Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

MONJOC, trzymam kciuki za piekna bete!!! x Helenka, powodzenia! Po IVF nie trzeba lezec plackiem ale tez trzeba uwazac zeby sie nie przemeczac i nie dzwigac. x Milego dnia! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nie pojadę na będę bo tylko do 11 można jutro rano się wybieram.zastanawiam się czy nie zaczekać i nie robić tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale Ty nas trzymasz w niepewności :-) Ile to dni minęlo od transferu bo może sikaniec już wyjdzie hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale Ty nas trzymasz w niepewności :-) który to dzień po transferze bo może sikaniec już wyjdzie hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale Ty nas trzymasz w niepewności :-) który to dzień po transferze bo może sikaniec już wyjdzie hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! monjoc nie trzymaj nas w takiej niepewnosci:)) chcemy Ci w koncu pogratulowac:) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc nie trzymaj nas w takiej niepewnosci:) chcemy Ci w koncu pogratylowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! melduje sie po wizycie u lekarza:) troche sie martwilam, bo czasami mam dziwne plamienia, ale wszystko jest dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za tyle komentarzy, ale cos sie wczesniej na kafe zacielo. X widzialam dzis bicie SERCA!! jestem taka szczesliwa, dziewvzyny zycze kazdej z Was takiego momentu:)) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania wiem co czujesz! zapewniam cie ze z kazdym dniem bedzie jeszcze fajniej, mam nadzieje ze u ciebie nie bedzie nudnosci ale da sie przezyc hiihihiihih kochana dbaj o siebie i dzidzie :) ciesze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefani super że jest serduszko :-) kochane dziś 12 dzień jutro pojadę rano na bete bo dziś nie miałam jak a testu nie chce mi się robić i tak się boję wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Juloni, współczuję, wiem co przeżywasz. x Monjoc będzie dobrze :-) x Madziula trzymam kciuki za transfer:-) x Kikulec gdzie mieszkasz? Szrenica to moje rodzinne strony. Jesteś może z JG? x Gerwazy jak po konsultacjach? x Powodzenia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania to super wiadomość :-) niech maleństwo rozwija się ładnie,powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Czesc dziewczyny Izabelka wow, to fantastyczna wiadomosc!!!! jak dobrze ze komus sie w koncu udalo!!! gratuluje kochana i trzymam mocno kciuki za reszte testujacych u nas lizanie ran i brak planu B z powodu finansów :( czekam na dofinansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania czy ty na samym poczatku ciąży miałaś bóle brzucha i jajników. Mnie juz pobolewa mniej ale raz na jakis czas gdzies mocno zakłuje. Kiedy wogóle miałaś pierwsza wizyte u lekarza i jaka dawke folika bierzesz??? Byłabym wdzieczna za odpowiedz. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aggi do lipca juz zleci ;-) Ja jutro rano na betę jadę takze dam wam znac po południu lub wieczorem co jak, Testu nie kupowałam bo szkoda kasy,a i tak na bete pewnie bym pojechała więc nie ma co, a beta pewniejsza. Jutro bedzie 13 dzień a więć już będzie wiadomo co i jak, mi kazał lekarz robić 12 dnia. Pewnie ta beta to tylko formalność nio ale zrobię ;-) pocieszam się tym ,ze mam jeszcze nA 3 podejścia ;-) jak coś zawsze to około 2tys a nie 10 przeszło. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! xxx Justynka-83, mieszkam w Chojnowie. Niestety nie nacieszyłam się widokami ze Szrenicy, bo deszcz nas zastał na samym szczycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manjoc czekam z niecierpliwoscia!!:) xx Izabelka ja do 8 tyg tylko bralam folik 0.4mg pozniej musialam odstawic i dostalam od gina witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot kiedy rodzisz dokładnie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkabelka ja biore 400 jedn. kw. foliowego, pytalam sie go o witaminy-powiedzial ze jesli chce to moge brac, ale nie musze. witamin nie biore, staram sie zdrowo odzywiac. X na pierwsza wizyte u lekarza poszlam prawie od razu po pozytywnym tescie (3 dni po)-ze wzg na wczesniesze poronienie,doktor chcial zobaczyc czy zarodek jest prawidlowo zagniezdzony(przy pierwszej ciazy -umiescil sie w szyjce macicy) X a dzisw bylam na 2 wizycie, czyli 2,5 tyg od testu i dzis sprawdzal czy nie ma pustego jaja no i czy bije serducho X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkabelka jajniki, ani brzuch mnie nie boli- czasem cos zakuje w jajniku, cos czuje w brzuchu, jakby delikatnie na okres szlo-ale tez sporadycznie. Bardziej martwily mnie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkabelka nie martw sie tymi bolami, moje kolezanka ,ktora juz 3 dziecko bedzie rodzic mowi ze takie bole czasem sa. mowila mi ze jak boli to mozna wziac no-spe,lub Magnez wiec wyobrazam sobie ze musi to konkretnie bolec skoro ktos ratuje sie lekiem, X czy ciebie mocno boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manjoc termin mam na 20go maja, ale czuje juz ze sie zbliza.Brzuch mi opadl w weekend strasznie i parcie na pachwiny plus okresowe bole w podbrzuszu wiec czekam juz na walizkach :-) Jutro mam lekarza, zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×