Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Czuję jakiś niepokój ,mam nadzieje ze mi przejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, na gardlo najlepsze plukanka: letnia woda, lyzeczka wody utlenionej I szczypta soli. Ja mam cale zycie problem z gardlem I zatokami, i iwierz mi nie ma nic lepszego, jak sobie zrobisz kubeczek, to plucz czesto podgrzewajac wczesniej. Ja czyje sie byle jak niestety. Brak nadziei, nie jestem jakos w stanie uwierzyc ze mialoby sie udac, podbrzusze pobolewa ale coraz mniej, to pewnie tym przstymulowaniem spowodowane, dobrze ze nie rozwinelo sie na maksa Monjoc, powodzenia kochana!!!!!!! Jejku niech ci sie uda. Obawy to naturalna reakcja, ja tez w dzien przed transferem jakies muchy w brzuchu mialam Gerwazy, Masz w planach jeszcze w Warszawie sprobowac tak?? Pewno ze tak, zanim polecicsz taki szmad drogi do Colorado sprobuj wszystkiego co sie da. Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Helenko wybacz nie siedziałam od wczoraj na kompie. x Co do leku to ja aplikowałam sobie na noc. Nie miałam jakiś skutków ubocznych. Wyleczyłam drobną bakterię,brałam przed punkcją. Co do sexiku akurat przez te dni u mnie nic nie było,więc nie pomogę. x Miałam dziś punkcję. jestem obolała,ale daję radę. 14 komóreczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a możesz mi napisać ile kosztuje to endometrial scratching? x Monjoc bądź dobrej myśli,uda się na pewno! x Helenka nie zauważyłam ze bierzesz jakies tabletki.Jesli faktycznie masz jakies zapalenie to może wstrzymaj się ze współżyciem bo można jeszcze pogorszyć sytuację.Myslalam ze tak ogólnie pytasz czy seks jest dozwolony przed transferem. x pozdrawiam wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Helenko nie zaszkodzi bo to pałeczki kwasu mlekowego :) przydatne dla środowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka ja znalazłam jakiś krótki wywiad z dr.M ale to było z 2010r więc na pewno nie to o czym mówiłaś.A skąd wiesz ze M był w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin super wynik teraz czekamy na efekt końcowy ile się zapłodni ;-) Oby sporo ;-) Nio Julion trzymaj się ;-) Kochane a po transferze po powrocie z kliniki leżałyscie w domu ? A jak na drugi dzień? Ja nie biorę L4.Nie wie czy dobrze, czy nie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc1 strasznie mocno trzymam kciuki za ciebie i pomodlę się za ciebie dzisiaj kochana trzymaj się:) Lunede ja robię paste najprościej jak się da jaja gniotę widelcem dodaje szczypiorek, sól, pieprz, majonez jogurt i troszkę musztardy i już :)ostatni posiew wykazał jakaś bakterie pewnie po tym zabiegu ok czyli lek biorę a sexik nie:( yassmin31 pięknie dziękuję też tak mi pani w aptece poradziła że na noc.super że tyle masz jajeczek, teraz odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc1 a nie możesz wziąć zwolnienia czy nie chcesz,ja biorę bo wydaję mi się że lepiej nie ryzykować ,ale ja mam pracę gdzie trochę dżwigam bo mój szkrab ma 10 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Helenka1 - Twoj mąż m rację - Wrocław jest przepiękny i tętni życiem, szczególnie wiosną i latem :) naprawdę warto przyjechać na paro dniową wycieczkę :) X Dziewczynki w piątek mam punkcję. Mam tylko 4 pęcherzyki. Oby z wszystkich zostały pobrane komoreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm ta pasta jajeczna brzmi baardzo smakowicie, chyba sie jej przygladne niedlugo, tzn jutro. xxx Madziula, rodzice mi powiedzieli, bo ogladali go w TV :) za pozno sie zorientowali, zeby mi nagrac, ale nie trwalo to dlugo- on rzeczowo, spokojnie, a jakis fanatyk tam sie wierzgal ze sztampowymi haslami, paapa xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wpadłam do Was przed pracą bo potem nie bedzie jak , aż wieczorem jak wrócę ;-) Ja nie mam w pracy dziwigania więc nie biorę L4. Zresztą ja lubię swoją pracę i nie chcę siedzieć w domku ;-) Pozdrawiam dzikęki za kciukasy mam nadzieję , że mi pomogą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc powodzenia:) Ja wzielam wolne. U mnie w pracy przysluguje mi tydzien platnego a kolejny tydzien bezplatny i to zalezy od szefowej czy mi przydzieli. Ja mam prace na nogach i duzo chodzenia, dzwigania. A ja nie naleze do powolnych osob takze wole nie ryzykowac!! X Yassmin bardzo dobra ilosc. :) X Juloni jak sie czujesz idziemy prawie leb w leb. Ja mialam podane 2dniowe.mnie narazie optymizm nie opuszcza oczywiscie miewam momenty gorsze ale obiecalam sobie wierzyc w moje kruszynki!! X Gerwazy co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juloni - dzieki za przepis na gardlo, na pewno skorzystam madziula - endometrial scratching w mojej klinice kosztuje 400 zl i ponoc zwieksza szanse implantacji, próbuje wszystkiego co sie da:) monjoc- trzymam kciuki za transfer! od dzis jestes w ciazy gratuluje:) dbaj o siebie bo jestem przekonana ze Ci sie uda:) izabelka - do 3 maja niedaleko, szybko zleci:) yasmin - daj znac jak komoreczki wogole wszystkie pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie Gerwazy co u Ciebie jakos tak umilklas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego wiec nie ma co pisac. Czekam na wizyte w klinice i potem na rozne moje konsultacje. W nastepnym cyklu chce podejsc do IVF ale gdzie to jeszcze nie wiadomo. x Monjoc, Zycze powodzenia! Daj znac po transferze jak poszlo! x Za wszytkie oczekujace na bete trzymam kciuki. Oby sie Wam udalo! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore lecza sie w uk czy po transferze zazywalyscie nospe? Mnie czasem zaboli brzuch ale kiedys pytalam sie pielegniarki czy nospa jest bezpieczna (pielegniarka z Polski) to mowila zeby nie brac. Dlaczego? Tu na wszystko przepisuja paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogorki kiszone mozna wcinac? Ja kocham kiszone i tak laza za mna potwornie. X Gerwazy ja tez myslalam o polsce ale w moim przypadku Trojmiasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc kochana caly dzien o Tobie myśle i spoglądam na zegarek czy jest juz 16:00 bo mowiłas ze jakos tak masz transfer.Trzymaj sie mała,powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wracamy właśnie we 3 :-) podali mi 1 zarodek najlepszy :-) jaki będzie wynik to się okaże .nie dziękuję za kciuki żeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuyhtgt;Lloooiuuu
Lunede a po co sie ty tu jeszcze udzielasz zaszlas w ciaze ? to wypad STAd!!!!!!!!!!!!!na ciezarne forum a nie bedziesz udzielac innym rad zaszlas to sie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerawzy i lune też liczę na 2 kreski :-) zobaczymy , podali mi 1 najlepszy bo nam już pisałam mam raz 1 i trzy razy po 2. i najpierw podali mi ten 1. dr mówił zw nawet lepiej 1 bo wtedy się nie wypchaja . ją nie wiem kochane jak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jujuyhtgt;Lloooiuuu Miła jesteś no i nie wspomnę o kulturze osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×