Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Monjoc, super! Zobaczy jak to predko zeszlo :) x Co do kawy to mowi sie, ze jedna na dzien nie zaszkodzi ale w tej klinice w Colorado z koleji kaza wogole zrezygnowac z kafeiny pod kazda postacia (nawet czekolady nie mozna). Podobno ma to wplyw na ukrwienie macicy. Oni maja nawet taki specjalny przyrzad ktorym mierza przeplyw krwi do macicy w trakcie wstepnych badan diagnostycznych wiec chyba wiedza co mowia. Ja dzisiaj zjadlam ostatniego croissanta czekoladowego na sniadanie i bede sie trzymac tej ich zasady do nastepnego podejscia IVF :) x U mnie juz @@@ na calego :( x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja też jeżdże do Białego do Artemidy, tylko do doktora Wołczyńskiego, teraz wybieramy się w czerwcu. Do kolejnego invitro chyba bedziemy podchodzic juz po wakacjach, czekam jeszcze co z tym dofinansowaniem. powiedzcie mi kochane jak to jest z akupunkturą, pomaga? kiedy się powinno robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONJOC - super w czwartek transfer i bedziesz juz w ciazy! Mam przeczucie ze Ty dołaczysz do Stefani jako szczesliwa cieżarówka:) Madzia - ja bede miala crio na sztucznym a to dlatego ze ja nie owuluje normalnie i dla tego musze brac estrofem od 1 dc ale tylko estrofen i nic wiecej przynajmniej do usg ktore mam niec w 13 dc Gerwazy - bardzo mi przykro wiem co przezywasz, ale super ze masz plany i srodki zeby dalej probowac, to bardzo duzo nie jedna z nas nie bylo by stac na takie mozliwosci jakie masz TY wiec juz w tym Colorado na pewno tak Cie przebadaja ze musi sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaWi78 Witaj Trzymam kciuki, ja apukuntury nie robiłam także Ci nie pomogę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Co Wy z tą akupunkturą? To jest narażanie siebie i swoich bliskich na zniewolenia duchowe a za nimi mogą iść depresje, nerwice a nawet fizyczne choroby. Jak można starać się o dziecko i iść na "zabieg", który tak niszczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
Fanatyzm gorszy od faszyzmu. Współczuję ci bardzo. Zero mózgu, sama papka. Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia - i to zarówno jesli chodzi o akupunkturę ale in vitro oraz sex. ahahahah żałosna, samotna, smutna dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Nie jestem smutna. To nie fanatyzm. Ty też masz duszę a akupunktura jest ogromnym niebezpieczeństwem. Podobnie jak inne techniki wywodzące się z religii wschodu czy innych form okultyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do iaww nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz najmniejszego pojecia, straszysz tu bogiem, biblią i ogniem piekielnym, a co powiesz na to, że ktoś może być niewierzący, albo mieć inną wiarę???? i co koleżanko? ma w nosie co mówi na ten temat jasnie wielmożny kościół, i tak celowo napisałam bóg z małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do iaww nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz najmniejszego pojecia, straszysz tu bogiem, biblią i ogniem piekielnym, a co powiesz na to, że ktoś może być niewierzący, albo mieć inną wiarę???? i co koleżanko? ma w nosie co mówi na ten temat jasnie wielmożny kościół, i tak celowo napisałam bóg z małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Czytaj ze zrozumieniem! Nie straszę Bogiem, bo nie można straszyć Miłością. Straszny jest diabeł i to trzeba nazwać po imieniu. Każdy człowiek ma duszę, niezależnie od wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu analogicznie jesli nie wierzy się w boga nie wierzy się i w diabła. raczej logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iww
sluchaj laska ok jestes wierzaca masz swoje poglady ale nie baw sie w Boga i nie osadzaj nas .kazda z nas ma swoje sumienie i kazda z nas bedzie rozliczana przez Boga a nie przez CIEBEI za to jakie decyzje podejmuje w swoim zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiecdaj sobie juz spokoj i nie wpierdzielaj sie bo i tak nic to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iaww Ja myślę, że gdyby Bóg nie chciał żebym miała dziecko to bym go nie miała,żaden lekarz nic by nie wskórał. Widzę że jesteś bardzo wierząca ja też i dlatego myślę że udało mi się mieć dzidzię dzięki Bogu to za sprawą Boga lekarze potrafią komuś pomóc to On dał im taki umysł i umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
do kawa34: To powiesz też, że Bóg dla dobra ludzkości natchnął ludzi do stworzenia i rzucenia na Hiroszimę bomby atomowej???? To, że Bóg na coś pozwala, jeszcze nie znaczy, że tego chce. Bóg chce tylko dobra a na zło pozwala, bo człowiek ma wolną wolę. A ma wolną wolę, bo dzięki niej jest zdolny do miłości. Gdyby Bóg stworzył nas robotami czyniącymi tylko zaprogramowane dobro, nie bylibyśmy zdolni kochać. Dlatego mamy wolność. Tak, Bóg dał człowiekowi rozum, ale nie godzi się przypisywać Mu złych i krzywdzących decyzji człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Ja Was nie potępiam, tylko ostrzegam przed niebezpieczeństwem? Gdyby za Twoimi plecami rozprzestrzeniał się pożar i krzyknęłabym: Uważaj, pali się!, miałabyś mi to za złe? Pewnie nie! Więc wołam: Uwaga-akupunktura-niebezpieczeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki błagam Was przestańce dyskutować z iaww bo to jak rzucanie grochem o ścianę. Jedno co dobrze napisała to że Bóg dał człowiekowi wolną wolę. A więc iaww naszą wolną wolą jest walczyć o dziecko, jeśli in vitro to jedyna metoda to będziemy próbować. Idź lepiej umoralniać i nawracać na wiarę innych grzeszników, matki przetrzymujące zwłoki dzieci w zamrażarce, ćpunów, alkoholików, morderców, gwałcicieli czy kogo tam jeszcze chcesz. My tu sobie doskonale damy radę bez ciebie i twoich cennych rad. Także daruj sobie. Jak będę miała ochotę na akupunkturę to sobie pójdę i nie będę cię pytać o radę. Jestem osobą wykształconą, myślącą i potrafię sama decydować co dla mnie dobre. Także skończ te swoje wywody. To tyle o iaww. x Helenko szkoda że nie zdałaś, wiem jaki to stres bo sama zdawałam rok temu. Trzymam kciuki za następną próbę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
To nas nie ostrzegaj bo nikt cie o to nie prosi i żadna z nas pod wpływem twoich chorych wywyodow niczego w swoim zyciu na pewno nie zmieni! a na ta chwile niebezpieczna to jesteś ty samam dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iaww Skąd wiesz co Bóg myśli mówisz tak ,przecież to tylko Twoje domysły tak naprawdę nie wiesz i nikt nie wie co Bóg myśli, więc nie można mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
To, co jest w Piśmie Świętym, jest jasne-tam Jest Zamysł Boga. I jest tam o tym, by nie zrywać owocu z drzewa życia, że, słuchając Kościoła, słuchamy Boga. tego nie zmyśliłam. Nie znam więc na wskroś Myśli Boga, ale te, które są zapisane w Jego Słowie, są dla każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Nie popieram gwałtów, zabójstw ani narkomanii. In vitro nie jest jedyną rzeczą, jakiej się sprzeciwiam. Sprzeciwiam się każdej krzywdzie. A, czy wiecie, że dziecko po in vitro albo akupunkturze może mieć psychikę nie mniej zrytą niż po narkotykach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iaww i to tez w Piśmie Świętym napisane? kurcze dziwna z Ciebie osoba powiedz mi a jak podchodzisz do in vitro i masz tylko jeden zarodek i nie ma mrożaczków to wtedy jest in vitro ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyno weź się puknij w łeb i idź głościć te swoje mądrości gdzie indziej bo normalnie ręcę opadają. Dobrze któraś z dziewczyn napisała że nie każdy musi wierzyć w boga i pismo święte więc odpuść sobie bo żadna z nas przekonań nie zmieni po wpływem twoich wywodów. Skoro nie popierasz in vitro to nigdy z niego nie korzystaj i już. Nikt cię do tego nie muusza. Każdy ma wolną wolę i sam decyduje o swoim życiu. A my zdecydowałyśmy o ivf i koniec kropka. Więc krzyżyk na drogę i idź zamęczać kogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
Iaww pwiedz co ty chcesz osiagnac? masz jakiś problem? może opowiedz o tym? ktoś cie skrzywdzil? chcesz pogadać? nie masz koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Zapłodnienie poza łonem mamy i poza aktem seksualnym nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie , więc się w ten sposób nie zapładniaj skoro tak uważasz i daj żyć innym. Dziękujemy za cenne rady i prosimy o zaprzestanie komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
Dobrze iaww,rozumiem ze się z tym nie zgadzasz i co w związku z tym? Czego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×