Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

bylam dzis u lekarza na kontrolnym USG. chcial mnie szybciej zobaczyc, ze wzg na wczesniejsze poronienie. Widzialam pecherzyk, zagniezdzil sie prawidlowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Ale mnie chodzi o dzieciaczki-żeby były z miłości seksu a nie z egoizmu i próbówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Ale kawa wierzy w Boga. Tylko nie wiem, czy wierzy Bogu... Próbuje sobie albo Bogu wmówić, że in vitro to Jego Pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iaww Tak jak mówiłam mam dziecko i jestem pewna że jest za wolą Boga, a Ty myśl sobie co chcesz i nie mów że to jest w Piśmie świętym bo chyba inne Pismo czytałaś niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
kawa, czemu uważasz, że jestem dziwna? Z ciekawości pytam... Wszystkich przeciwników in vitro uważasz za dziwaków czy mnie ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
A w Twoim Piśmie Świętym nie ma fragmentu o drzewie życia? Ewangelii o św. Piotrze też nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
"Żony" rozwodników i księży też się tłumaczą Wolą Boga... A Bóg nie zaprzecza Sam Sobie. Najłatwiej wytłumaczyć swoje zgubne pomysły Wolą Boga. Skoro już zdecydowałyście się na in vitro, czemu nie przyznacie otwarcie, że występujecie przeciw Woli Bożej, bo uważacie, że wiecie lepiej? Tylko tłumaczycie się, że to On... On nie chce zła i nie zechce. Bo Bóg Jest Miłością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
Ale to ty zyj według swoich przekonan i nie narzucaj się innym bo nikt cie nie posłucha na tym forum ,przeszkadzasz kobietom w rozmowach a to nie jest kulturalne ! zaśmiecasz strony, nie ladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
A dlaczego Bog pozwala się rodzic chorym dzieciom? Co takiego one zlego zrobily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Stefania super, ze wszystko oki! Gerwazy szkoda, ze ta @ przyszła!!AL Ty kobieto dzielna jesteś , wytrwała i dojdziesz do upragnionego celu ;-) Joasia nio mam nadzieję, ze dołacze do stefani, ale nie potrafie sobie tego wyrazić po tylu latach i staranich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko zdasz prawko nastepnym razem, teraz priorytet 4 maja trzymam kciuki za Ciebie ja juz za 2 dni dziś to spać nie mogłam za bardzo w nocy z podświadomości chyba. Nio ruszyło sie kochana bo wiesz ze stałam w miejscu długo ;-?( a co do odżywiania to normalnie dziś kawę wypiłam ale od jutra nie piję postanowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!Widzę że niezłą jazdę macie z iaww,co za wariatka! x Stefania,dobrze ze u Ciebie wszystko w porządku.Mówisz ze wcześniej poszłaś na usg tzn w którym dniu po transferze? x Gerwazy strasznie mi smutno ze Ci się nie udało.A tak wierzyłam ze będziesz w ciąży....życie jest niesprawiedliwe..... x Monjoc a Ty już po pracy?bierzesz L4 po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja już po pracy ja kończe przed 14 a nieraz i wcześniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula nie wiem , ale chyba nie bedę brała L4 nie mam jakiejś ciężkiej pracy , bo ja tak to co innego jak jestes na fb to wejdz poklikamy chwilkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie ma sily pisac, nie moge przestac myslec, duzo napisalyscie, nadgonie moze pozniej... nic mi sie nie chce. Moja lekarka mnie pociesza ze mialam podane dwa najlepsze i ze endo bylo ladne (14), wiec musi sie udac, a ja nie potrafie przestac myslec ze skoro wszystkie pozostale odpadly to te podane tez nie byly silne wystarczajaco by przetrwac, ohhh.... brak mi sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy...... przykro mi kochana, ja tez wierzylam ze uda ci sie tym razem Monjoc powodzenia na transferze, teraz juz gorki kochana Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, jestes wyczerpana tym mysleniem o sytuacjii ciaglym analizowaniem, a kochana, nie masz na to zupelnie wplywu, wiec odpusc i ciesz sie wiosna, u Was tam w Usa jaka pogoda teraz? Tutaj maly artykulik o tym, zeby sie nie zamartwiac http://zwierciadlo.pl/2013/psychologia/rozwoj/wplyw-mysli-na-rzeczywistosc Xxx Gerwazy...przykro mi....ehhh....ale Ty jestes silna kobieta i juz masz pozytywny an dzialainia w glowie, wiec na pewno sie uda niedlugo! Xxx Oj Helenka, szkoda, ze nie poszlo z prawkiem...na czym oblalas? Teoria czy praktyka? Xoxox Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede Już niebawem będziesz tulić swoje maleństwo, torba już spakowana?. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iaww ale ty masz zryty beret!!! :-D Kawa nie dyskutuj z nia, bo bedzie Wam zasmiecac w nieskonczonosc. Bladzi po roznych topikach i szuka szczesia. Gratuluje dzidziusia!! xx Gerwazy przykro mi. Fajnie ze mas z glow na karku i wszystko zaplanowane z gory. Trzymam mocno kciuki. xx Manjoc powodzenia na transferze xx Juloni poczekaj spokojnie do bety, nie stresuj sie. Pamietaj ze nigdzie nie jest im tak dobrze jak u mamusi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julion uspokój się kochana będzie dobrze ;-) lekarka wie co mówi 14 endo super, a zarodeczkom najlepiej u mamy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iaww Nie męcz Nas już proszę. Gerwazy Kurcze byłam pewna ze tym razem się wam uda. Ale z takim podejściem prędzej czy pózniej zostaniesz mamusią :) Juloni Nie martw się, wszystko co mogłaś zrobic zrobilaś, teraz pozostało czekać. XX Ja mam tez dziś doła. Byłam dziś na kolejnej kontroli u lekarza i muszę jutro kolejny raz zrobić badanie na cukrzycę. Zdaniem lekarza Mały jest za duży jak na 34 tc nawet o 3 tyg. Możliwe ze trzeba bedzie wywoływać wcześniej poród. Chce zrobic termin w szpitalu w którym będę rodzić i zasięgnąć opinii innego lekarza. Mówię wam dziewczyny jak nie urok to sraczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to było moja ostatnie podejście do prawka, wymusiłam pierwszeństwo:(jestem zbyt nerwowa Co do osób takich jak iaww to już dawno na tym forum było postanowione że nie odpisujemy takim osobom bo szkoda czasu i energii, a same widzicie że się nakręca-więc darujmy sobie, bo jak ona zniknie napisze inna. monjoc1 podświadomości nasz jest dziwna ja jak podjęłam decyzje o 2 zarodkach mam wrażenie ze wszędzie widzę bliźnięta:)ja dziś też już ostatnie przyjemności właśnie piję drinusia a od jutra dietka,tylko musze sobie ja rozpisać, a ty jakoś pilnujesz też diety i witamin i tego wszystkiego.Ja dzisiaj mam ostatni dzień @i myślę od czego zacząć. juloni nie denerwuj się kochana musisz teraz się wyciszyć i odpoczywać i najważniejsze myśleć pozytywnie! kawa34teraz już tylko dni odliczać:)a wybraliście już imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
ja stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ja biorę tylko kwas foliowy i od wczoraj duphaston i to wszysto. Staram się piś wody sporo , ale jem na co mam ochotę a ostatnio mam wilczy apetyt ;-) Od jutra nie piję kawy ;-) Co chodzi do tej iww to ja też już nie raeguje, nawet jak widzę jej post to nie czytam omijam ;-) Róbcie tak samo !!;--) Pozdrawiam do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yassmin31 a możesz mi napisać jak,bo lekarz mi nie powiedział dawki a jak jest z sexem wtedy może to głupi pytanie ale...i czy długo jakoś mam obiekcje do niego bo czy nie zaszkodzi przed transferem? monjoc1 to tak jak ja,jak rozmawiałam z ta znajomą której się udało to też nic nie stosowała jadła to na co miała ochotę.ja właśnie skończyłam pastę jajeczną i zaraz pochłonę ja też ma duży apetyt szkoda że nie widać 177cm i 49kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa 34 Dzięki za odpowiedź. Gratuluję dzidziusia. Tyle przeszłaś to w końcu szczęśliwa jesteś super. Ja sama nie wiem co mam robić mam bardzo niską rezerwę jajnikową 0,75. I rozważam podejście ale jest to takie trudne. A skąd jesteś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×