Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Aggi a która to rocznica Wasza? Ja już wykąpana, ide na tv i leżeć niech kruszynka odpocznie po calym dniu pracy ;-) ( marze) ale tak bym chciała, zeby mi sie marzenie spełniło i każdej z nas ;-) Należy nam się to kochane po tylu latach walki w końcu zobaczyc II kreski !! Izabelko i julion kciuki zacisniete ;-) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie, przykro mi, ze nie udalo sie tym razem! :( Pamietaj jednak, ze IVF to process skladajady sie z kilku podejsc. Nastepnym razem sie uda! x Dziewczyny, czekam na Wasze bety! Uwazam, ze macie dobre szanse. Po prostu do 35 lat IVF ma naprawde duzo skutecznosc. Mysle, ze bedzie u Was dobrze. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliiiiiii
Gerwazy.Malinowski nie kazdego stac na kolejne próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiiii, wiem :( Jakby nie patrzec IVF jest cholernie drogie :( Za drogie! :( Ale z czasem mozna zebrac kase, wziasc kretyt, znalezc klinike gdzie proponuja kilka cykli za z gor yustalona sume. Wazne jest zeby sie nie poddac! Nie mowie o sobie bo w moim wieku to zupelnie inna sytuacja i szanse mam malutkie. Ale jezeli dziewczyna jest w mlodym wieku to ma naprawde ogromne szanse, ze IVF zaowocuje! Tylko niestety czasem potrzeba 2-3 podejscia. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie, tak myslisz? jejku no to przykro mi kochana. Mi kazali czekac do 14 dpt, tez mialam podane 5 dniowe zarodki, teraz bedzie mnie korcic by zrobic wczesniej Monjoc dzieki za kciuki :) Gerwzay ja tez juz po 35.... niestety, no ale coz, jest co jest nie ma co, trzeba probowac I juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta pozdrawiam w to niedzielne deszczowe przedpołudnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha 83
witam u mnie tez szaro i buro za oknem.MAM PYTANIE CZY KTORAS MOZE MI POWIEDZIEC DLACZEGO LEKARZE KAZA SIE ZABEZPIECZAC W CZASIE SEKSU PRZED IVF. SKORO PRZEZ 4 LATA NIE ZASZLAM W CIAZE TO TERAZ PEWNIE TEZ DO TEGO NIE DOJDZIE WIEC JAKI JEST POWOD? DZIEKI LICZE NA ODPOWIEDZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to fajnie izabelko ;-) Ja też potem pójdę gdzieś na spacerek, po deszczu takie fajne powietrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mi się wydaję, że boją się jak naprodukujesz dużą ilość pęcherzyków, żeby do czegoś nie doszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha 83
monjoc 1 pewnie masz racje ztym ze ja jeszcze nie jestem stymulowana tzn nie biore zadnych zastrzykow. mialam zaczac teraz ale ze wzgledu na to ze lecze sie panstwowo i jest duzo chetnych nie zalapalam sie w tym miesiacu kazali mi zadzwonic w nastepnym jak dostane okres :/ takze jestem "czysta ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt cisza chyba zaczęłyście majówę:)mam prośbę trzymajcie za mnie kciuki jutro mam wizytę i zobaczymy co dalej, ale mam dziwne przeczucie że będzie coś nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Helenko będzie dobrze, ja też przed wizytami czuję zawszę lęk i obawę, że coś nie tak będzie ! Madziulko ja się czuję normalnie , żadnych objawów tylko jajnik mnie czasem zakuje i tyle. Staram się nic nie myśleć, ale w głowie to ciągle siedzi. A jak Wy julion i Izabelka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka trzymam kciuki!! Monjoc Madziula ja mialam wczoraj kryzys bo juz wszystkie mozliwe miesiaczkowe symptomy mam ale dzisiaj piekna pogod swieci slonko na zewnatrz takze stwierdzilam ze ciagle bede wierzyla ze jestem w ciazy!!! W piatek wracam do pracy i w piatek mam testowac! Jak u Was? Juloni jak tam objawy? X milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka nie denerwuj się,bedzie dobrze.Tyles się wyczekałas więc teraz musi się w końcu udać. Trzymam kciuki za wszystkie kobietki oczekujące na bete,razem z Wami się denerwuję. miłego dnia dla Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY! Helenka - trzymam kciuki za wizyte! Monjoc - jak samopoczucie?? juloni izabelka juz w tym tygodniu testujecie?? U mnie bez zmian wiekszych, jutro mam ten scratching i troche mam juz stresa ale co ma byc to bedzie:) Madziula jak z pecherzem przeszło?? Pozdrowienia i milego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_1979
joasia--tak własnie dzis o Tobie myslałam, o tym zabiegu..napisz jutro jak było, ja trzymam kciuki zeby bezboleśnie i zebys była zadowolona a na efekty nie bedzie trzeba długo czekac:-) Trzymam kciuki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z pęcherzem już mam spokój, po tych tabletkach szybciutko przechodzi.To już jutro masz zabieg,napisz jak będziesz po.Sama jestem ciekawa jak to wygląda.Jesli mi się nie uda tym razem zajść w ciażę(tfu tfu wypluwam ......)to nast.razem chyba tez się zdecyduje.Ale póki co na razie o tym nie myślę.A jak Twoje samopoczucie Asia,coś lepiej?Trzymaj się jutro i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula - samopoczucie raz lepiej raz gorzej ale ogolnie jest ok...chociaz dzis jestem cala w stresie, boje sie tego zabiegu bo ja mam niski prog bolu i boje sie ze bedzie bardzo bolec:( zapytalam pielegniarki czy bolesne to powiedziala ze moze bolec to jak ona juz tak powiedziala to musi fess bolec jak ja to zniose :( a jeszcze bedzie mi to robil lekarz ktory do delikatnych nie nalezy dam znac jutro co i jak jak przezyje:) brzoskiwnka - pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula - no wlasnie nie podaja znieczulenia bo trwa to ponoc chwilke...ale co z tego ze chwilke jak ja chyba sie tam "posram z bolu" znam siebie zas se narobie wstydu ze taka duza a taka panikara eh no nic moze przezyje jakos Gerwazy - pozdrawiam, kiedy zaczynacie z tym Colorado??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) U mnie nic dziewczynki. Nic nie czuje, nic nie boli, nic nie kluje :( ..... jejku pewnie dlatego bo nie mam nic w srodku, takie uczucie pustki mam. Jak sobie pomysle o piatku to az mnie trzesie, boje sie, to jak jakis wyrok ! Izabelka nie za wczesnie chyba na objawy na @?, przeciez dopiero w piatek testujemy, badz dobrej mysli! Joasia powodzenia jutro kochana, napisz jak bylo, bez znieczulenia....hm nie brzmi to wesolo, ale zniesiesz bol kochana, wiec przeciez w jakim celu to robisz, mysl o tym na fotelu i badz dzielna, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×