Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

hej.. Karolowa z wielka checia pochwalilabym sie bujaczkiem itd ale ciezko mi na telefonie dodawac linki... Tantum verde mozna brac w ciazy? Wczoraj w aptece trafilam na mloda babke ktora nie miala zielonego pojecia na temat lekow dla ciezarnych.. Dala mi tableki homevox czy cos takiego.. Wyczytalam ze owszem pomagaja na chrypke i gdy spodziewamy sie duzego wysilku dla strun glosowych.... A ja chrypki nie mam... Po prostu boli gardlo... Dzisiaj mialam kiepsko noc prawie wcale nie spalam.. Leze dzisiaj caly dzien... Ja wanienke mam metrowa... Antonowka skoro to wywijanie nie przeszkadza to zamowie sobie te koszulki... Pierwsze ktore na allegro wpadly mi w oko... Milego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) e ona, ja za wanienke tez zapłaciłam 25 zł... u nas jest narazie ten problem że mamy tylko 1 łazienkę w któej jest kabina prysznicowa... no zobaczymy, najwyżej kupie później drugą, większą.... ja już też czuję większy dyskomfort jak za dużo pochodzę po sklepach..a jak wstaję rano to czuje hmm.. tak jakoś jakbym musiała szezrzej chodzić- nie wiem jak to określić ;D ja też nie zauważyłam jakiejś "taryfy ulgowej" związanej z moją ciążą ( no, w domu i w pracy to tak), ale jakoś się na to nie nastawialam ;D Miłego dnia!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia pij pij, nie wiem czy pomaga ale profilaktycznie na pewno - niech się nic nie rozwija bo ja mialam nockę z głowy, czuje sie paskudnie, jak nie przejdzie do wieczora pojade na nocna wizyte - teraza nie chce siedziec wsrod tych starych prychajacych bab, ja dzis caly dzien pod koldra, wczoraj wieczorem temp byla 37,6 wiec wzielAM PARACETAMOL. - bylam wczoraj w szpitalu sprawdzic czy z maluchem wsio ok bo sie przestraszylam bardzo - w 28 tyg wazy 1500 gram - strasznie duzo nie??? Mloda mamo można tantum verde, wg mnie homeovox nie pomoze na bol gardl ale sprobuj wyplukac sola - to naprawde pomaga, ja wiem ze obrzydliwe ale nic tak ci nie pomoze. Ja wczoraj tez bylam po syrop na kaszel i mi pani nie sprzedala- bo w ciazy nic nie mozna brac, masakra. No cos na pewno mozna bo inaczej to polowa ciezarnych teraz by umierala. Dagga to nie duzo dalas, to masz jak jak ja - mala lazienka z prysznicem tylko - tak ci bedzie wygodniej, nie ma co zalowac. Ja wczoraj kupilam sobie te koszule to aglesna dala linka :) No i kupilam sobie juz biustonosz do karmienia - taki za 59 zl, dam znac jak przyjdzie czy fajny, ja bede juz go nosic bo w nic sie nie mieszcze zwlaszcza w obwodzie. Aha, ja tez juz chodze jak robokop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona czyli lezymy sobie razem...:) Jesli wymioty mi nie mina pojade wieczorem na pogotowie, w koncu za cos place ubez... Staram sie duzo pic zeby za bardzo sie nie odwodnic... Ale juz mam dosc... A... Mialam wam napisac z ta polozna... U mnie jest tak ze trzeba sie zglosic do poloznej... Ona przyjezdza przed porodem na pare spotkan i pozniej po porodzie... Wiec wczoraj bylam ale jej nie bylo gdzuz tylko godz dziennie jest na miejscu. Spialam nr telefonu i bd dzwonic... X ale mam ochote na czekolade.. Milke karmelowa... Akurat reklama leciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha - e ona, ale się uśmiałam z robokopa :D to koniecznie daj znać jak z tym biustonoszem, bo tez mam kilka upatrzonych, ale to za miesiac bedę dla siebie rzeczy kupywać ;D PMM ja z kolei uwielbiam milkę jogurtową...mmm...ale mi smaka narobiłaś ;D mi narazie odpukać, żadne dziadostwo się nie przyplątało, za tydzien mam wizytę, ciekawe jak tam mój mały łobuz się miewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie wkurzylam, nie pomyslalam zupelnie i kupilismy karuzelke skrecana na lozeczo drewniane a na dole przeciez turystyczne przez wiekszosc dnia bedzie, wiec patrze sie i spodobala mi sie karuzelka taka ze sie odczepia ta koncowke i jest tez zabawka do wozka, fotelika... taka karuzelka przenosna... mowie mojemu mezowi a on ze wymyslam, ze on tamta sprawdzi i doczepi do turystycznego... zagotowalo sie we mnie, niby jak? dziure w materiale zrobi? zaczal mi jeszcze mowic ze niedlugo bede chciala nawet i druga hustawke zakupic, jedna na parter druga na pietro... ja pierdziele, po pierwsze to pomyslalam ze moze zakupie uzywana taka karuzelke jak znajde i bedzie pozniej do wozka zamiast jakichs zabawek czy palakow a on tak sie zaczal ze mnie nabijac... jestem taka wkurzona :( przepraszam ale musialam sie wyzalic chociaz tutaj, no kurcze czy ja naprawde przesadzam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, ja mam ten sam problem. Chcę łóżeczko turystyczne, a karuzelka jaką muszę mieć z fisher price jest wyłącznie na drewniane. Nie moge zrezygnować z tej karuzelki, bo jest śliczna i mam do niej sentyment. Ma pilocik i piekne melodyjki, a także śliczne kształty odbijają się na suficie i ścianach. Moja córcia była zachwycona tą karuzelką przez długi czas :) Moj mąż powiedział, że coś wymysli żeby zamontować tą karuzelke i nie zniszczyć łóżeczka. e ona ja chodze jak taka kaczucha, zamiatam tyłkiem na boki, szeroko stawiam nogi i stopy rozstawiam paluchami na zewnątrz :D laska jak nie wiem ze mnie teraz jest ;) przyszłamlodamamo wymioty to nie przelewki w ciąży także lepiej zasięgnij porady dr. Wczoraj zamowilam kilka rzeczy u sprzedawcy r_p77 typu pieluszki, podkłady dla mnie i na łóżeczko, żeby chronic materacyk, prześcieradełko frotte do łóżeczka, wkładki laktacyjne. Narazie ten sprzedawca ma tylko 7 stron i czekam aż wystawi więcej z tych aukcji ktore juz sie zakonczyły. Butelki i laktator musze kupic u innego, bo ten nie ma tych ktore wybrałam. Moja polozna doradza mi bardzo butle z firmy medela ale jak zobaczyłam cene, to nie wiem czy warto. Kilka lat temu przeciez tez dzieci ciągały butle na przemian z piersią i było ok, a teraz nie wiem czy to chwyt marketingowy z tymi butlami symulującymi pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, opuszczam się ostatnio w pisaniu bardzo. Byłam wczoraj na porodówce na której chcę rodzić i powiem Wam że jest to publiczna klinika i byliśmy mile zaskoczeni, ogólnie zdecydowałam się na poród w wodzie - oczywiście jak cała akcja porodowa pozwoli bez komplikacji itd itp. Piękna wanna, miejsce dla noworodka super, łózko porodowe bardzo eleganckie, Panie położne bardzo sympatyczne. Sale porodowe gdzie nie mam wanny troszkę w gorszym stanie, ale w sumie ważne żeby było czysto. Przedewszystkim we wszystkim uczestniczy mąż, jest z Tobą nawet po prysznicem - całkiem przyzwoitym. Przygotowano wstępnie dokumenty żeby na miejscu już nie zawracać głowy jak przyjadę z bólami. No i jak tak to wygląda na miejscu podczas porodu to jestem zachwycona :-) Wybrałam też ten szpital bo ma rewelacyjne położne. A potem pobiegaliśmy po Urzedach i odpokutowalam to bolem brzucha, skorczami a wieczorem padlam niezywa. Niestety nie da sie juz byc tak akywnym jak by sie chcialo, ale dzis obiad "gotowiec" i leżę pół dnia i odpoczywam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlaMM to moze chociaz linki na jakie modele sie zdecydowalas ;) jak sie czujesz? przeszly wymioty? [kwiatek[ dagaa a kupilas tez ten materacyk czy fotelik kapielowy czy w rekach dzidziusia bedziesz trzymala? bo ogladalam kiedys cos takiego i jestem ciekawa czy sie sprawdza... 🌼 e ona za jedna sztuke dalas 59 zl? jakos tych miekkich stanikow nie widze, ale skoro takie musza byc do karmienia to trudno, sama przymierzam sie kupic ale chyba zdecyduje sie na te tansze np. z canpola, bo obawiam sie ze bedzie mnie wkurzac i wroce do moich usztywnianych ;) daj linka co za cudo kupilas :) 🌼 olabio ja mam taka karuzelke http://image.ceneo.pl/data/products/1898672/f4868943-0fcd-458c-aa82-cc14f3b6b46b_product.jpg ma piekne melodie i w ogole takie fajne kolorki ale trzeba by bylo dziure zrobic w turystycznym i pewnie i tak za ciezka by byla :( maz w koncu uznal ze mozemy kupic ta druga karuzelke, ale ja sama zla na siebie jestem ze nie pomyslalam o tym ze tamtej do turystycznego nie zaczepie :( a butelki i laktator jaki wybralas? nie smiej sie ze mnie ale ja wyciagnelam moj laktator, bo siare mam juz od dawna i chcialam sprawdzic czy ma sens to urzadzenie, trzy ruchy pompka ktorych nawiasem nie poczulam i zalalam czesc pompki :o odlozylam i nie ruszam :D a w tych butlach to te smoki przypominajace sutek i te ortopedyczne i jeszcze inne... szal :D 🌼 Nadziejka mala ja Ci zazdroszcze porodu w wodzie, strasznie! u mnie gdyby byla taka mozliwosc napewno bym skorzystala, bo odciaza bardzo kregoslup :) moja porodowka bedzie jak z komunizmu niestety :o pocieszam sie ze nie nowe plytki sie licza, mam nadzieje... i dobrze - odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mi się przypomniało, że do 31 w Rosmanie jest promocja na proszek Lovella 1,8 kg za 19,50 zł kolor i do białego. W innym sklepie widziałam taki sam po 29zł! Zaoszczędziłam 20zł! :) Niedługo proszek się przyda w większych ilościach. Ja się zabieram do prania pokrowców na fotelik i bujaczek, bo mam używane, po 2 dzieci i trochę już przybrudzone. I Karolowa - cudna ta karuzelka, jaj mam taką prosta z misiami pluszowymi. Nie przejmuj się mężem. Oni wszyscy tak mają. Mój ciągle mówi poczekaj, mamy czas, a może kup używane, a może taniej itp itd. Tłumi mój entuzjazm związany z zakupami. Dla mnie to nie tylko zakupy, ale czysta radość, spełnianie marzeń. On potrafi szybko sprowadzić mnie na ziemię. Faceci są z Marsa;) I Moja mała łóżeczko dostanie od dziadków, więc nie wiem co wybiorą, mama upodobała sobie białe. Ja tylko podałam wskazówki, że chcę drewniane i najlepiej z szufladą, no i żeby było całe ze szczebelków, a nie deska w nogach i przy głowce. Butelki i laktator chcę kupić z Aventa, ten standardowy kształt. Tu gdzie mieszkam łatwiej będzie dokupić ewentualne częsci, smoczek czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa śliczna ta Wasza karuzelka:) Ja sie uparlam na taką jaką miała moja córcia.Oczywiście musze kupić nową, bo po 9 latach tamta nadal jest ok, ale wszystkie białe elementy zżółkły. Bede musiała przemyśleć czy ta karuzelka do drewnianego łóżeczka nie będzie zbyt ciężka i nie bedzie zagrożeniem po przymocowaniu do turystycznego. Jak oglądam do turystycznego karuzelki to są takie delikatne, cieniutkie i lekkie nawet wizualnie. Ja kupię jedną buteleczke Avent Natural 150ml i jedną Tomme Tippee 150ml, zobaczę która małej bardziej przypadnie do gustu i wtedy kupię antykolkową i większą. Laktator na pewno avent. Karolowa, dobrze, że wypróbowałaś laktator:) Będziesz sprawnie działać jak już nie będzie czasu na naukę:) antonówka, dzięki za info o proszku. Niedługo będzie szedł kilogramami:) Czy kupujecie aspiratorki do noska? Jakiej firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, karuzelka jest w rzeczywistosci naprawde urocza, i te melodyjki, nie brzeczace, tylko spokojne i czyste :) a ja wlasnie mam laktator aventa, wzielam ten "natural" i po tej probie powiem wam ze ladnie sciaga i bezbolesnie, nawet nie zauwazylam ze zalalam pompke :D co do aspiratora slyszalam pozytywy na tem fridy czy jakos tak... ale dokladnie sie nie orientowalam ale mam dzis pecha, mialam kupic ta karuzelke i ktos mi ja smignal sprzed nosa :( olabia no wlasnie te karuzelki do lozeczek drewnianych sa porzadne, ciezkie... w porowananiu do tych turystycznych, takze rzeczywiscie przemysl sprawe ;) antonówkaa ja dzis uslyszalam pytanie czy nasze dziecko w ogole bedzie to wszystko uzywalo? a skad mam wiedziec? jak nie bedzie mialo to nawet okazji do uzycia nie bedzie mialo... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz wrocilismy do domu - szpital orropnosc przynajmiej dla mnie. mati byl zadowolony bo mial z kim sie tam bawic. okazalo soe ze nie tylko mial atak dusznosci i zapalenie pluc. zrobili mu echo serca i ma mala wade, ktora mam nadzieje ze nie bedzie miala wplywu na jego zycie - tak mowia lekarze. u mnie tez sie pokaplikowalo troche. mam okropne obrzeki kostek i brzuch w miescu gdzie mialam ciecie. w dodatku ta infekcja okazala sie grzybem a do tego uplawy. na szczescie to tyle. bylam dzis na wizycie kontrolnej. maly ma sie dobrze 1800g. prawie i w dalszym ciagu 2 tygodnie wiecej jest starsza ciaza. teraz musze troche odpoczac w domu bo pobyt w szpitalu mi na dobre nie wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, dobrze że napomknęłaś że masz laktator z serii natural.Właśnie zastanawiałam się czy ten, czy starsza wersje i bałam się ryzykować, ale skoro jest sprawny, to mam spokojniejszą głowę:) Tak to jest z facetami, mój co prawda z tego względu że jest za granicą i chce mi to troche wynagrodzic, daje mi wolną rękę i nawet nie próbuje negować mojego zdania,ale jakby był to pewnie dostałby zawrotu głowy od ilości rzeczy potrzebnych i mniej potrzebnych ale dla mnie niezbędnych :) Agalesna super że wróciliście i mały zdrowy. Wada serduszka może wogóle nie mieć wpływu na Jego życie. Dobrze, że się dowiedzieliście,bedziecie to mieli pod kontrolą. Wyobrażam sobie jak jesteś padnięta. Ja ze swoją małą byłam w lipcu w szpitalu na 3 dni i czułam się fatalnie, jak bezdomna, samotna, pozostawiona sama sobie i jeszcze chore dziecko. aj... Wazne że dobrze sie skonczyło. Musisz porządnie odpocząć, zadbać o siebie i brzuszek.Życzę Ci duzo odpoczynku i samych radości,zresztą całej Twojej rodzinie, bo pewnie wszyscy jesteście wykończeni. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
odnośnie tych laktatorow, piszecie o ręcznych czy elektro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Widzę, że szał zakupowy trwa :) - Przyszła Młoda Mamo i e ona mam nadzieję, że już Wam dziś lepiej i choroby poprzechodziły. Ja piłam też ten Prenalen zapobiegawczo i wydaje mi się, że dał radę. - Olabia ja słyszałam o madeli bardzo pozytywne opinnie dotyczące laktatora. - Nadziejko super, że masz tak pozytywne wrażenie po wizycie na porodówce to ważne :) - Karolowa śliczna karuzelka taka wesoła kolorowa :) - antonówka fajna promocja z proszkiem na pewno wszystkim nam się przyda :) Jeśli chodzi o aspirator to ja tylko o tej Fridzie słyszałam i widziałam, że ten jest polecany ewentualnie zwykła gruszka. Ja też kompletuję wszystko ale weszłam na allegro do tego polecanego przez Was sprzedawcy i aktualnie brak aukcji. Wszystko wykupiłyście :P Dziewczyny jeśli, któraś z Was ma możliwość odwiedzić smyka w Centrum Warszawy to na 3 pietrze jest pietro z bardzo dużymi promocjami i obniżkami wczoraj byłam i można naprawdę sporo rzeczy wybrac. Byłam też wczoraj u lekarza na usg Mały waży prawie 1500 g. Duży chłop :D i wg usg wczorajszego termin porodu na 10.04 czyli 6 dni wcześniej. Ale z tego co wiem chyba to pierwsze usg raczej wskazuje dokładniej datę porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalesna przypuszczam ze ta wada niezle Cie nastraszyla poczatkowo, ale dobrze skoro nie bedzie to mialo wplywu na chlopca :) na obrzeki nog mozesz kupic masc w aptece, warunki szpitalne musialy dac Ci sie we znaki, ale na rane po cieciu to naprawde niewiem i troszke mnie zdziwilo ze ona potrafi spuchnac :o a 1800g Malego zaimponowalo mi :D 🌼 olabio ja tez sie nie moglam zdecydowac na to czy wybrac natural czy ten starszy isis, ale doczytalam ze w isis puszczaja jakies uszczelki i cos tam jeszcze... i mysle, mam nadzieje ze wlasnie te problemy poprawiono w natural, w kazdym razie spodziewalam sie ze bedzie to bardziej nieprzyjemne lub bolesne, choc z drugiej strony zobaczymy co bedzie jak bede musiala sciagac mleko z 15 minut albo pol godziny ;) a Ci faceci... no trudno, wczoraj powiedzialam mojemu zeby ze mna poszedl i zobaczyl czy da rade przykrecic tamta karuzele, no oczywiscie ze nie a takiej sily chyba ze bedziemy ryzykowali ze po 5min spadnie karuzela na Malego... i stwierdzil "kup, przyda sie" no i co z tego jak ktos juz ja kupic...? :o taka wsciekla bylam :o ale mam jeszcze dwa miesiace wiec mam nadzieje ze jeszcze okazja sie trafi :0 🌼 nie ciumkajaca o recznych mowimy, ja uwazam ze jesli nie ma jakichs naprawde problemow z pokarmem to nie warto wykladac kupe kasy na elektryczny laktator, a jak sie pojawia duze problemy to czesto mamy przechodza na mieszany pokarm albo mleko w proszku, chyba ze ktoras mama rusza zaraz do pracy to elektryczny jest "szybszy" ale tak to akurat ja uwazam ze reczny bedzie wystarczajacy, pozatym niewiadomo jak to jednak z tym naszym pokarmem wyjdzie, moze uzyjemy laktatora tylko przez 3 dni przy nawale pokarmu po porodzie albo w ogole... 🌼 Sekowa28 :) widze ze nasze topikowe dzidzie przyspieszaja z terminami przyjscia na swiat :D nie poradze Ci bo niewiem ktory termin jest dokladniejszy, ja uslyszalam od lekarza ze bedzie wszystko okej jesli Maly urodzi sie 2 tygodnie po lub przed terminem, ze jest to w granicach normy - tak to dziwnie wyjasnie ;) :D kupujecie pasy poporodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz... kupujecie taka torbe wyprawkowa dla dziecka? przy moim wozku bedzie taka mala, pozatym moj K* twierdzi ze nawet jakby dokupic wieksza do wozka oryginalna to bedzie niewygodnie z nia, i sie zastanawiam czy taka torba na pieluchy, chusteczki itp. przyda sie? warto kupic? w koncu od czasu do czasu pojedziemy czy na zakupy z Malym, czy do dziadkow, na spacer do lasu... jak myslicie? macie takie torby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też kupuję na allegro a szefowa się ze mnie śmieje bo wszystko zamawiam poleconymi do pracy i miękki list tzn że do mnie (śpiszki, pajace) :-) Ja wybrałam juz łóżeczko - Tymon II ale bez szuflady bo mam mnóstwo szaf itp, a szuflady mam też w łóżku. Prześliczne śpioszki i pajace ma sprzedawca Justinex , zamawiałam pajace i są ekstra - cena też taka sobie ale kilka wypaśnych ciuszków tez trzeba mieć :-) A poza tym ma wszystkie rzeczy do porodu np. wkłady poporodowe, podkłady, majtki jednorazowe i stwierdziłam że nie będę latała po aptekach i zamówię prześlą kurierem za jedną opłatą za wszystko. Stałam się strasznie wygodna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też mam dylemat z laktatorem, myślałam o avent(2 butelki avent natural 125 ml dostałam w szkole rodzenia) tylko nie wiem czy elektryczny czy ręczny kupić, czy poczekać i w razie potrzeby kupi się po prostu w aptece. Tyle się naczytałam na forach o za i przeciw że jestem bardziej zielona niż byłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też mam dylemat z laktatorem, myślałam o avent(2 butelki avent natural 125 ml dostałam w szkole rodzenia) tylko nie wiem czy elektryczny czy ręczny kupić, czy poczekać i w razie potrzeby kupi się po prostu w aptece. Tyle się naczytałam na forach o za i przeciw że jestem bardziej zielona niż byłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też mam dylemat z laktatorem, myślałam o avent(2 butelki avent natural 125 ml dostałam w szkole rodzenia) tylko nie wiem czy elektryczny czy ręczny kupić, czy poczekać i w razie potrzeby kupi się po prostu w aptece. Tyle się naczytałam na forach o za i przeciw że jestem bardziej zielona niż byłam :-( http://www.suwaczki.com/tickers/16udskjo8evd35fa.png TP 05.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zakupy ruszyły patrzę u Was dziewczyny, mi się śniło ostatnio, że urodziłam już, byłam w szpitalu i okazało się, że nie mam w co ubrać małego.. ani pieluszek, ani ubranek. Obudziłam się z płaczem, masakra:/ U mnie jest ok, byłam na wizycie. Szyjka spoko, itd. Teraz za dwa tygodnie, ale nie miałam USG, więc nie wiem ile maluszek waży ;) Jejku nie mogę sobie jeszcze wyobrazić tego, że już tak mało czasu do porodu.. i maleństwo będzie z nami:) Ogarnia mnie i radość i strach. A co do zakupów to ja też większość na allegro, bo chodzenie po sklepach mnie wykańcza, wolę na spokojnie przed kompem posiedzieć:) Byłam ostatnio w pepco i kupiłam parę ciuszków, chciałam dla siebie jakieś spodnie kupić, ale skończyło się jak zawsze, złość i nic nie kupione:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zakupy ruszyły patrzę u Was dziewczyny, mi się śniło ostatnio, że urodziłam już, byłam w szpitalu i okazało się, że nie mam w co ubrać małego.. ani pieluszek, ani ubranek. Obudziłam się z płaczem, masakra:/ U mnie jest ok, byłam na wizycie. Szyjka spoko, itd. Teraz za dwa tygodnie, ale nie miałam USG, więc nie wiem ile maluszek waży ;) Jejku nie mogę sobie jeszcze wyobrazić tego, że już tak mało czasu do porodu.. i maleństwo będzie z nami:) Ogarnia mnie i radość i strach. A co do zakupów to ja też większość na allegro, bo chodzenie po sklepach mnie wykańcza, wolę na spokojnie przed kompem posiedzieć:) Byłam ostatnio w pepco i kupiłam parę ciuszków, chciałam dla siebie jakieś spodnie kupić, ale skończyło się jak zawsze, złość i nic nie kupione:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zakupy ruszyły patrzę u Was dziewczyny, mi się śniło ostatnio, że urodziłam już, byłam w szpitalu i okazało się, że nie mam w co ubrać małego.. ani pieluszek, ani ubranek. Obudziłam się z płaczem, masakra:/ U mnie jest ok, byłam na wizycie. Szyjka spoko, itd. Teraz za dwa tygodnie, ale nie miałam USG, więc nie wiem ile maluszek waży ;) Jejku nie mogę sobie jeszcze wyobrazić tego, że już tak mało czasu do porodu.. i maleństwo będzie z nami:) Ogarnia mnie i radość i strach. A co do zakupów to ja też większość na allegro, bo chodzenie po sklepach mnie wykańcza, wolę na spokojnie przed kompem posiedzieć:) Byłam ostatnio w pepco i kupiłam parę ciuszków, chciałam dla siebie jakieś spodnie kupić, ale skończyło się jak zawsze, złość i nic nie kupione:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zakupy ruszyły patrzę u Was dziewczyny, mi się śniło ostatnio, że urodziłam już, byłam w szpitalu i okazało się, że nie mam w co ubrać małego.. ani pieluszek, ani ubranek. Obudziłam się z płaczem, masakra:/ U mnie jest ok, byłam na wizycie. Szyjka spoko, itd. Teraz za dwa tygodnie, ale nie miałam USG, więc nie wiem ile maluszek waży ;) Jejku nie mogę sobie jeszcze wyobrazić tego, że już tak mało czasu do porodu.. i maleństwo będzie z nami:) Ogarnia mnie i radość i strach. A co do zakupów to ja też większość na allegro, bo chodzenie po sklepach mnie wykańcza, wolę na spokojnie przed kompem posiedzieć:) Byłam ostatnio w pepco i kupiłam parę ciuszków, chciałam dla siebie jakieś spodnie kupić, ale skończyło się jak zawsze, złość i nic nie kupione:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, ja torby do wózka nie zamawiam. Nie mam jeszcze wózka, ale podejrzewam, że przy wózku, ktory wybiore będzie jakas wystarczająca na butle, pieluszki i chusteczki. Dla mnie ważne żeby wózek miał spory kosz na zakupy pod spodem, tam tez mozna wrzucić kilka drobiazgów idąc na dłuższy spacer czy zakupy. Moj mąż także twierdzi,że wieksza torba będzie przeszkadzac i ma sobie zamówić jakąs taką listonoszkę sportowa, którą sm będzie targał i tam pakował córcie :) Ja takie drobiazgi typu przescieradełko, podkłady porodowe, pieluszki tetrowe, majtki jednorazowe itp zamówiłam u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2961294737 Natomiast butle i laktator oraz pojemniki na przechowywyanie pokarmu zamówię u innego. Karolowa, ja z tej starszej wersji laktatora avent koszystałam ponad 8 lat temu, także już nie pamiętam czy coś szfankowało :) W każdym razie zdecydowałam się na natural. Nadziejka mała, pewnie że lepiej przez net zamawiać. To ogromna oszczedność i wygoda.Ostatnio kupiłam w aptece krem przeciw rozstępom Pharmaceris i zapłaciłam za niego 38zł, pozniej zerkam na net a tam 28 z przesylką ! Ja śpiochów chyba wcale nie bede zamawiac bo w Irlandii mi przyjaciólka kupuje wyprawke poza tym dużo rzeczy dostałam od szwagierki w tamtym tyg z takich właśnie body i spiochów. Będę inwestować w takie fajne kompleciki typu leginsy i tuniczka, sukienusie itp no chyba ze się trafi coś cudnego to napewno sobie nie odmówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, ja torby do wózka nie zamawiam. Nie mam jeszcze wózka, ale podejrzewam, że przy wózku, ktory wybiore będzie jakas wystarczająca na butle, pieluszki i chusteczki. Dla mnie ważne żeby wózek miał spory kosz na zakupy pod spodem, tam tez mozna wrzucić kilka drobiazgów idąc na dłuższy spacer czy zakupy. Moj mąż także twierdzi,że wieksza torba będzie przeszkadzac i ma sobie zamówić jakąs taką listonoszkę sportowa, którą sm będzie targał i tam pakował córcie :) Ja takie drobiazgi typu przescieradełko, podkłady porodowe, pieluszki tetrowe, majtki jednorazowe itp zamówiłam u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2961294737 Natomiast butle i laktator oraz pojemniki na przechowywyanie pokarmu zamówię u innego. Karolowa, ja z tej starszej wersji laktatora avent koszystałam ponad 8 lat temu, także już nie pamiętam czy coś szfankowało :) W każdym razie zdecydowałam się na natural. Nadziejka mała, pewnie że lepiej przez net zamawiać. To ogromna oszczedność i wygoda.Ostatnio kupiłam w aptece krem przeciw rozstępom Pharmaceris i zapłaciłam za niego 38zł, pozniej zerkam na net a tam 28 z przesylką ! Ja śpiochów chyba wcale nie bede zamawiac bo w Irlandii mi przyjaciólka kupuje wyprawke poza tym dużo rzeczy dostałam od szwagierki w tamtym tyg z takich właśnie body i spiochów. Będę inwestować w takie fajne kompleciki typu leginsy i tuniczka, sukienusie itp no chyba ze się trafi coś cudnego to napewno sobie nie odmówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zakupy ruszyły patrzę u Was dziewczyny, mi się śniło ostatnio, że urodziłam już, byłam w szpitalu i okazało się, że nie mam w co ubrać małego.. ani pieluszek, ani ubranek. Obudziłam się z płaczem, masakra:/ U mnie jest ok, byłam na wizycie. Szyjka spoko, itd. Teraz za dwa tygodnie, ale nie miałam USG, więc nie wiem ile maluszek waży ;) Jejku nie mogę sobie jeszcze wyobrazić tego, że już tak mało czasu do porodu.. i maleństwo będzie z nami:) Ogarnia mnie i radość i strach. A co do zakupów to ja też większość na allegro, bo chodzenie po sklepach mnie wykańcza, wolę na spokojnie przed kompem posiedzieć:) Byłam ostatnio w pepco i kupiłam parę ciuszków, chciałam dla siebie jakieś spodnie kupić, ale skończyło się jak zawsze, złość i nic nie kupione:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, ja torby do wózka nie zamawiam. Nie mam jeszcze wózka, ale podejrzewam, że przy wózku, ktory wybiore będzie jakas wystarczająca na butle, pieluszki i chusteczki. Dla mnie ważne żeby wózek miał spory kosz na zakupy pod spodem, tam tez mozna wrzucić kilka drobiazgów idąc na dłuższy spacer czy zakupy. Moj mąż także twierdzi,że wieksza torba będzie przeszkadzac i ma sobie zamówić jakąs taką listonoszkę sportowa, którą sm będzie targał i tam pakował córcie :) Ja takie drobiazgi typu przescieradełko, podkłady porodowe, pieluszki tetrowe, majtki jednorazowe itp zamówiłam u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2961294737 Natomiast butle i laktator oraz pojemniki na przechowywyanie pokarmu zamówię u innego. Karolowa, ja z tej starszej wersji laktatora avent koszystałam ponad 8 lat temu, także już nie pamiętam czy coś szfankowało :) W każdym razie zdecydowałam się na natural. Nadziejka mała, pewnie że lepiej przez net zamawiać. To ogromna oszczedność i wygoda.Ostatnio kupiłam w aptece krem przeciw rozstępom Pharmaceris i zapłaciłam za niego 38zł, pozniej zerkam na net a tam 28 z przesylką ! Ja śpiochów chyba wcale nie bede zamawiac bo w Irlandii mi przyjaciólka kupuje wyprawke poza tym dużo rzeczy dostałam od szwagierki w tamtym tyg z takich właśnie body i spiochów. Będę inwestować w takie fajne kompleciki typu leginsy i tuniczka, sukienusie itp no chyba ze się trafi coś cudnego to napewno sobie nie odmówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×