Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość całkiem nowa tu
Julitek zazdroszcze, mój Mąż szanowny nnie robi mi takich przyjemnosi... Zazwyczaj ja wstaje pierwsza robie herbatkę i potem wstaje on. Ale za to spełnia teraz wszystkie moje zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia.........27........01.07..........2.......mazowieckie...07.04.2013 ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląskie........20.04.2013 ola 81.........31.........16.07...........3........opolskie..... ..23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia.........27........01.07..........2.......mazowieckie...07.04.2013 ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07............................. ........08.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląskie........20.04.2013 ola 81.........31.........16.07...........3........opolskie..... ..23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Musiałam poprawić swój wpis w tabeli. Julitek, ja swędzenie piersi miałam na samym początku, teraz mam taki ból jakby ktos mnie normalnie pobił po piersiach, są strasznie obolałe. Mam również ból podbrzusza, ale to ze wzgledu na komplikacje jakie mnie spotkały. Słuchajcie kochane, moja gin, ta wczorajsza- bardzo dobra dr, powiedziała,że każde plamienie w ciąży jest złym objawem i nie możan tego lekceważyć. Piszę o tym ponieważ lekarze i ludzie mają różne teorie o plamieniu. Jezeli występuje w dniu spodziewanej miesiączki to ok, ale w innych przypadkach trzeba natychmiast udac sie do lekarza. Nie moge sie doczekać dziecka, najchętniej juz kupowałabym ciuszki:) U mnie wie mąż, i dwie przyjaciółki, Rodzicom powiem dziś, a tesciom i reszcie jak moj R wróci z zagranicy czyli w polowie wrzesnia. Bede juz miala jakąś fotkę przynajmniej :)ah mojej córeczce już bym powiedziała, ale wiem że nie utrzyma języka za ząbkami ;) także rownież dowie sie jak bedzie juz wiadomo ze wszytsko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystajmy z przywilejów ciąży:) Niech faceci chociaż w tym czasie chodzą przy nas jak przy księżniczkach: Moj pracuje za granicą, ale wiem że wynagrodzi mi swoją nieobecność jak przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia zgadzam się ja zaczne mówić we wrześniu jak już bede miala karte ciąży chyba że mój N sie wygada we wrześniu mamy w każdą sobote wesela:) ja do puki nie porusze piersi to jest ok a tylko dotkne to juz mnie swedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek to normalne z tymi piersiami z tym, że swędzenie było bardziej komfortowe niż ból :) Jaką wielkośc ma Twój zarodek? Mój 5mm i tętno również lekarz uznał za niewidoczne. Co prawda było widać jakieś pulsowanie, ale widocznie dr nie był pewien czy to serduszko.Za tydz mam następną wizytę i juz pewnie będzie wszystko widoczne. Brzydka pogoda u mnie jest, a musze sie szykować do pracy, Co prawda ide tylko na godzinkę i to na 15tą, ale szykowania jak zwykle. A tak wogóle to zdradzę Wam, że jeszcze zanim zaszłam obiecałam sobie,że będę w pełni w ciąży korzystac z wszelkich kobiecych dobrodziejstw czyli kosmetyczka, fryzjer. Na razie daje rade układać włosy i malować pazurzyska, ale kto wie, może nagle ręce zaczną mnie boleć przy szczotkowaniu, myciu czy piłowniu pazurków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 5,5mm i też jeszcze nie można było usłyszeć tętna... no ja powiem że nie mam zamiaru sobie odmawiać fryzjera kosmetyczki itp...a paznoikcie mam swoje bardzo ładne i cały czas je pielęgnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Dziewczyny mi wczoraj lekarz powiedział że pęcherzyk ma 15 mm a tarczka zarodkowa (żółteczko) 3 mm. Nie wiem jak to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! w końcu piszę, czytam Was od początku powstania tematu z nadzieją, że może dołączę. W zeszły czwartek po pracy zrobiłam test - dwie kreski, w piątek rano znów dwie kreski. W sobotę badanie krwi, wczoraj odebrałam wyniki 771. I jestem! tak się cieszę. To moja pierwsza ciąża, pierwszy cykl starań. Według moich wyliczeń 4 tygodnie i 5 dni. Wczoraj byłam u lekarza takiego z doskoku, ale baba powiedziała, że ona nie może stwierdzić ciąży bo musi urosnąć :( na usg w swojej przychodni jestem zapisana dopiero za dwa tygodnie, ale jeszcze dziś idę prywatnie, żeby się upewnić czy nic dziwnego tam nie ma. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Witaj lenkaś :) Oczywiście że cię przyjmujemy:) Cieszymy sie ze jest nas więcej, dopisuj sie do tabelki:) skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkaś, wskakuj w tabelę! :)Witamy! 4 tydz to rzeczywiście bardzo wcześnie na usg, możesz poczekać te dwa tyg, bo teraz może jeszcze nie być widoczny pęcherzyk. Bedzie dobrze. całkiemnowatu WG mojego lekarza w 6 tyg zarodek powinien mieć 5mm Moze Twoj lekarz poprostu odrębnie liczył każdy "element" Nie martw się.Jeżeli masz lekarza ok to wie co i jak. Spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
olabia własnie gin powiedział mi ze mam tarczke zarodkową-jakieś żółteczko-pewnie zarodek jest w środku w tym żółteczku. Jest to moja pierwsza ciąża i nie znam się tak dokładnie :( dziewczyny jak chodzicie do lekarza? prywatnie czy na NFZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowiec kie...07.04.2012... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07..........1...mazowiieckie... ... 07.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie........20.04.2013 ola 81.........31.........16.07...........3........opolskie..... ...23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013 mniejszabyc .....31....26.06........2......pomorskie.......02.04.2013 lenkaś.........29........13.07.........1......łódzkie...........? Dzięki dziewczyny, nie chciałam panikować i nawet zamierzałam poczekać, ale szwagierka powiedziała, że lepiej sprawdzić, bo już teraz można zobaczyć ciążę pozamaciczną lub jakieś krwiaki. Wiecie jak fajnie jest czytać te wszystkie wpisy, jak człowiek się dowiaduje, że nie tylko jego boli :) Mnie najbardziej boli podbrzusze i do wczoraj piersi, dziś mniej. Wczoraj najadłam się winogron i wymiotowałam, nie wiem czy to winogrona czy fasola :) U mnie już wiedzą rodzice i rodzeństwo męża, nie mogliśmy się powstrzymać bo to taka radość :) Dziewczyny te Wasze maleństwa to już całkiem pokaźne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do gina narazie prywatnie, 80zł/wizyta, ale będę chodzić na nfz tylko czekam aż lekarz, który zostanie moim prowadzącym wróci ze szkoleń.Uważam,że jeżeli jest możliwość na nfz u dobrego gina, to warto z niej skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak któraś będzie kopiowała tabelkę, to bardzo proszę poprawcie u mnie toą datę porodu na 2013 :) Z góry dziękuję, nie chcę już bałaganu na forum robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem nowa tu ja chodzę do prywatnej przychodni, która ma umowę z nfz (nic nie płacę).. mam bardzo dobrego lekarza, wiele osób go chwali :) A jesli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma sensu placić za opiekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
melwa a ciebie dlaczego nie ma w tabelce? Wpiuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
Hej dziewczyny! Powiem Wam, że mam dośc swojego ginekologa, gdy tylko na teście wyszły 2 kreski pobiegłam do ginekologa potwierdzic, a on po ostatniej miesiaczce stwierdził, że to 3 tydzień, także nic nie bedzie widac, mam przyjsc za 2 tyg. Tak wiec, po 2 tygodniach przychodze (dzis) - a lekarza w przychodni nie ma, pielegniarka mi mowi, ze jest na oddziale ze ewentualnie tam moge sie z nim spotkac... zaprowadzila mnie... a on z fochem pyta: "co jest??" tłumacze mu, ze miałam sie zgłosic za 2 tyg na badania, gdyż jestem w ciązy, z fochem spytał mnie kiedy była ostatnia miesiaczka (mimo, iż 2 tyg temu mnie pytał i wpisywał w karte, ale oczywiscie dzis nawet jej nie otworzył) - po czym pyta czy jest beta hcg - o czym wczesniej mi nie wspominał, ale byłam mądrzejsza i sama zrobiłam - spojrzał - stwierdził "noo ciąza, ale teraz nie mam czasu, prosze przyjsc z czwartek" :/ juz chciał uciekac, ale zdazylam spytac co moge brac, bo mam infekcje dróg moczowych :/ to powiedział, urosept, bo jest ziołowy. I Tyle sie dowiedziałam :/ Po czym w aptece pytam babki czy moge urosept a ona twierdzi, ze nie bardzo powinnam... to juz zgłupialam i kupiłam sobie 100% sok z żurawiny :/ ehh i powiedzcie mi co ja mam robic, jak lekarz nie wykazuje najmniejszej checi :/ Poszłam do prywatnej, ale dopiero wolny termin na 22.08. Co za kraj, kiedy to nikt nie chce zbadac ciezarnej kobiety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny! a ja wybieram się do lekarza za tydzień - będzie to coś panad 6 pełnych tyg. uważacie, że watro iść jak najszybciej w celu wyeliminowania c.pozam.? różne tu czytam opinie i nie wiem: jak za wcześnie to stres, że "nic" nie widać... no wiecie o czym piszę... jeszcze nie dociera to do mnie, ale cieszę się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma pakiet pracowniczy w lux medzie i mnie dopisał za 80 zł miesięcznie w tym mam lekarzy i badania itp. więc korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok laski, ja zmykam, muszę zacząć się szykować, żeby zdążyć na 15tą :) Pozdrawiam i do wieczora, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska1986 - ja zauważyłam już po tym co czytam i po sobie, że tak naprawdę to nikt się nie przejmuje tą początkową ciążą, może tak od 10-ego tygodnia lekarze zaczynają przywiązywać uwagę. A może przeczytaj ulotkę gdzie jest napisane o przyjmowaniu w ciąży ? celka13 - ja idę, jestem nastawiona, że jeśli nic nie będzie widać to się nie będę stresować :D dla mnie najgorsze jest to, że wizytę u lekarza mam na 10-ego września, to już będzie prawie dwa miesiące, czy jest konieczne pójście wcześniej? nie miałam badanego progesteronu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja w pracy. yh dzisiaj mam lekki zapieprz i dopiero teraz chwile spokoju. U mnie narazie samopoczuciue ok troche jestem bardziej zmęczona ale da sie przeżyc. ja chodze do lekarza prywatnie - chodziłam na nfz w pierwszej ciazy i straciłam bliźniaki wiec wole zapłącić niż użerac sie i czekac na łaske. Mój lekarz zna mnie dobrze i pracuje w szpitalu w którym rodziłam i będe rodzić. Któas z Was pisała ze za wizytę z usg płąciąl 200zł - strasznie dużo - ja pąłce po stówce i za kazdym rzaem miałam usg w ciązy plus 20zł cytologia. a i niepamietam tez która - sory ale czytałąm ogólnie i jeszcz nei zapamiętuje nicków - pisała ze od duphasonu sie tyje -co za bzdura ja brałam i jakos nie przytyłam ) zresztą pierwszy raz słysze zeby ktos tył od duphasonu. Ale są różne mity - tak samo ze od częstego usg szkodzi sie dziecku - co jest nie pradwą. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkaś masz racje lekarze na prawde nie wiele mogą pwoiedziec o ciazy tak naprawde do 12 tygodnia! bo poprstu mało co widac i róznie moze być... zagranicą nawet sie nei wykonuje usg wczeniej wiec nie ma co sie przejmować i trzeba po prostu czekac. CO ma być to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w pracy ale się obijam :) notofrugo - > mialyśmy w bardzo podobnym terminie ostatni okres, a widzę, że masz napisane 4 tydzień ciąży, a nie liczy się tego tak, że to już piąty bo czwarty już zakończony i jest kilka dni na piąty? ja ogólnie jestem zielona na temat ciąży, dlatego mam nadzieję, że się od Was dużo dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
Dziekuje za zainteresowanie i odpowiedz :) W ulotce pisze, że nie robili badań na kobietach w ciazy, wiec radzą nie przyjmowac.. :/ to juz sama zgłupiałam... Teraz nie dośc, ze żyje już miesiac w niewiedzy - jak sie ma moja dzidzia, to jeszcze teraz problem z siusianiem :/ Doradzcie: poszłybyście do tego lekarza, który troche mnie zbywa, czy poczekałybyście do 22.08 i poszły do prywatnego (wizyta 200zł)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
Pozwolicie że dołącze :) NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowiec kie...07.04.2012... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07..........1...mazowiieckie... ... 07.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie........20.04.2013 ola 81.........31.........16.07...........3........opolskie..... ...23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013 mniejszabyc .....31....26.06........2......pomorskie.......02.04.2013 lenkaś.........29........13.07.........1......łódzkie. ..........? boska1986.......26.......26.06........1.........śląskie............ ? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
Pozwolicie , że dołącze... :) NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowiec kie...07.04.2012... ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07..........1...mazowiieckie... ... 07.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie........20.04.2013 ola 81.........31.........16.07...........3........opolskie..... ...23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013 mniejszabyc .....31....26.06........2......pomorskie.......02.04.2013 lenkaś.........29........13.07.........1......łódzkie. ..........? boska1986 .........26......29.06........1........śląskie.........?.......... Poprzednia tebelke zgłosiłam do usuniecia, gdyż złą date wpisałam, przepraszam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
ja sie marwtilam o swoja ciąże, wizytę mam umowioną na 22 sierpnia ale zapisałam sie pywatnie do byle gdzie i byłam na tej wizycie wczoraj. Bardzo miły pan dr super mnie zbadał i wszystko wyjaśił. Teraz jestem spokojna, wiem ze wszystko ok:) Dodam że jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×