Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość iaww
eureka+marta, cudowne świadectwo. Bóg Jest Dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, ja juz tylko czekam na @. Powinna przyjsc we wtorek, srode a mam juz od paru dni mega symptomy PMS-owe. Ta moja "beta" to byl tylko figment mojej imaginacji i "wishfull thinking" bo zapomnialam, ze mialam zastrzyk HCG 3000 tydzien przed. Tak, ze nie mam juz zludzen. Drugie IVF jest tez porazka. x Chce zrobic miesiac przerwy i znowu zaczac stymulacje do IVF. Tylko nie wiem jeszcze gdzie :-D Poki co, 2 Maja idziemy do tej mojej kliniki robic badania immunologiczne. To ostatnie co mi jeszcze zostalo zeby sprawdzic. A potem trzeba liczyc na ten szczesliwy traf - ze ktorys embionek bedzie w koncu zdrowy i sie zagniezdzi. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka dzieki za odpowiedz, a ile trwał ten scratch z 5 minut i co oni robia? bo mi lekarka powiedziala ze to bedzie wygladalo jak transfer izabelka a Ty kiedy testujesz?? helenka - ja podchodze na cyklu z estrofenem ale to dlatego ze nie owuluje naturalnie, ale wiem i czytalam ze jak masz owulacje to dziewczyny podchodza na naturalnym bez zadnych lekow Gerwazy a robilas sikanca dzis? moze by wyszla juz druga krecha jesli beta rosnie... juloni - trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gervazy bardzo mi przykro, szczerze to myslalam, ze to juz! trzeba walczyc dalej i sie nie poddawac, poznalam ostatnio w przychodni babke byla z dzidziusiem i tak sie zgadalysmy ze ona 4 razy miala punkcje jajnikow i 16 razy transfer, i to jus byl ostatni raz bo we Fr mozna max 4 razy reszta nie refundowana. I sie udalo! Jak mi opowiadala to mnie mialysmy lzy w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia tak to trwalo z 5 minut , Endometrial scratch to inaczej biopsja endometrium, w przypadku IVF termin ten dotyczy uszkodzenia, skaleczenia błony śluzowej macicy. Zabieg taki można wykonać różnymi metodami, najprostsza i najmniej inwazyjna to biopsja aspiracyjna wykonywana przy użyciu specjalnego jednorazowego cewnika (pipelli). Inne metody wykonania to biopsja podczas histeroskopii lub tradycyjne łyżeczkowanie jamy macicy. Rodzaj metody nie ma znaczenia dla skuteczności. Ja miałam przy użyciu tego cewnika, wprowadzaja go do srodka i 3 razy obkreca w kółko, żeby zeskrobać. Naprawde nie jest to przyjemne ale da sie wytrzymac. Ja mocno scisnelam pielegniarke za reke, az balam sie ze ja uszkodze bo to chudzinka taka byla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kurcze jezeli jest tak jak mówisz to strasznie mi przykro, ale z drugiej strony jezeli nie masz jeszcze okresu to moze.....WIEM WIEM łatwo sie mówi ale ja tak bym chciała, żebyśmy wszystkie szcześliwie zaszły w ciąże!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, ze te 10 minut zludzen piekne byly :) Troche nadzieji. Mam troche dola, wiadomo...do tego zawsze przed sama @ mi siada humor, zawsze tez mam beznadziejne symptomy PMS-owe wiec chodze strasznie poirytowana. x Mysle caly czas to robic...Po prostu peka mi od tego glowa :( x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja (teraz mam czas, tescie z mezem poszli do parku na spacerek) zastanawiam sie nad akupunktura? W dniu 5 po transferze dwudniowych zarodeczkow??? Kurcze w szpitalu pielegniarki nie chcialy nic sugerowac bo mowia ze nie znaja sie na tym. A co Wy myślicie??? Chyba nie zaszkodzi co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy masz racje to ciągłe myslenie o tym wszystkim jak to będzie, co robić dalej jak się nie uda itd jest wykańczające! A moj znajomy ktory mieszkał z nami (ja bylam w trakcie pierwszego podejscia, a jego dziewczyna juz w ciazy) ogladajać Na wspolnej akurat bylo o inseminacji stwierdzil ze IDA NA ŁATWIZNE !! Ludzie którzy przez to nie przechodza nie rozumieja, co to takiego zastrzyki scany i martwic sie nie trzeba!!!!!!! WOGOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, lepiej nie idz na akupunkture. Czytalam gdzies (nie pamietam niestety zrodla ale byl to research paper) ze o ile akupunktura zaraz po transferze podwyzsza szanse sukcesu, druga sesja kilka dni po transferze, je zmniejsza. Tyle statystyka - utkwilo mi to jakos w glowie wiec podaje dalej. Ale rob jak uwazasz. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
do izkabelka: Akupunktura jest bardzo szkodliwa. Nie rób tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juloni trzymam kciuki za testowanie a masz jakies przeczucia?mi nie podadza 3 bo jestem za chuda pozatym maz nie chce nawet przy tych 2sie wacha. Joasia ja mam co 28d piekne endometrium i wogule ksiazkowo dlatego naturalny ale jakos tak bez lekow dziwnie nic sie nie dzieje i mam wrazenie ze nie mam na nic wplywu:( napisze wam mam nadzieje na poprawe i wiare.znajoma 32 lata 5lat staran,endometrioza,histeroskopia,liczne zrosty i Udalo sie za pierwszym razem w piatek miala usg i wszystko jest dobrze,strasznie sie za nia modlilam szlysmy razem leb w leb wiec mam nadzieje ze ja dogonie teraz i razem z brzuszkami bedziemy chodzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam egzamin z prawka ale nie moge sie skupic,caly czas juz mysle o crio to myslenie jest najgorsz,do tego maz w delegacji i strasznie tesknie to nasze pierwsze rozstanie takie dlugie od czasu slubu niewiem jak ludzie daja rade zyc w malzenstwie na odleglosc-podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka - powodzenia na egzaminie!! a przypomnij prosze z czym u Was jest problem? Super ze kolezance sie udalo...ja tak wlasnie zauwazylam ze im wiecej ktos ma zaburzen i schorzen tym szybciej mu sie udaje, a ktos kto albo nie ma zdiagnozowanej przyczyny albo tylko jakas jedna rzecz to mu nie wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia wlasnie u nas nie znamy przyczyny,badania sa wszystkie ok teraz tylko polip wyskoczyl co prawda lekarz pociesza mnie ze jak sie udalo za 1 razem(ciaza biochemiczna)to teraz mamy duze szanse i tego sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! x Helenko cieszę się że po tym krótkim odpoczynku wróciłaś z nowymi siłami do walki! Trzymam za Ciebie mocno kciuki:-) x Gerwazy głowa do góry! Jeszcze nic nie jest przesądzone! x Zazdroszczę Wam dziewczyny że tyle się u Was dzieje, że macie stymulacje, transfery, że czekacie na betę. Ja ciągle w zawieszeniu i to mnie tak najbardziej dobija :-( Aneczko hop hop jesteś tutaj jeszcze????? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja czekam na wyniki badania FRAX no i do końca czerwca mam brać leki niby na poprawę jakości komórek. Jesli badanie bedzie ok to może w lipcu uda się podejść jeszcze raz. Czekanie jest straszne :( Helenka powodzenia na egzaminie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na dzis ustwiona wizyte na akupunkture ale odwolalam po tym jak Gerwazy napisals ze kilka dni po transferze to juz niekorzytnie akupunktura wplywa na wszystko. Dziekuje dziewczyny za wsparcie.... Helenko przeczucia mam raczej zle niestety... powodzenia na egzaminie Izabelka nie chodze do pracy, caly weekend przesiedzialam w domu od transferu, czuje sie zle.. w sense psychicznym. Fizycznie mialam caly czas jakies lekkie bole w podbrzuszu, ale to moze nadal od tej biopsji bo pobolewal mnie brzych przed transferem rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ale zrobilas dzisiaj bete, czy tylko takie masz przeczucia? Xxx Juloni, fajnie, ze Twoj maz jednak sie decyduje, mimo, ze wczesniej nie chce, to jednak jak dochodzi co do czego, to podejmuje sluszna decyzje i Cie wspiera. Trzymam kciuki za trzeciego maja! A poza tym moja droga, pochwal sie, czy udalo Ci sie rzucic palenie? Xx Helenka, witaj :) Xxx Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, czerwiec juz niedlugo i bedziesz podchodzic znowu :) Xx Helenko, good luck z prawem jazdy! Daj znac jak poszlo:) Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
do juloni: Akupunktura zawsze źle działa na człowieka, bo to okultystyczna metoda. Otwierasz się wtedy na działanie złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bogu iaww
Iaww - za to jak się czyta twoje wypociny to człowiek otwiera się na bezmiar absurdu i głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
U mnie dzis 6 dpt( trzy 5-cio dniowe zarodki słabo dzielące sie) robiłam badania i to moje wyniki , nie bardzo umiem je zinterpretować , oprócz bety ta jest niska E2 - 1321 Prg - 47,28 Hcg - 3,13( 1/8 ovitrelle 18.04) mam wziąć jeszcze dzis 1/8 ovitrelle i testowac w piątek. Tak mi smutno się zrobiło jak zobaczyłam wyniki ze choć jestem w pracy poryczałam się jak dziecko Brzuch boli jak na @ a piersi są małe i nie bolą Myślicie że coś jeszcze z tego będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie, ale szosty dzien to za wczesnie na test...najwczesniej w 10 dpt powinnas zrobic..Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×