Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Helenka super ze doczekalas tego momentu. Musi byc dobrze my tu mocno zaciskamy kciuki. A ten bol to pewnie nerwobol za duzo stresu! Pij ta meliske!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa no wlasnie...???? ....punkcja bez znieczulenia??? Helenka, po malutku, na razie nie masz o co sie martwic, dwu-dniowe do soboty juz beda starsze, nie denerwuj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!Witaj nowa 38 :-) x Helenka wiem ze to stres,dla mnie też ale po co na zapas się denerwować.Od kiedy masz to pobolewanie w klatce?Mój M tak kiedyś miał i to było na tle nerwowym.Uważaj na siebie i wyluzuj troszeczkę. x Mam pytanie,czy któras z Was miała po transferze przepisany lek o nazwie LUTINUS tj,luteina dopochwowa? Mój lekarz dzisiaj powiedział ze z powodu ostatniego poronienia przepisuje mi inną luteinę, niż tą którą miałam ostatnim razem ale jakas lepszą która jest droższa.Mówił tez ze trudno ja dostać(polecił apteke w Krakowie)bo ona jest tylko zalecana po in vitro.Kiedy pojechałam do tej apteki i okazało się ze 1 opakowanie kosztuje 185zł a ja musiałam kupic 3 to tak mnie brzuch rozbolał z nerwów,ze myslalam ze tam zemdleję.Wsiadlam do auta i zaczęłam ryczeć.....Wiem ze in vitro to duzy koszt ale chwilami nie mam już siły,pieniądze idą jak woda na leki,zastrzyki,wizyty.Boze kiedy to się skończy????Oszczędzam na wszystkim na czym się da a jade do lekarza i 1000zl już nie ma.Aaaaa nawet nie chce mi się już o tym myśleć.................sorry ze się tak żalę.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 38
mieszkam w UK i tu nie daja narkozy tylko leki przeciwlekowe i paracetamol na godzine przed punkcja. Nie mam co marudzic bo 3 ivf mam refundowane z tutejszego funduszu zdrowia. Caly czas brzuch mnie boli,to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 ja przy pierwszym transferze miałam Lutinus u mnie akurat była promocja i drugie opakowanie było za darmo,moja p dr dzisiaj powiedziała mi że nie ma znaczenia czy czy zwykłą luteinę czy lutinus tylko lutinus bierze się 2razy dziennie a luteinę ja mam aktualnie 4 razy po 2 plus 1 podjęzykowo.wiec sporo tego. Dzięki za pocieszenie wiem że powinnam wyluzować ale nie da się przestać o tym myśleć-niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, Mój mąż podczas ostatniej wizyty poczuł się jakby mu kobieta z rejestracji pociągnęła raz z jednej, raz z drugiej strony kiedy wyliczyła nam koszty ivf i wręczyła fakturę za badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Madziula trzymam kciuki za tranansfer , Helenka też kciukasy zacisnięte ;-) Mnie krzyż boli , chyba @ sie zbliża ;-( Już sama nie wiem co i jak ;-( Ja mam luteinę dopochowo 2 razy dziennie ! Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja tez mieszkam w uk i do punkcji nie bylam usypiana ale dostalam dozylnie lek przeciwbolowy i takiego jakby "glupiego jasia". Pod koiec czulam cholerny bol (za pierwszym razem bylo koszmarnie). Ja mialam refundowane tylko 1 podejscie. Skad dokladnie jestes? X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc ja tez mam bole juz wszystkiego tak jak przed @. Jutro rano chyba sie (sory za wyrazenie)po...m!! Cholernie boje sie tych sikancow. Juloni trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie jutro. mam nadzieje ze jutro bedziemy mialy dobre wiesci a po nas monjoc sie pochwali 2 kreskami. Postaram sie teraz zasnac takze dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelko pisz jutro co i jak . wierze ze beda 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelko pisz jutro co i jak . wierze ze beda 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka nawet nie żartuj ze nie ma różnicy miedzy tymi luteinami bo w takim razie skąd ta różnica w cenie.Pani w aptece powiedziała ze lutinus to czysty progesteron,naturalny a zwykla luteina ma jakies dodatki czy cos takiego.Ja mam brac rano 1,w południe 1 i wieczorem 2 wiec jedno opakowanie starczy na 5 dni. x Izabelka i Juloni powodzenia jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pamiętacie mnie jeszcze? Fajnie do was wrócić i zobaczyć, że jesteście w dużym komplecie. U mnie trochę się zmieniło. Po ostatnim nieudanym transferze nie potrafiłam sobie poradzić, okazało się też że mam torbiel ponad 4 cm i muszę czekać. Wzięłam długi urlop i wyjechałam do męża. Wróciłam 2 tyg temu i od razu do kliniki. Obecnie jestem 3dpt. Zarodki dobrze się rozmroziły i zabrałam ze sobą trzy. Zmieniłam swoje podejście. Co ma być to będzie. Trzeba próbować. Postaram się szybko nadrobić lekturę i na bieżąco będę was czytać. Pozdrawiam wszystkie stare i nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 38
izabelka mieszkam w szkoci i mam 3 podejscia refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam dwa testy i sa 2 krechy!! Pierwszy raz w zyciu! Wiem ze za wczesnie sie cieszyc ale ten widok zwalil mnie z nog!! Rece mi sie tak trzesa , mam nadzieje ze nie snie bo tak sie wlasnie czuje! Juloni teraz twoja kolej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka wielkie gratulacje!!! Trzymam mocno kciuki za dalszy ezrost bety i pozytywny rozwoj :-D Widzicie dziewczynki. Warto miec marzenia, cuda sie zdarzaja!!!! Kto nastepny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Pierwsze co wstałam to komp, zeby wejsc na kafe i zaobaczyć co piszą testujące , bo wiedziałam, ze nie bedą mogły spać ;-) Izabelko bardzo się cieszę nawet nie wiesz jak ;-) Super ze sią udało ;-) Bardzo ale to bardzo się cieszę, bo się na tym forum czeka na dorbe wieści. Wierzyłam ze się uda !!Trzymam kciki za następne 9 mies. Teraz Julion 2 kreski czekamy ;-) ja natomisat spać nie mogę, od tej luteiny mokro i aby sprawdzam czy to nie @ , obsesja ;-( Izabelko a czy krzyż też Cię bolał, bo mnie sczoraj bolał, nie mam zadnego plamienia peweni implatcji tez nie było , uuuuuuuuuuuuu nie lubię żyć w niepewnosci . Alkiet super ze do nas wracasz pamietam Cię kochana dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkiet kiedy testujesz kochana ? Ja miałam podane 2 dniowe zarodki i kazałm mi w 12 dniu po tr. A Izabelko Ty też miałas 2 dniowe i w 15 Ci kazał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol Monjoc dziekujw bardzo:) Ja w to nie wierze. Po tylu latach i pierwszy raz w zyciu 2 krechy!!!!!!! Monjoc ja tez nie mialam plamienia , bolało mnie wszystko (plecy , brzuch, piersi tak samo jak na @) , Monjoc trzymam mocno kciuki ja tez mialam podane 2dniowe zarodki:):) Boże dziewczyny Wam tez sie uda!!!!!!!!!!!!!:):) A teraz ide do pracy dzisiaj mój pierwszy dzien po 2 tygodniach laby! Juloni czekamy na dobre wieści z Chicago:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym szpitalu w ktorym my sie leczymy to nie wazne czy 5cio dniowe czy 2 dniowe zarodki zawszze kaz testowac po 2 tygodniach (bety nie robia niestety ale ja chyba znajde jakies lab zeby miec spokoj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Mlainowski
Izabelka, WOW!!!! Nie masz pojecia jak sie ciesze! Tez bym tak chciala :) To mi daje nadzieje. Starsznie kibicowalam Tobie, Juloni i Monjoc i zycze, zeby wszytkie te 2 kreseczki ujrzaly. x Bierz terza duzo folic acid bo kto wie, moze blizniaki? :-D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnij kochana do pracy nawet nie wiesz jak się cieszę z Twojego szczescia ;-)) Tylko uważaj na siebie. Właśnie czytam Twoje posty i też pisałaś , że miałas wszystkie @ objawy . Oby u mnie było tak samo ;-) Warto byc optymistką. Helenka jutro wielki dzień trzymam kciuki za transfer i Madziula też już lada dzień ;-) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy my też Tobie kibicujemy kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wrazenia az zle wpisalam nick poprzednio. x Z tym folikiem nie zartuje bo u mnie klinika od razu mowi zeby barc 800 microgramow zamiast normalnie 400. A jeszcze u mnie wykryto homozygotyczna mutacja MTFHR, co oznacza, ze nie przetwazam folika z jedzenia. Ma to okolo 10% pupulacji. Okolo 40% ma ta mutacje heterozygotyczna (znaczy ze jeden gen pracuje prawidlowo i przetwarza folik). Kazali mi w zwiazku z tym barc 5 miligramow folika dziennie. Podaje ta informacje dalej jedynie, bo wiecej folika nie zaszkodzi natomiast za malo jest naprawde niedobrze. x Juloni? Co tam u Ciebie? Testowalas dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julion czekamy ..................;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka!!! ale cudownie! jejku jak fajnie :) :) Ja dopiero ide spac, rano o 10 ide na krew, jak tylko przyjda wyniki napisze ale to pewnie noc u was bedzie niestety. Tak sie stresuje ze nie moge spacc..... No nic, do uslyszenia, pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka supeeeeeeeer! Bardzo się cieszę :) Uważaj na siebie i nie forsuj się w pracy. Juloni i monjoc Teraz wasza kolej na 2 kreseczki ;) Xx Super jak się czyta takie pozytywne wieści z rana :) Aliket Witaj po przerwie. Dobrze zrobilaś z tym urlopem. Czasem taka przerwa dobrze robi. U nas tak było. Po trzecim razie totalna zalamka była, nawet myśleliśmy zeby dać sobie już spokój ale po urlopie zdecydowaliśmy się na kolejne podejście i ... Zostało mi niecałe 5 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×