Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość Aggie79
ja wiem ze to wcześnie, to nie był mój pomysł tylko lekarz w 6 DPT chcial zobaczyc wyniki tych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie to na pewno za wczesnie . Dlaczego lekarz chcial zrobic te badania?? x Dziewczyny piłyście kawe INKE po transferze?? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Izabelka taka u nas procedura, Invicta tez tak robi , zlecaja badania w 3dpt ,6dpt ,10 dpt, na podstawie wynikow modyfikuja hormony. ja dostalam tylko dodatkowy zastrzyk z hgc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ! Helenko ja mam na naturalnym cyklu i też nic nie biorę, endo mam 10 jak myslicie oki? Wróciłam własnie od lekarza robiłam badanie z krwi progesteron i po 20 bede wiedziała co dalej. Takze dam Wam znac ;-) Oby było oki !!Już chce w końcu dojść do transferu ;-) Pytałam tez czy da Ovitrelle ale mowi, ze jak na naturalnym to nie daja nic.A kiedy masz Helenko transfer? Jak egzamin? Izabelko o 3 juz aby tchnac ! Justynko do czerwca juz niedługo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a czy kawa jest wskazana w okolicach transferu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loka1981 Ja leczyłam się w Artemidzie w B-stoku u dr.Domitrza i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc Witaj ja jestem już szczęśliwą mamusią i Tobie również tego życzę i trzymam mocno kciuki.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LunaDe, U mnie juz powoli @ sie rozkreca wiec bety robic nie musze :( Na razie tylko plamie ale to tylko kwestia czasu. Niestety nie wyszlo. x Za to dostalam odpowiedz z CCRM z Colorado. Bede miec u nich konsultacje telefoniczna 16 maja i dopiero wtedy zadecyduja czy bylibysmy dobrymi kandydatami do ich centrum i czy to dla nas ma sens. Mam im wyslac swoja kartoteke medyczna oraz oczwiscie numer karty kredtywoej :) Pierwsza konsultacja kosztuje 300 dolarow. x Przy fasonie trzyma mnie tylko perpektywa na przyszlosc bo inaczej zupelnie bym sie rozkleila. A tak to kieruje mysli juz do nastepnego IVF... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki!Ale się opisałyście hohoho Powiedzcie mi jak to jest że jedne z Was maja crio na naturalnym cyklu a inne nie.Od czego to zależy i w którym przypadku szanse są większe?Mnie lekarz nawet nie pytał jak ja bym chciłala criotransfer tylko sam zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa super, ze juz jesteś mamusią nalezaało ci się po tym wszystkim co przeszłaś. Madziula u mnie dr zdecydował ze na naturalnym spróbujemy ze organizm odpocznie od leków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula czekam na telefon nie wiem czy dziś zadzwoni dr czy jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w czwartek transfer !!super , cieszę się ;-) Trzymajcie kciuki ;-) od dziś mam brać duphaston 2 tabletki dziennie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula i Ty się doczekasz a czy bede szczesciarą to się okaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a co zalecacie przed transferem i co z kawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc to super wieści:) a przed transferem to standard, warzywa, owoce, duzo wody, orzechy brazylijskie, żadnego wysiłku fizycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kawe to ja kochana Ci nie doradzę ponieważ nie pije kawy,tylko inke.Ja pije sobie herbatke z imbirem bo kiedyś chyba Gerwazy pisała ze to pomaga.Chyba dobrze pamiętam hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, poWodzenia we czwartek! Co do kawy, to ja lubie bardzo i pijalam normalnie, ale nie znam na ten temat jakichs specjalnych zalecen lekarzy. W ciazy ograniczylam kawe dramatycznie, a nawet kupilam "kawe" z cykorii. Xx Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Dobry wieczór :) x Monjoc, Izabelko trzymam kciuki :) x Gerwazy przykro mi bardzo,że nie wyszło. Jesteś bardzo zdeterminowana i na pewno już niedługo będziesz cieszyć się macierzyństwem. x Kawa gratuluję dzidziulka. Ja też jestem z Artemidy i tez od doktora JD x W środę mam punkcję. x Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odzew!Stosuję się do zaleceń ;-) Yasminn super , ze juz niedługo punkcja ;-) Trzymam kciuki za duzo komóreczek , a wogól jak po USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Monjoc usg dobrze..pęcherzyki mam spore, endo 12. Wzięłam już dziś ovitrelle i zostało czekać. Mój lekarz mówi,że świetnie zareagowałam na dawki leków..a były one dość małe,ze względu na moje gabaryty. Mam jednak zagwozdkę...lekarz zaproponował mi podanie tylko jednego zarodka...bo jestem drobna,bo powikłania są,ciężko donosić ewentualną ciążę bliźniacza itd... nie wiem co mam robić, ja ciągle myślałam o dwóch. Oczywiście decyzja i tak należy do mnie ;) Ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa - jeny ile Ty wytrwałaś... podziwiam i gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka83,juloni,LuneDe,monjoc i wszystkim które trzymały kciuki dzięki ale niestety nie udało się zdać:( monjoc1 ja mam transfer prawdopodobnie ok 4 maja jak wszystko będzie dobrze, a powiedz mi co ty robisz co zjadasz,pijesz i tak w ogóle,ja właśnie staram się dużo pić i tyle.o widzę że coś drgnęła to trzymam kciuki będziemy prawie razem szły:) kawa34 moje gratulacje przyznam że jak przeczytałam twój opis to aż się popłakałam ile ty przeszłaś:(ale teraz masz cudo w domu i właśnie o to walczymy. Madziula30 wydaje mi się że to lekarz decyduje na podstawie badań o crio przynajmniej u mnie tak było, powiedziała że bez sensu faszerować mnie lekami jak wszystko przebiega dobrze. yassmin31 mi lekarz za pierwszym razem też podał 1 zarodek ze względu na moją wagę a teraz zaproponował 2 więc nie wiem jak to jest.a endo masz super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30-Witaj bardzo mi miło xxxxx Monjoc -Każdej z nas się należy,pozdrawiam xxxxx Yasmin- powodzenia na punkcji, ja też jestem,,nie duża" 155 i 48kg i podano mi dwa zarodki ,ale myślę że zaufałabym lekarzowi xxxxx MH1- dzięki i pozdrawiam xxxxx Helenka- dzięki i pozdrawiam xxxxxx Dziewczyny czytam Was codziennie i bardzo mocno wspieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×