Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość Margo 15
LOka nie sugeruj się niska rezerwa jajnikowa, bo ja 2 lata temu miałam 0,4 AMH a udało się za pierwszym razem ivf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaWi78 Zadowolona jesteś z Wołczyńskiego bo ja rozważam podejście do in vitro u niego. I jak się zdecydujemy to też będzie to czerwiec -lipiec. Skąd jesteś masz jakieś namiary na fajny i tani nocleg? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc1 dzięki ale jestem strasznie chuuuda ale żadna dieta tucząca na mnie nie działa, ale to dziedziczne moja mama ma 55 lat i nosi rozmiar 38, do tego mam 33 a wyglądam na 20 nikt mi nie wierzy że jestem taka stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc1 a ile chcesz wziąć zarodków, przepraszam jak już pisałaś o tym i przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo15 A gdzie podchodziłaś? A na co mam patrzeć jak lekarz zobaczył wynik to sam kręcił głową.Sama nie wiem co mam myśleć wszystko było niby dobrze aż tu nagle po badaniu okazało się z rezerwą problem i dodatkowo niedoczynność tarczycy. Jestem załamana i wszyscy mówią o in vitro. To nie mam już szans na zajście w ciążę naturalnie? Wiem że zawsze trzeba wierzyć ale taka wiadomość z dnia na dzień to szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka Nasz synek ma już 11m-cy urodziłam w tamtym roku i ma na imię Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loka Jeśli chodzi o nocleg to koło Białegostoku jest miejscowość Supraśl tam są fajne i tanie noclegi u państwa Szyszków, 10 min.jazdy autem i kursują też autobusy co pół godziny w razie czego. Ja podchodziłam w Artemidzie u dr.Domitrza naprawdę w porządku lekarz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, Ty laseczko, ciesz sie z super figury!! :) ja tez bralam kiedys lactovaginal, dno temu :) Xxx miki, bedzie dobrze, porod troszke wczesniej, nie zaszkodzi dzidziusiowi, szczegolnie, ze juz jest taki duzy! Oj to juz naprawde niedlugo! Xxx Kawa, gratuluje syneczka :) torba moja jeszcze niespakowana, nic nie przygotowane pod tym wzgledem, zrobie to jak skoncze pracowac, ze 2,5 tyg, na razie nie mam na nic sily. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Loka jestem z wroclawia i chodze do Polmedisu. moj lekarz powiedział, ze naście lat temu amh było głównym wyznacznikiem powodzenia zajścia w ciążę metodą ivf. Teraz tak nie jest pod warunkiem, ze resztę wyników masz ok. Ja mam b.niskie amh, ale pozostałe wyniki b.dobre. U nas niestety nie wychodziło naturalnie parę lat. IUI tez nie zdało egzaminu, więc podeszlismy do ivf. Obecnie staramy sie o rodzeństwo ;) Tez nie byłam pocieszona, ze naszą ostatnią deską ratunku jest ivf, ale nie mieliśmy wyboru. I nie żałuje tej decyzji pomimo tego, że byłam przeciwna ivf, ponieważ mam wspaniałą, zdrową i mądrą córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loka, powiem Ci mam mieszane uczucia, napewno jest rewelacyjnym specjalistą, ale żeby cos sie dowiedzieć to musisz zadawać pytania, bo tak sam z siebie to jest oszczędny w słowach, czasem ma się wrażenie, że jest wręcz oschły, ale jako specjalista to super, czasem z nim przyjmuje pani doktor, nie pamiętam jak się nazywa, ale jest młoda i super przemiła, ona znowu wszystko dokładnie tłumaczy. a co do noclegu to my też nocowaliśmy w supraślu, jak większość pewnie którzy jeżdżą do białegostoku, nocleg mieliśmy w hotelu bohema, płaciliśmy chyba 120,00 za pokój ze śniadaniem. ale tam jest mnóstwo noclegów, nie ma problemów ze znalezieniem czegoś nawet tańszego, ale nam sie ten hotelik bardzo spodobał. polecam ci również iść na kolację lub obiad do knajpki naprzeciwko hotelu biesiada się nazywa, mają obłędne kartacze. i wogóle spacer po pięknym parku. Wogóle supraśl jest niesamowicie klimatyczną miejscowością. ja jeżdże z pruszkowa pod warszawą, jakbyś potrzebowała jeszcze namiar po drodze na fajny obiad to też jest super restauracja, bardzo tania z przepysznymi obiadami, robią je na świeżo, jak zamawialiśmy devolaia to tłukli mięso przy nas na te kotlety i naprawdę rewelacyjne były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! helenka - zazdroszcze figury! ile ja bym dala zeby o 22 jesc paste jajeczna tak bez wyrzutów:) ja znowu cale zycie musze uwazac i walczy z kig. chociaz po calej stymulacji nic nie przytyłam...dopiero teraz juz miesiac po transferze a jestem dalej na diecie zauwazylam ze przybylo mi 2 kg nie wiem czy to takie pozne efekty uboczne lekow? monjoc- jutro transfer! trymam mocno kciuki!!! madziulka - a co u Ciebie? brzoskiwnka - co sie nic nie odzywasz?? juloni - a ty jak sie czujesz? dziewczyy co radzicie - boli mnie mocno gardlo plukam roznymi plynami stosuje te tabletki do ssania i nic. macie jakies super sposoby? Wzielam dzis antybiotyk, ale z amiesiac mam transfer chcialabym wyzdrowiec a juz sie boje ze bede miala jakis stan zapalny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa tak to jest jak sie nie doczyta dokladnie:(super wiek dla dzieciaczka pelna rozkosz. Lunede a pamietasz czy to jest ok mam mieszane uczucia pozatym od jutra mam brac a maz z delegacji wraca i sesik musi byc a tu nic nienapisali czy mozna. joasia co do jedzenia to ja nawt o 23potrafie zjesc 3 kanapki i ide spac a rano budze sie glodna,a w dzien jem 4-5 posilkow:) Margo15 moj maz wlasnie jest w delegacji w Wroclawiu mowi ze to przepiekne miasto i ze musimy sie tam wybrac razem koniecznie:) PolaWi widze ze jednak wybralas Bialystok,a bylas w Novum? monjoc jak tam nastawienie przed transferem? yassmin31 czekam na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, do Białego jeżdże od czerwca zeszłego roku, a wNovum byłam miesiąc temu, tak sobie na takiej konsultacji żeby zobaczyć co powie inny lekarz. Byłam u tej pani doktor co chyba i ty chodzisz i powiem Ci że rzeczywiście jest super, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, niestety ten w Białym jest dobrym specjalistą, ale nie poświęca tyle czasu na samą rozmowę i wyjasnienia, on od razu działa. No ale nic innego nie wynikło z tej wizyty w Novum, potwierdziło się wszystko to co już było, nie ma innego wyjścia jak invitro. no ale dalej bedziemy jeździć do Białego, ze względów finansowych, pomimo że to tak daleko, i nawet noclegi to i tak wychodzi dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wlasnie bylam ciekawa twojej opini na jej temat,i ciesze sie ze tak myslisz.ja tez jestem z niej zadowolona,fakt jest tu drogo ale ja mam blisko wiec nie ma co kombinowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa2123
czesc dziewczyny, czy mozecie jeszcze raz napisac do dokladnie jesc zaczynac stymuacje do ivf? bo na roznych forach pisza roznie a widze ze jestescie w tym temacie rozeznane dobrze. z gory dziekuje Ja: niskie amh: 0,7( 28 lat) M: ok (36 lat) 10.04.13 dlugi protokol, mercilon, 23.04.13 stymulacja gonalpeptyl daily 07.05.13 1 dzien stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja też mam blisko bo z Pruszkowa, ale to i tak wychodzi bez porównania taniej, w zeszłym roku miałam invitro na długim protokole, nieudane i potem crio, to wyszło wszystko razem ok. 9000tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Joasia jeśli bierzesz już antybiotyk to wydaje mi się ze na pewno Ci pomoże.Ja jak jestem chora to pije cieple mleko z czosnkiem i miodem na noc.Zawsze pomaga,pomogło nawet zbić gorączkę.A u mnie Asia nic nowego.Biore progynove i 2 maja mam wizyte,a transfer chyba 7 maja.Juz nie mogę się doczekać.A Ty kiedy idziesz na histeroskopie? x Helenka ja tez do niedawna tak miałam ze dosłownie żarłam a nie jadlam,co chciałam i kiedy chciałam.Niestety dobre czasy się skończyły.Po przekroczeniu 30tki metabolizm się spowalnia,do tego jeszcze pare kg dzięki hormonom i w efekcie trzeba teraz uważać co się je i w jakich ilościach.Ale powiem Wam ze ja byłam słodyczowym potworem a teraz po 2 mcach już się oduczyłam jeść słodkie i wcale mnie nie ciągnie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka jeśli chodzi o ten seksik to wydaje mi się ze do samego transferu nie ma przeciwwskazań,bo niby dlaczego?????Po transferze owszem,trzeba przystopować,ale teraz why not?? ;-) Ja tam nie widze przeszkód ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, x Mam pytanie. Czy ma ktos doswiadczenie z INVIMED w Warszawie? Czy mozecie polecic tam jakiegos kompetentnego lekarza? Jakie bylo Wasze doswiadczenie w tej klinice? x Zamierzam zrobic konsultacje wszedzie gdzie sie da wiec mysle o tym, zeby sie wybrac na mala wycieczke rowniez do Warszawy Zwlaszcza, ze beda tam tez ofiarowac to badanie genetyczne CGH. Wprawdzie tylko array CGH ale zawsze cos. I nie byloby az tak daleko. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka ja też nie widzę przeszkód przed transferem, przecież to w żaden sposób nie zaszkodzi, my też się kochaliśmy przed samym transferem, bo już po to uważałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula dzieki za przypomnienie mleka z czosnkiem i miodem! zrobie sobie dzis na pewno. My mamy dzis rocznice slubu i zamiast pic winko bede pic mleko:). To Ty juz niedlugo transfer masz...super:) ja 30-04 we wtorek mam ten endometrial scratching histeroskopi na razie mi lekarka nie zlecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!! Helenko nie wiem co doradzi lekarz ale wezmę 1 albo 2 bo jak już pisałam wcześniej mam 3 razy po 2 i raz po 1. Wiecie co jakieś mam mieszane uczucia i się trochę boje , wy tez tak miałyście? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GERWAZYYY A NIE UWAZASZ
Ze skoro juz drugie in vitro sie nie udalo a jeatescie zdrowi to nie ma sensu robic kolejnych ivf????widocznie tak ma by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie nie prawda, że się nie uda, znam przypadek gdzie udało się dopiero za 4 czy 5 razem. i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, a jak sie robi paste jajeczna? Xx Co do lactovaginal, to nie jest to jakis lek, tylko probiotyk, mysle, ze moezesz spokojnie stosowac...ale jak go masz zapisany, tzn ze cos sie dzieje, tak? Jakis stan zapalny w pochwie? w takim razie seks chyba niewskazany..helenka, lepiej zapytaj swojej doctor.. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos tu piszeee
a skąd brac na to fundusze? pewnie podchodzic mozna i 10 razy ale nie kazdy moze sobie pozwolic na tyle prób ivf kosztuje kupe kasy jak by nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×