Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Nio Helenko kup coś wystrzałowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monjoc1
skoro nie dostalas jeszcze @ to raczej sa szanse na ciaze nie lepiej bylo zrobic jeszcze test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się okaże ale to dopiero 13 dzień więc wszystko może się zdarzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wyniki i mnie już żołądek boli od tego miały być o 18 i jeszcze nie ma ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola gratulacje Monjoc czekam z niecierpliwością. Ja dzisiaj odebrałam swój wynik z progesteronu. 69,89 nmol/l. Jest podobny do ostatniego razu. Izkabelka, diana ,Nielotol i wszystkie ciężarne pamiętacie może swój wynik z tygodnia po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na wynik monjoc! Trzymam kciukasy i maly tez trzyma! Xxx Nielotek, wow, to juz lada moment, zycze Ci aby wszystko dobrze poszlo! Xx Madziula, super z tymsokiem, robisz taki fermentowany? Xxx Miki, Ty zaraz po nielotku, z takim duzym dzieckiem, to chyba faktycxnie bezpieczniej cc,ja rowniez psychcznie sie szykuje na cc, chociaz obawiam sie o powrot do zdrowia po takim cieciu i ewentualne konsekwencje przy kolejnej ciazy, np pekniecie macicy :(... Xxx Diana, a nie planujesz odebrac swoich zarodkow? Komorki jajowe bym oddala, gdybym byla w takiej sytuacji, ale caly zarodek, nie wiem, ciezka sprawa...na pewno nie bedzie Wam latwo podjac taka decyzje. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliket, mam w stpce jakis wynik progesteronu..juz nie pamietam dokladnie jak to bylo... Xxx Wiosanka, jestes jeszcze tu czasem z nami? Jak Twoje blizniaki??? Jak sie czujesz? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manjoc kurde ja tez juz tu czekam :) xx Izabelka ja wogole nie mam zadnych wynikow, lekarz wszystko trzyma u siebie. Taka tu polityka :/ Do dzis nie wiem jaka mialam bete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah kurcze to Aliket sie pytala o progesteron a nie Izabelka, pomylilo mnie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket ja po transferze jeszcze nie mialam zadnych badan niestety:( U mnie nie robia do szpitala ide dopiero 4 czerwca i nie powiem troche fiksuje. dziewczyny w niecale 2 tygodnie zjadlam tyle kapusty kiszonej ze sama jestem w szoku, ja ogolnie zawsze kochalam ten smak ale teraz to juz przegiecie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka ja robie sok jednego dnia,stoi sobie w kuchni na stole i na drugi dzień pod wieczór już pije.Kiedy sok zaczyna już lekko fermentować i robi się mała szumowina,ściągam ją.Z resztą nie dotrwalby nawet do 3 dni bo mój M już się zaraz pyta czy gotowy.Zauwazylam ze odkąd go pije jestem bardzo ożywiona i mam dużo energii,w ogole nie jestem zmęczona.To jest lepsze niż napój energetyzujący ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście kochane bardzo Wam dziękuję za wsparcie wchodzę już co 5 minut na stronę i nic nie ma już i głowa mnie boli. jak coś będę widziała to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOK Z BURAKÓW ;-) -buraki myje i obieram -kroje na małe kawałeczki i wrzucam do słoika(tak do połowy) -do tego wrzucam 2 ząbki czosnku,3 liście laurowe,troche ziela angielskiego oraz koper(same łodygi) -gotuje wode,przelewam do naczynia i trochę sole a następnie zalewam słoik z burakami i gotowe -nie zakręcam tylko klade lekko pokrywke -acha a jak jest już zimny na drugi dzień to wciskam duuużo cytryny i dodaje pieprzu do smaku -od czasu do czasu przemieszam to tyle,pychotka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to laboratorium leci w kólki,tak trzymać w niepewności to już szczyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc a nie możesz tam zadzwonić? Madziula super dzięki jutro popędzę po buraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tak jak myślałam klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
< 2,0 Dzięki za kciuki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien po transferze. Zrobiłam w 12 dniu po transferze i wyszła beta 174 jakos tak. czekam monjoc tak sie denerwuje. A co do zarodkow pozostałych to niestety nie bede ryzykowac z kolejnym dzieckiem bo do zdrowych nie naleze a i 35latek mija wiec za duze by było ryzyklo i tak ryzykuje juz. Jak narazie genetyczne badania wyszły bardzo prawidłowe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna cholera!!!A tak mocno wierzyłam ze Ci się uda...szkoda...ale dobrze ze są jeszcze mrożaczki,więc jeszcze 3 szanse.Monia nie załamuj się,ściskam Cię mocno kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc - bardzo mi przykro, wiem co przezywasz, ale wyplacz sie i walczymy dalej!!! masz jeszcze tyle mrozaczkow! kurcze, no bylam pewna ze Ci sie udalo:( tule mocno madziula ale te buraki surowe czy ugotowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×