Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

To ja monjoc1 od dziś mi1 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc mi1 tak miałam zagnieżdżenie i ciążę straciłam po ok 5 dniach nie wiem czy to to samo,ale lekarz powiedział mi ze doszło do zagnieżdżenia ale organizm się jej sam pozbył, nazywają to ciążą biochemiczną,beta strasznie powoli rosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko to pewnie u mnie to samo było jak pojadę do lekarza to dokładnie dopytam, ale ty w czasie tego byłas na usg czy coś robiłaś czy tak ci powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc może ja się nie znam ale mi się wydaje że u Ciebie nie doszło do zagnieżdżenia bo bete miałaś poniżej 2 (ja zresztą tez). Gdyby doszło do zagnieżdżenia i organizm by odrzucił zarodek to miałabys ciążę biochemiczną czyli beta byłaby wyższa ale słabo by przyrastała, tak jak było u Helenki. @ dostaniesz ok 3-4 dni po odstawieniu leków. Helenko kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam a post nie wyskoczył:( Monjoc może ja się nie znam ale mi się wydaje że u Ciebie nie doszło do zagnieżdżenia bo bete miałaś poniżej 2 (zresztą tak jak ja). Gdyby doszło do zagnieżdżenia ale organizm odrzucił by zarodek to miałabys wyższą bete i słaby przyrost i wtedy byłaby ciąża biochemiczna, tak jak u Helenki. @ dostaniesz 3-4 dni po odstawieniu leków. Helenko kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc1
Może i tak Justynko ja sie na tym nie znam ;-( Dowiem się wiecej jak pojade na wizyte. Dziś wypiłam 2 piwka i mam spoko humor zrelaksowałam się. ;-) Helenko kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale nie zmieniłam pseudonimu ;-) Madziula a Ty jak kochana prze jutrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc1 justynka chyba ma racje bo ja miałam wyższą betę,u mnie sam organizm się oczyścił. ja bete zrobie 17 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz Helenko niebawem jeszcze 9 dni:-) Kochana trzymam kciuki niech sie uda !!Jak pobyt u mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Helenko miałas wyzsza bete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 tak też teraz zauważyłam że miałam wyższą, do mamy jadę jutro bo jednak trochę się obawiałam wyjazdu i wolałam poczekać żeby moje niuniusie się dobrze ulokowały:)to JESZCZE 9 dni:)sama wiesz kochana jakie to czekanie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Monjoc ale z Ciebie dzielna dziewczynka :) przykro mi ze Ci sie nie udało ale z takim pozytywnym nastawieniem na pewno szybko Ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WSZYSTKIM :-) Ja oczywiście od 5 rano już nie spie wrrrrrr Troche się denerwuje.Tak jak Monia mam mega pozytywne nastawienie,codziennie sobie powtarzam ze się uda ale wiecie jak to jest....poświadomie jest starch i obawa..... Odezwe się jak wróce z krakowa. Monia tak trzymaj,nie poddawaj się kochana,ściskam Cię mocno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula powodzenia na transferze:):) Bardzo dobrze ze masz pozytywne nastawienie tak trzymac:)! x Helenka relaksuj sie u mamy na wsi, tam to dopiero jest piekny klimat, sama natura:) x Monjoc dzielna babka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Dzisiaj mam 10 dpt. Bete mam wyznaczoną na jutro. Z ciekawości zrobiła test, taki zwykły paskowy z marketu. Wynik odczytuje się po 5 min. I pojawiła się druga kreska. Bardzo slabiutka, ale jest. Siedzę w pracy i świruje czy może moje leki mogą fałszować wynik? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starającasie 82
A kiedy przyjmowałaś Ovitrelle? Bo on do 10 dni może zafałszować wynik i dlatego ewentualnie druga kreska. Ale jeśli jestes 10 dpt to podejrzewam, że Ovitrelle było 12 dni temu, więc wówczas nadzieja jest. Życzę powodzenia. Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro za mnie, bo mam rano punkcję. Samej punkcji się nie obawiam, bo to już moja 4, ale boję się jej efektów tzn. na ile jaj się postarałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliket a moze zrob jeszcze jeden test,ja to jakos tym testom nie wierze ostatnio u mie beta byla podwyzszona a test pokazal 1kreske. izkabelka a jak ty sie czujesz,czesto mysle o tobie jak ty tam sie cieszysz,bylas u lekarza robilas bete. madziula trzymam kciuki,daj znac jak poszlo. ja zaczynam swirowac szukam jakis oznak zagniezdzenia dzisiaj mam dwa pryszcze na czole i oczywiscie dol ze sie nie udalo,pobolewa mnie glowa dlatego zamjerzam lezec dzisiaj i odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alieket Ja myślę że możesz już się powoli cieszyć ja jeszcze nigdy nie słyszałam żeby test pokazał że ciąża jest a potem jej nie było, odwrotnie tak że pokazało wynik negatywny a był pozytywny ,ale nigdy odwrotnie. Ja robiłam test w 10 dniu przy dwu dniowych zarodkach i była słaba kreska.Z mojej strony gratulacje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket po cichutku już Ci gratuluję:-) Możesz mi napisać dlaczego dr G zalecił Ci acard i estrofem? Robiłaś jakieś badania i na ich podstawie kazał Ci je brać? Dzięki za odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka dziekuje za pamiec. Bardzo mi milo:) u lekarza nie bylam tutaj w uk jest troszke do doopy z tym. robilam test 3 dni temu kreski ciagle byly, dla swietego spokoju powtorze w niedziele i stwierdzilam ze spokojnie poczekam na wizyte w szpitalu ktora jest dopiero 4 czerwca. No chyba ze zaczne panikowac to pojde do polskiej kliniki. Kochana a Ty sie nie stresuj wiem ze latwo sie mowi ale pomysl co ma byc to bedzie A BEDZIE WSPANIALE i staraj sie zrelaksowac. Ja mialam gosci w pierwszym tygodniu po transferze takze bylo milo i duzo nie myslalam o tym co sie tam w brzuszku dzieje. Kochana kibicuje Tobie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulko kochana jak po transferze juz w domku? Alkiet to super, ze są 2 kreski ;-) Które kochana u Ciebie było podjeście. Kochane mam prośbę zróbcie stopki bo wszystkiego się nie pamięta (przynajmniej ja ;-) ) Kochana ja już dziś zapomniałam o in vitro ze było ;-) szykuje sie do następnego nie może być gorzej jedynie lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko jeszcze 8 dni i bedziesz widziała co i jak nie stresuj się, wszystko w rękach najwyższego ale kciuki trzymam zaciśnięte cały czas. Tylko my rozumiemy jak to w takiej sytuacji jest. Ja wiem tylko tyle, ze jak teraz bede podchodziła 2 raz to nie dopatruje sie zadnych objawów ciązowych czy @. Poprostu będę czekałam. Pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane już do Was wracam ;-) Transfer przebiegał bez zadnych komplikacji,2 zarodeczki w brzusiu są i teraz odpoczywam i czekam na rozwój wydarzeń :-) Dziekuje za trzymanie kciuków.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula to fajnie, że wszystko dobrze poszło. Teraz tylko bez stresu. Ja w pracy chciałam oszaleć. Myślałam tylko o tym teście. Robiłam go o 5 rano i cały czas zastanawiałam się czy oby na pewno dobrze zobaczyłam i była ta druga kreska? Ale jak była tak jest dalej, bardzo słabiutka. Że chyba mi się na oczy rzuciło. Nie wiem co już mam myśleć. Może jakiś felerny mam test ? No nic, muszę poczekać do jutra i wszystko będzie jasne. Justynko. Wcześniej nie brałam acardu i estrofemu. Nie robiłam żadnych badań przed transferem oprócz USG. Acard jest na serce, ale podobno dobrze wpływa na ukrwienie macicy. Dużo dziewczyn go bierze po transferze. A estrofem wstrzymuje pracę jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula to super, ze juz po teraz niech się maluszki zadomowią na 9 miesięcy ;-) Alkiet na pewno dobrze widziałaś i jest krecha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket dzięki za info ale jesli mozesz to napisz mi jeszcze czy dr G. zlecił Ci te leki sam z siebie czy prosiłas o nie. Pytam żeby w razie czego też się o nie dopominać:) czekam jutro na wysoki wynik twojej bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket dzięki za info. Ale napisz mi jeszcze proszę czy te leki dr G zalecił ci tak bez niczego czy może sama o nie prosiłaś? Pytam żeby następnym razem też się o nie ewentualnie dopominać:) czekam jutro na wysoki wynik twojej bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula - super gratuluje i zycze spokojnych 2 tygodni:) Alkiet - jak masz na tescie 2 kreski to sie juz ciesz:) gratulacje. Monika ma racje co to stopek i opisie hostorii bo nie pamieta sie wszystkich pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×