Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gerwazy a te konsultacje masz po angielsku? znasz tak dobrze angielski chodzi mi o te medyczne terminy?? czyli teraz pierwsza w kolejce do testowania jest juloni potem izabelka i monjoc?? ale sie bedzie działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy super, ze masz te konsultacje ;-) Moze coś więcej się dowiesz . Nio czekam na Izabelkę i Julion. Ja się denerwuje, ze pewnie @ przyjdzie ;-(NA poczatku troche mnie jajnik kuł a teraz nic , zadnego objawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! x Konsultacje w mojej klinice sa po niemiecku, a te z lekarzami w Stanach po angielsku. W zasadzie latwiej mi rozmawiac po angielsku czy niemiecku na tematy ivf bo lepiej zanm terminologie w tych jezykach. W Polsce nigdy sie nie leczylam wiec nie umiem sie wyslowic - choc dzieki kafe troche sie obylam z polskimi terminami do IVF :) x Nie spodziewam sie wielkich rewelacji bo IVF to PRZEDE WSZYSTKIM ogromny biznes. Dlatego kazdy z tych lekarzy to tak jak pliszka, glownie slow ogonek chwali :-D No ale, moze choc cos zasugeruja sensownego. Zobaczymy. x Zrobilam sie bardzo sceptyczna do tego wszytkiego. Bo nawet wydajac mase kase wcale nie mamy gwaracji ze Ci lekarze podejda do nas individualnie i ze poswieca wogole choc troche czasu zeby przeanalizowac nasz przypadek. Wszytsko, doslownie wszytko trzeba samemu sprawdzac a na dodatek jeszcze lepiej uwazac zeby jakiemus zadufanemu w sobie lekarzowi nie nadepnac na odcisk...Choc placimy za to przeciez duze sumy! x Na razie to czekam na Wasze bety! Pozytywne wynik dodadza mi nadzieji wiec dziewczyny, licze na Was! :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc....obys miala racje :) Nie wiem sama, bo na sama mysl "plamienie" to dla mnie nie wrozy dobrze. Najdziwniejsze jest ze tylko troche poplamilam I nastepnego dnia zero. Wiec tak, lece w Pitaek na bte, wyniki beda pewnie pod wieczor, co oznacza u was srodek nocy, przeczytacie w sobote dopiero. Jejku ale mam pietra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam na forum co chwilka a tu cisza !!Izabelko i Julion już nie mogę się doczekać waszych wyników ;-)Nich się Wam uda i każdej bo to ciągłe marzenie, czekanie jest denerwujace już ;-) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazyja tez juz teraz jakos nie mam wiary, robie ivf bo mi zalezy na baby ale jakos trudnie mi uwierzyc ze milaoby mi sie udac. To w sumie bez sensu, ktos by mogl sie zapytac to po co to robie prawda? No ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc ja chyba wolalabym byc na twoim miejscu, tzn 3-cia w kolejce, naprawde boje sie jak cholerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julion rozumię Cię doakonale je też jakoś nie mogę uwierzyć, ze sie mogło by udać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki nie czekałam to wydawało mi się to łatwiejsze ,ale czekanie dobija rozumiem Ci Julion kochana doskonale , też się boję, zamiast cieszyć się ze weekend to my się stresujemy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten sloneczny dzionek. Ja cala noc mialam sen ze ide juz do wc zrobic sikanca i tak ide ide i nie moge dojsc. Meczarnia jakas. Wolalabym bete ale musze miec skierowanie od lekarza niedaleko mnie robia tylko w poniedzialkia na wynik czeka sie kilka dni. Jest prywatne laboratorium ale w centrum londynu, niestety za daleko a ja wracam do pracy w piatek. A myslicie ze jakbym pojechala na ta bete jutro to wykazaloby cos czy nie? Mialam podane 2 dniowe. Trzymam kciuki za Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko to by był 15 dzień to może by wykazało, ja też miałam podane 2 dniowe i kazał mi robić w 12 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się śniło ale parę nocek temu , że nie udalo się ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malnowski
Izabelka, poczekaj do piatku. Przy 2-dniowych zarodkach to jeszcze moze byc za wczesnie. Moze sroboj zrobic jakiegos super wczesnego sikanca (taki co juz HCG=10 wykrywa) ale pamietaj, ze one tez sa niewiarygodne. x Juloni, w zasadzie moze to plamienie to dobry znak? Cos sie tam dzieje :-D Wiesz, sukces w tym wypadku naprawde nie zalezy od wiary wiec rownie dobrze mozemy sobie pobiadolic :) Gdyby ciaza od pozytywnego myslenia zalezala to w czasie wojny, okupacji czy po gwalcie by do zadnych ciaz nie dochodzilo. Jezeli zarodki sa zdrowe i silne to dojdzie do ciazy chocbys nie wiem jak negatywna byla. x Najgorsze to czekanie, ale dziewczyny, piatek juz za pasem wiec wytrzymacie. Byloby cudnie gdyby tym razem udalo sie Wam wszytkim! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! do piatku juz nie daleko, wytrzymajcie dziewczyny, nie ma co robic zbyt wczesnie testow lepiej poczekac i miec calkowita pewnosc. Ja teraz jak bede miala transfer to bede czekac bite 14 dni nic wczesniej bo potem jak mi tes nie wyszedl to sobie myslalam ze moze za wczesnie itp po co sie dreczyc mam pytanie do Gerwazego - jak myslisz czy po tym endometrial scratching mozna wspołżyc czy trzeba kilka dni odczekac?? milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, lepiej odczekac kilka dni (przynajmniej z tradycyjnym seksem ;)) bo jest ryzyko infekcji. U nas po tym daja nawet antybiotyk na 5 dni, nie wiem jak u Ciebie. Jezeli zaczynasz stymulacje w nastepnym miesiacu to nie ma sensu ryzykowac zakazenia. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gerwazy za szybka odpowiedz:) bo maz za mna łazi od rana a tak to da mi spokój:p zadnych antybiotykow nie dostalam eh...co klinika to inaczej a tez mi sie wydaje ze powinni dac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ale Twój mąż napalony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady. Joasia mi tez nie dali antybiotyku po scratchingu. Tutaj w uk to chyba go wogole nie daja, paracetamol na wszystko! x jeszcze 1,5 dnia Juloni . Mnie dzisiaj znowu brzuch zabolal tak jakby ktos mi wnetrznosci wykrecał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia16
Hej dziewczyny. Czy któraś z was ma PCO???? Ja zaczynam cykl z Fostimonem i naturalne staranka na razie. Czy któraś z was tez miała taki cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maniusia ja mam PCO, prez 6 miesiecy bralam Clomid, chyba podobnie dziala jak ten twoj lek( powoduje dojrzewanie pecherzykow i tym samym powoduje owulacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cykle kochana i z fostimonem, i gonalem, bromkiem, clio i nic nie pomogło, nio chyba , ze opróznic kieszenie z kasy, bo tych cykli to mialam ze hohoho! Mam nadzieje że tobie się mamuska uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko i Jluion już aby tknąć i się dowiecie, ze za 9 mies bedziecie mamusiami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia16
Dzięki za odpowiedz...clomid to chyba bardziej jak clostylbegyt, fostimon to już gonadotropiny. A po fostimonie nie urosły Ci wcale pęcherzyki, czy urosły był pregnyl i po prostu się nie udało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urosły ale nie udało się ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez pieknie pecherzyki rosly, owulke po tym leku mialam tez ksiazkowa, ale ani razu sie nie udalo-nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia16
Najgorzej jak nie wychodzi i nie wiadomo czemu..:/ dziekuje wam za odpowiedzi, może na stałe do was dołącze jesli nie macie nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia zapraszamy ;-) Do jutra kochane pozdrawiam i zyczę miłej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, juloni, monjoc trzymam kciuki za Wasze bety!! Aby sie Wam udalo dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, i jak Twoje dodatkowe badania na cukrzyce? Co postanowilas w sprawie porodu? Xx Nielotku, jaku Ciebie? To juz bardzo niedlugo!! Ah Xx U mnie nic nowego, wszystko rosnie i jest coraz ciezej. Raczej sklaniam sie do CC. Bylam na konsultacji w szpitalu uniwersyteckim w Bernie, aby sie poradzic co z ta pepowina dookola szyjki synka, ale nic mi nowego nie powiedzieli, ze trzeba czekac i nic sie z tym nie robi. Nie jest to bezposrednim wskazaniem do cesarki, ale jesli chce, to moge miec. Xx biest jestes tu z nami? A ogladasz najnowsze odcinki GOT :) ja przede wszystkim polecam ksiazki!! To jest super przygoda! Xx dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×