nie uda tutaj (tez polecanego lekarza mam) to wtedy sie zastanowie nad zmianą kliniki, o ile wczesniej PIs nie zabroni w polsce w ogóle takich zabiegów ... szkoda słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiojijij
witajcie tak zgadzam się unas w Białym klinikiniepłodności są naprawdę na wysokim poziomie,ja polecam dr Jolantę Światecką,super kobietka. Wybada pod każdym katem nie naciaga odrazu na najdroższe invitro szuka przyczyn i naprawdę moge ja polecic. Znajoma po 3 invitro urodziła synka teraz jest w ciąży a zaszła w nią naturalnie i ma termin na październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×