Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Dziewczyny udało mi się umowić na środę 18.07. do tego polecanego profesora. Powiedział, że m bedzie mial ponownie robione badanie nasienia - tylko nie wiem czy jest sens, bo robil 4.07. Narazie tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas męczę się z myslami... Co będzie, co robić... Jak to się wszystko ułoży... Chyba kryzys mnie dopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwne wpisałam post o 20.50 i teraz patrzę i nie ma go ktoś skasowal? dziwne Sethi ! pisałam ze dobrze ze idziecie do lekarza i zróbcie tak jak mówił drugie badanie, my tez robilismy dwa pod rząd, tak sie robi zeby potwierdzic wynik, bo moze cos sie zmieni albo za pierwszym razem moze jakis błąd był. lekarz musi miec pewnośc zeby ułozyc leczenie :) ja dzis nie mam humoru juz m sie oberwało bez powodu.. mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sethi żaden kryzys, odgoń go ! będzie dobrze , uwierz :) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moim premierem
to rozumiem ze jesli będziesz chora/chory to nie będziesz się leczyć/nie podejdziesz do operacji bo przeciez Bóg taką drogę dla Ciebie wybrał, prawda? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moim premierem
i tak do wiadomości nie wtajemniczonym: Każda choroba ma pewne, podstawowe objawy:np. zaczerwienienie, ból, upośledzenie funkcji itd. W niepłodności natomiast podstawowym objawem jest brak dziecka. Wiemy, że bardzo wiele różnych przyczyn powoduje niemożność zajścia w ciążę. Niepłodność jest chorobą wpisaną na listę Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i problemów zdrowotnych ICD 10. Światowa Organizacja Zdrowia określiła, że jest to choroba społeczna dotycząca bardzo dużej grupy ludzi (12-15% w zależności od populacji), w wieku rozrodczym, czyli w wieku maksymalnej aktywności zawodowej, rodzinnej, społecznej każdego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moim premierem
Zresztą in vitro nie daje 100 % pewności ze się uda nie ma tak ze sobie "zafundujesz" i na pewno bedziesz matką ale to pomaga i zwiększa szanse i daje nadzieje tak jak po opreacji - nie wiadomo czy przezyjesz, bo Bóg i tak moze postawic na swoim prosze nie zabierag głosu jesli ktos nie jest zdania takeigo jak wskazuje temat osoby z innymi poglądami - prosze sobie założyc swój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! co tam u Was? Sethi jak humorek dziś? m zrobi to badanie drugie?? Biało- czerwone wino - hej hej :) co tam na północy polski? Rosalinka, Malinowo - co u Was? my dalej czekamy na wyniki badań jeszcze, miałam nadzieje ze w sobote podejdziemy juz do biopsji , niestety raczej nie wyrobimy się i musimy to odłożyc na za tydzien. ale to jeszcze jutro lub w pt się potwierdzi.. szkoda... chciałam zeby to juz było za nami nie wiedza przytłacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaaa - tak, zrobi to drugie badanie. Bez mrugnięcia okiem się zgodził. Zresztą, to on bardzo mnie namawiał, żebym zadzwoniła do tego profesora się umowić. Dziś już mi lepiej - może dlatego, że mialam trochę zwariowany dzień i nie miałam czasu o tym wszystkim myśleć. A jak u Was, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już jesteśmy w domu. Burze dziś u nas straszne cały dzień ale chociaż chłodniej. sethi my też kilka razy mieliśmy robione badania. Bo na jakość ma wpływ bardzo wiele czynników i wydaje mi się, że byłoby dobrze, gdybyście zrobili je w innym laboratorium. Dla porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie źle dzis nie mam humoru cos nie moge sie dogadac z m, on uwaza ze to moja wina, bo caly czas mysle o in vitro i nie ma we mnie miejsca na romantyzm kurcze być moze ma racje.. ale przeciez ja tak tęsknie za ta bliskością, on nawet nie wie jak ale ja czuje sie zagubiona, wiem ze to chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez dobrze ze o tym czytam i tym zyje. chyba warto wiedziec więcej i sie przygotowac? noi musze z kims o tym mówić, jak on jest jest facet - rozumie jak facet - nie musi rozwałkowywac tematu, wspierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaaa ja mysle, ze to bardzo dobrze, ze duzo czytasz na te tematy. Ja tez siedze caly czas na necie i wyszukuje coraz to nowszych informacji i szpikuje nimi mojego m. Nie załamuj się - mysle, ze powinien zrozumiec, ze chcesz miec duza wiedze, zeby wiedziec co robic dalej. Głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, udało się za pierwszym razem ale rosnę w szerz w mgnieniu oka Powiedzcie mi drogie Panie ile przytyłyście w czasie przygotowanie się do transferu po tej hormonalnej przygodzie. Ja niestety 3-4kg !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chciałam tylko wam dodać otuchy:) ja mam małego szkraba ( 9mcy)z in vitro. Całe szczęście udało sie za pierwszym razem:) życzę powodzenia - na pewno Wam też się uda! Ten cały proces przygotowawczy bardzo szybko mija, natomiast te 14 dni kiedy czeka sie na wynik trwa wydawałoby sie tygodniami.Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja własnie po biedzie gości miałam, a za pół godzinki znów goście Sanatorium - słyszałam ze mozna przytyc od tech hormonów kurcze w newsweeku jest art o in vitro i tam modelka wypowiadała się która miala in vitro ze przytyła 25 kilo :( kurde nie dobrze, ja i takjestem przy kości , a więcej to już będzie kiepsko biało czerwone jak humorek? my niestety musimy przenieść biopsję dopiero za sierpien wyniki juz mamy z badan ale doktor jest na urlopie cały lipiec :( eh szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biest czemu dopiero w październiku? jakies badania wczesniej tyle trwaja? a miałam HSG moze robione? Biało- czerwone no nie miesiąc, może uda się zapisać na 4 sieprnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wzgledu na prace bo jesli sie uda ide na chorobowe. My juz mielismy kaplet badan porobionych ale ze walczylismy 2 lata o pokrycie kosztow invitro-zdwonie jutro do kliniki po termin zeby powtorzyc badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenija
dziewczyny mam do was pytanie..czy przy zaplodnienu in vitro mozna zdecydowac o plci dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaaa to faktycznie szybko zleci. Kurde ja mam w czwartek wizytę u swojej gin to muszę ja podpytać o tą biopsję i jak to by u nas mogło wyglądać i czy w ogóle się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym tyciem to zalerzy jedynie od organizmu kobuiety. Jedne tyja inne nie. A jaka biopsja? My musimy jedynie powtorzyc wyniki jak cyto, chlamydie i immunologie i podchodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×