Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Przeleżałam właściwie cały weekend i świetnie się czułam,a dzisia rano budzik, szybko do pracy i znowu mdłości, słabości i wszystkie inne -ości... Zdecydowanie najlepszym lekarstwem na trudności pierwszego trymestru jest dla mnie leżenie. Szkoda, że nie mogę tak cały dzień. Ja dziś zaczęłam 8 tydzień. W piątek idę do lekarza. Mam nadzieję, ze już coś usłyszę/ zobaczę :) Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzi ciąże!!!! tej wersji się trzymamy:) który to dokładnie tydzień i dzień od ostatniej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa: na pewno już usłyszysz serduszko:) czyli dziś masz 7 tydzień 1 dzień tak? kurcze szkoda że nie ma reguły u każdego lekarza jak liczyć. bo u mnie np. lekarze mówią że jak jest 7 tydzień i 1 dzień to jest to 7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie 7 tygodni i jeden dzień. Tez sie zastanawiam, jak mam mówić, opieram się na aplikacji ciążowej, która za mnie wszytko liczy i tak przedstawia sprawę Tydzień ciąży :8 Upłynęło: 7 tygodni i 1 dzień Tak mówi mój Asystent Ciążowy :) aplikacja na androida Najbardziej liczę właśnie na to, że usłyszę już serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może umówmy się że będziemy na początku ciąży pisać dokładnie tydzień i dzień i wszystkie będziemy wiedzieć który to dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może umówmy się że będziemy na początku ciąży pisać dokładnie tydzień i dzień i wszystkie będziemy wiedzieć który to dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ była 29.06 potem lekkie krwawienie 3 dni 29.07 i testy pozytywne więc już nie wiem czego mam się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ była 29.06 potem krwawienie nie zbyt duże 3 dni trwalo 29,07 testy pozytywne wiec nie wiem o co chodzi w tym moim organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi że jesteś w 6 tygodniu i 3 dniu:) więc może usłyszysz serduszko:) a na pewno zobaczysz swoje maleństwo! głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wierzyć :) Ja mam nadzieję, że dla każdej z nas nadejdzie dobre rozwiązanie :) W ogóle nie mogę skupić się dzisiaj na pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, widzę, że u wielu z Was dzisiejsza noc niezbyt dobra. U mnie podobnie :( A od rana w pracy i jakoś tak w kiepskiej formie. Brzuch pobolewa, piersi aż szczypią, mdli... eh chyba chwilowy dołek. Julitek trzymam kciuki za wizytę! Co do liczenia tygodni :) Przychylam się do opcji, że 7 tyg i 1 dzień to trwający 8 tydzień ciąży. W końcu 7 już skończony :) Tak też sobie liczyłam w pierwszej ciąży, chociaż różni lekarze różnie to interpretowali ;) U mnie obecnie trwa dopiero 5 tydzień, ale z dnia na dzień coraz bardziej ciążowo się czuję. I mimo jakichś dołków - cieszy mnie to bardzo :) Próbuję się od rana zapisać do lekarza. W sobotę wyjeżdżam na urlop i miałam nadzieję, że może w piątek jeszcze załapię się na wizytę. Nawet nie na usg, ale tak żeby sprawdzić czy wszystko ok przed wyjazdem. Ale niestety moja ginka ma wszystkie terminy pozajmowane, a we wrześniu idzie na długi urlop :/ Druga, która by mi pasowała jest nieosiągalna - nie mogę się dodzwonić. Czy Was też kochane brzuchatki boli podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie w nowym tygodniu! I ja senna - jak to z poniedziałku. Nie mam żadnych objawów, poza sennością. No i kolejny tydzień robota mi się nie trzyma. Jestem myślami gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś tak właśnie w tym tygodniu pobolewa. Może nie cały czas, ale jednak. Niby wiem, że może tak być, a jednak trochę mnie to stresuje. Z pozostałych objawów: częste sikanko, lekki ślinotok i metalowo-słodki posmak :) I pomyśleć, że to dopiero początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupiłam ulubioną surówke i jadlam ją z kanapką i smakowałam mi jak ryba..aż dziwiłam się że smak może tak się zmienic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja wczoraj jadłam pocorn, połowa mi smakowała, a reszte oddałam mężowi bo czułam jakbym karton jadła. Odrzuca mnie od...słodyczy :D bolą piersi, ciągle mam mokro :P, pobolewa brzuch i ziewam co 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sennośc to też mi dokucza. W pracy ledwo siedze! poza tym czasem odezwie sie brzuch i oczywiście czesto sikam. Jejku nie chchiałabym tylko miec mdłości i rzygac jak w pierwszej ciązy bo chyba nie wyrobie! ale znowu zw drugiej było juz w miare ok wiec moze jest nadzieja hehe :) kurcze mój lekarz ten tydzien tez na urlopie jak tak dalej pójdzie to umowie sie na wizyte dopiero na październik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mogę i ja się do was dołączyć? :). Nie wiem dokładnie w którym tc jestem, ale z moich obliczeń wynika, że jest to 6 albo 7, niebawem się dowiem :), mam podobne objawy jak Fufa, tylko jeszcze dodatkowo jest mi niedobrze i mam mega zgagę, odbija mi się czymś zupełnie innym niż akurat jem, np. jadłam kanapkę z serem, a odbiło mi się kurczakiem z rożna i rzodkiewką :D, do tego ogóóóóóki kiszone i ketchup mogę jeść non stop :) Co do pytania Otulki, mnie też boli podbrzusze, raz z jednej strony, raz z drugiej, czasem pośrodku. Moja gin powiedziała, że to wynik rozrastającej się macicy, czyli jednym słowem nasze fasolki budują sobie domki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
niestety nie bedzie mi dane dopisac sie do waszej tabelki :-( :-( przylazla ta wredna @. Zycze wam wszystkim powodzenia, szczesliwych 9 miesiecy i narodzin zdrowiutkich dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O też mnie boli brzuch, nie ciagle ale raz tu, raz tam, raz ciagnie, raz kluje. Mdli mnie w ciagu dnia co jakis czas, czasem zgaga sie odezwie, na szczescie lekka. moze kwiecien - badz dobrej mysli i nie poddawaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdecydowanie nie jest mój dzień...Zmęczona, obolała, płaczliwa... wszystko nie tak... Julitek, jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowieckie...07.04.2012... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie........20.04.2013 ola 81.........31.........16.07...........3........opolskie..... ...23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wstawiłam termin porodu do tabelki - 7 kwietnia. Jestem dokładnie w 6 tygodniu, ale sprawa nie jest wesoła. Właśnie wracam od gina. Oczywiście poinformowałam o plamieniach od soboty i lekarz stwierdzil ,ze ciąza chce sie poronić. Dostałam duphaston, zwolnienie i nakaz odpoczynku, ale z moim trybem życia to nie za bardzo z tym leżeniem. Jestem dobrej myśli. Musi być dobrze. Teraz obawiam sie skutków ubocznych tego duphastonu, słyszałam, że strasznie się tyje, ale najważniejsze jest moje rozwijające się maleństwo(5 mm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wam też śnią się koszmary? Mnie straszne, codzien inny horror:( Julitek, jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia będzie dobrze! dużo leż, ile się da! za dużo ciotek trzyma kciuki więc nie ma szans żeby się nie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj:) jest pecherzyk jest!!!!! przepraszam że dopiero teraz ale z N pojechaliśmy do tego nie daj borze pierwszego lekarza i przy wszystkich pacjentkach zrobiliśmy awanture:) jestem w 6 tyg i ta krew to był krwiak...ale już wsiąknąl ale mam się oszczędzać...no wkocu zostałam normalnie zbadana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitek-gratulacje!!! czy widziałaś już zarodka? Bije serduszko? wskakuj do tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×