Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Witajcie kochane ! Joasia trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg ;-) Julion nieraz brak objawów to też objaw ;-) Madziula dobrze, ze pęcherz wrócił do normy ;-) U mnie samopoczucie oki , ale budzę się nad ranem i spać nie mogę, chyba w podświadomości się boję , a przedwczoraj w nocy śniło mi się że się nie udało ;-( Jeszcze tydzień stresu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czekam z niecierpliwoscia na wasze bety! X monjoc1 takie budzenie sie rano to dobry znak:)) przynajmniej ja tak mialam ( przed testowaniem) ze sie budzilam i nie moglam spac, a normalnie to jestem spiochem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za dobre słowa, u nas jest jak na razie ok pęcherzyk rośnie po lewej stronie w czwartek kolejna wizyta i zobaczymy czy peknie czy trzeba podać zastrzyk. yassmin mam do ciebie pytanie czy jak brałaś ten lek lactovaginal to przy jego stosowaniu czułaś dziwny zapach bo ja mam wrażenie że jakoś dziwnie pachnie (sory za opis)a dzisiaj oczywiście zapomniałam zapytać lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Nie Helenko nic takiego nie miałam a przynajmniej nic nie czułam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juloni monjoc dzieki za trzymanie kciukow dziewczyny czy ktoras z was ma podwyzszony testosteron norma jest cos do 48 a ja mam 63. czy to moze byc przeszkoda do podejscia do transferu? i czy to moze byc przyczyna ze sie nie udalo?? jak obnizyc ten poziom? Gerwazy moze Ty cos podpowiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia trzymam kciuki za dzisiejszy zabieg. co do progesteronu to nie pomogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bądź dzielna ;-) Zapytaj lekarza koniecznie dzisiaj o ten testosteron.Ja się nie znam na tym ale może to być ważne i znaczące dla transferu.buziaki,do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juloni - plamienie wcale nie musi oznaczac ze sie nie udalo.....wiele dziewczyn plami a jest w ciazy! moze waieksz sobie luteine i lez i odpoczywaj albo zadzwon do swojej lekarki co ona na to ja juz po zabiegu. Stres straszny no i niestety bolało. Lekarz ktory mi to robil ogolnie jest malomowny i wogole ale dzis mnie mile zaskoczyl staral sie odwrocic moja uwage od zabiegu, pani pielegniarka trzymala mnie za reke chyba jej zmiazdzylam:) sam zabieg trwal moze 2 minuty a samo to zdrapanie endo kilka sekund ale bolalo jak nie wiem co! mozna to porownac do hsg przy niedroznym jajowodzie. da sie wytrzymac ale "czulam" ze tak powiem ten zabieg. Teraz plamie. Wszystkim zycze milej majowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia super ze już po ;-) Julion mam nadzieję, ze to nie @. Mnie kochane tylko pobolewa tylko lewy jajnik i tyle, też pewnie nici ;-( pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ze 3 wypryski na twarzy jak przed @, pocieszam się że to moze po duphasonie , albo objaw @ ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia no boli jak cholerka ale dzieki bogu trwa tylko kilka minutek! Mnie pani dr cały czas przepraszała za to ze boli heheh Ale najwazniejsze że już jestes po:):) x Ja już świruje, teraz zaczelam sie stresowac bez sensu przeciez bo juz nic nie zmienie ale nie wiem jak przezyje do piatku, tak sie boje tego testowania!!!! W czwartek podzwonie i popytam czy gdzies w tym londynie robia bete. x Buziaki dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko a kiedy miałaś te wypryski teraz po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przyszła @ :( Spóźniona o tydzień przypomniała sobie, że musi się pojawić. I po co? Tylko nadzieję wzbudza, a potem rozczarowanie :( xxxxx Juloni, Monjoc, Izabelka trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a potraficie mi powiedzieć, w jakim dniu należy rozpocząć stymulację, w przypadku tak jak miałam teraz, że przed miesiączką 3 dni plamiłam i czwartego dnia przyszła ta właściwa??? Nigdy wcześniej tak nie miałam. Czasem pojawiały się plamienia ale zaraz na drugi dzień już się lało. A boję się, że przy następnej kiedy mam rozpocząć stymulację może powtórzyć się to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kikulec, przykro mi:( Pierwszy dzien - liczysz jak rozpocznie sie to wlasciwe krwawienie. czasem to plamienie trwa u niektorych pare dni, ale tego sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukulec ;-( szkoda ;-( Ciągle pod góre mamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy tylu porażkach i ja tracę nadzieję ;-( To czekanie wykańcza ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izebelka dla mnie tez sie dluzy strasznie, ale to juz tylko 3 dni. Ty bedziesz pierwsz wiedziala, ja jestem 7 godzin do tylu z czasem w Polsce, nie wiem jak to jest w Londynie ale napewno ty idziesz na pierwszy ogien !!! :) Potem ja a w poniedzialek Monjoc :) Zebysmy tak wszystkie mialy ladne bety...... hm pomarzyc dobra rzecz.. Ja sie tak boje ze szok, a jeszcze to plamienie! Juz teraz ustalo, nie wiem na jak dlugo..... Kikulec przy kro mi kurcze.... i dziekuje za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec kurcze przykro mi:( x Juloni ja jezeli @ nie przyjdzie do piatku to 3 maja rano przed praca robie sikanca, chyba ze spanikuje to czekam do niedzieli bo nie wiem jak w pracy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Julion mam nadzieje ze bedziesz dobrą wróżką i bedą bety wysoki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela to w piatek nie robisz bety? bo ja w piatek na bte mam ustalona przez moja lekarke. To kiedy beta u ciebie? Ja nie bede robic sikanca, juz nie dam rady, za bardzo jest to stresujace, ostatnio robilam od 11 dpt do bety i mialam codziennie stresa..... oh nie wyszlo! oh moze jeszcze za wczesnie, moze jeszcze nie pokarze, moze zly test.... o nie nie! ja przez to juz przechodzic nie chce. W piatek beta i co ma byc to bedzie..... musze kilka spraw dzis zalatwic, a potem bede odpoczywac, bo te plamienia mnie martwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julion a może te plamienia to oznaka ciązy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, na razie mam konsultacje 2 Maja u mojej dotychczasowej lekarki gdzie chce jeszcze immunologie zrobic. 10 Maja mam konusltacje u doktora Sher z kliniki SIRM (maja rozne lokacje w USA) 16 Maja mam konsultacje u doctora Schollkraft z kliniki CCRM w Colorado. x Zobacze co mi powiedza a potem bede decydowac co dalej. Poki co to stwierdzam, ze ogolnie rzecz biorac nic nam z M nie brakuje do szczescia :) Moze to tak mechanizm obronny... x Trzymam za Was wszytkie kciuki dziewczyny! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×