Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

namawiali na picie.... ja też nie rozumiem jak mozna na siłę namawiać . Sama nigdy nikogo nie namawiałam i chciałabym aby mnie nikt nie namawiał na szczęście wykręciłam sie ze piję drinka i dali mi spokój tylko znowu musiałam pilnować literatki żeby ktos czasem mi nie nalał wódki śmiesznie tak siedzieć na suchara i patrzeć jak ludzie pijanieją ;) uśmiałam sie za wszystkie czasy :) to było bardzo fajne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info na boku... Chylińska właśnie wyznała w tvn, że spodziewa się dziecka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowieckie.........?...... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie.............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląskie........20.04.2013 Witajcie dziewczyny, nie odzywałam sie od piątku,ponieważ zauważyłam na bieliznie brązowe upławy, poza tym odczuwałam lekki ból brzucha, także zamknęłam się w sobie wystraszona:/.Jutro mam wizytę u gina, ale wiem, że wszystko musi być ok. Wyczytałam na necie, że czesto takie brązowe upławy występują podczas zagnieżdzania pęcherzyka, a na wizycie w czwartek lekarz powiedzial, ze ciąża jest tak wczesna, że jeszcze sie nie zagniezdziła, także moze rzeczywiście upławy są tym spowodowane.Mam nadzieję. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLABIA to trzymam &&&&&&&&& za poniedziałkową wizytę słoneczko ok dziewuszki, ja uciekam nad jezioro, trzeba wykorzystywać urlop :) nie wiem kiedy wpadnę , teoretycznie powinnam byc w domu w czwartek bo wtedy mam wizytę a z nad jeziora nie mam jak korzystać z netu wiec do "zobaczenia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Jestem tu pierwszy raz. To moja druga ciąża. Pierwsza na skutek niewydolności cieśniowo-szyjkowej zakończyła się w 22 tyg. Przy in-vitro punkcję traktuje się jako owulację, więc tak jakbym ostatnią miesiączkę miała 8 lipca (w rzeczywistości była 1 lipca). 22 sierpnia idę na USG. To będzie 6 tydz. + 3 dni więc powinno być już widać serduszko. Po przeżyciu takiej straty ciężko się cieszyć. Strach paraliżuje. Ok. 12 tyg. będę miała założone szwy i ok. 20 tyg. pessar. I pewnie już będę leżeć do końca. Póki co czekam na wizytę u profesora Dębskiego. Też jestem z Warszawy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammazet, Trzymam kciuki za Was. Oby było wszystko dobrze:) Kamilka miłego urlopu i dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że jest takie forum i możliwość komunikacji z innymi ludzmi w podobnej sytuacji. Nasz wątek sie rozwija, a wiem, że bedzie jeszcze lepiej jak już bedziemy miały pierwsze badania, doświadczenia i ciążowe spostrzeżenia. Pozdrawiam Was Mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe mamy:) Mammazet-będzie dobrze,tym razem musi się udać ,trzeba w to wierzyć,moja ciąża też pewnie do lekkich nie będzie należała,gdyż pierwsze dziecko urodzone jako wcześniak z powodu gestozy,a szanse kolejnej gestozy są ogromne,ale staram się nie martwić na zapas,myślę pozytywnie chociaż z reguły jestem pesymistką. Samopoczucie dobre,tylko energii brak:(w pracy to ciężko wysiedzieć.pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka 29
no no mamuśki ja tez apetyt jak nie wiem już liczę ile znow przytyje w poprzedniej ciązy 20 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo no juz nie jestem nowa co do alkoholu ja ostatnie piwko wypiłam na meczu siatkowki polska rosja aaa co jeszcze nie wiedziałam a teraz nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Czesc mamuski dawno nie zagladalam. dzis przezylam lekki wstrzas... poje halam na zakupy, we wszysykim jakos gdubo wygladam. jakas masakra. a to dopieeo poczatek... kupno kostiumu kapielowego to bylo dzis nie lada wyzwanie czy tylko ja mam problem z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem duża, a raczej szeroka; dopadło mnie jojo po mixie odchudzania (trochę białkowej, trochę innej rozpisanej niegdyś przez dietetyka); mi wychodzi 5tydz., ale przytyło mi się tuż przed wakacjami, a na urlopie popłynęłam; np. jadłam jasne pieczywo, a od półtora roku nie jadłam pieczywa wcale; ech, szkoda gadać - co bym nie robiła to zawsze jestem większa od znajomych; trzeba to zaakceptować, ale ja jeszcze nie potrafię.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Niedziela upływa leniwie, mój mąż mnie dziś przepysznie zaskoczył...sushi na obiad :) oczywiście bez surowej ryby ( wszystko z grilla) Kontynuując wątek odzieżowy, jeszcze nie przytyłam, ale wzdęcia i wszystkie inne problemy sprawiają, że dzinsy robią się za ciasne...w domu śmigam w luźnym dresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
Witam dziewczyny, ja dziś dowiedziałam się że jestem w ciąży. Mam córkę 12 i syna 6 lat. Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
Dopisuję się do tabelki NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowiec kie.........?...... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie........20.04.2013 ola 81.........31.........16.07...........3........opolskie........23.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) Bożka 2930 widzę że mamy dzieci w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Ola 81 gratulacje Wendywu :) tak Paulinka 3 latka w listopadzie :) spac nie moge z nerwów chybaa wy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie kobietki! Takie radosne jesteście "zaciążone". Ja czekam jeszcze do piątku, wtedy mam termin @. Zrobię test, który już leży w łazience. Ależ mnie świerzbi on... Nie wiem już czy mam objawy ciąży, czy sobie wmawiam. Piersi mnie bolą, ale też i prawy jajnik kłuje. I miałam dziś po seksie takie jakby brązowawe upławy. No zwariuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na przykład oglądam ceremonię zamknięcia igrzysk (poziom WOW!); zapomniałam nawet o temacie przewodnim - włączony komputer mi przypomniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowiec kie.........?...... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie........20.04.2013 ola 81.........31.........16.07...........3........opolskie..... ...23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie...........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wlasnie jade do pracy. W ogole dzisiaj nie moglam spac w nocy zrezta moja cora tez nie bo budzila sie 3razy i przychodzila do nas do lozka. Jestem nieprzytomna! A i witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukcje ALLEGRO
zapraszam na kończące się aukcje użytkownika SKOTNY-AB 3zł/szt CHŁOPIEC r.56/62/74 (2543040590) 3zł/szt DZIEWCZYNKA r.56/62/74 (2543040539) oraz dwa rożki i butelka gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z pracy:) ja tez miałam dziś okropna noc. nie mogłam spać i młodszy syn też:/ ja przełożyłam sobie wizytę dopiero na przyszły wtorek, bo jednak chcę mieć pewność że usłyszę już serduszko:) ja nadal żadnych objawów co mnie cieszy ale czasem jednak mogłaby się choć na chwilkę jakaś mdłość bądź ból piersi pojawić;) dla świętego mego spokoju:) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
Witam wszystkie kwietniowe mamusie :) Mam nadzieje, że też urodze w kwietniu, gdyż okres miałam 29 czerwca, do zapłodnienia doszło prawdopodobnie 13-15 lipca :) w piątek tj. 10.08. robiłam bete hcg, aby sprawdzic który tydzień, gdyż ginekolog powiedział ze za wczesnie na badanie, bo jeszcze nic nie bedzie widac (bylam u niego na poczatku sierpnia)... Wynik bety 19 451. Z tym, że sama juz nie wiem który to tydzień bo wszedzie pisze co innego :P Pozdrawiam :) P.S. jak sie czujecie? ja bym ciagle leżała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry noc okropna zasnąć nie mogłam a potem cały czas sie budziłam na siku:P tak ja podjęłam decyzje wizyta w poniedziałek zobaczymy co powie Pani doktor z objawami ja też nic boska1986 gratulacje dokładnie ja tez wstałam mała zjadła a potem znów do łóżka dobrze że jeszcze urlop:) trzymam kciuki za wizyty dajcie znac jak tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×