Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość boska1986
i jeszcze jedno pytanie - w ogóle to przepraszam, że Was tak mecze tymi moimi pytaniami :) Ale... mam problem z cerą - wyskakują mi - niedoskonałości (delikatnie mówiac) na twarzy... a ponoc nie można używac preparatów z alkoholem - a z tego co sie orientuje wiekszosc je posiada, także jak sobie radzic z problemami na buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkaś, ja nad nasz morze się wybieram :) boska, te kosmetyki z alkoholem chyba powinny być bezpieczne, ale nie wiem. Wydaje mi się, że stężenie alkoholu jest w nich niskie, a poza tym stosujesz to miejscowo na skórę. Chyba najlepiej jednak byłoby dopytać lekarza w związku z takimi wątpliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska nie martw sie zyj nortmalnie i używaj tego co dotychczas! trzeba uważać jedynie na surowe mięso i oczywiscie unikac papieroswów i alkoholu a tak wszytko mozna jesć i pić oczywiscie tez nie przesadzac czyli z umiarem! ciąza to nie choroba a propo zapalenia pęcherza to ja brałam tabletki ziołowe UROSEPT i jak bajbardziej mozna je stosowac w ciazy - bo sa ziołowe. Oczywiście wiadomo ze sok żurawinowy najlepszy ale jak nie pomoże to polecam tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
NoToFrugo dziekuje za opinie :) Urosept kupiłam - ale babka z apteki mnie nastraszyła, że w ciazy to sie nie powinno brac zadnych tabletek, z niechecia mi je dała... a na ulotce przeczytałam, że kobiety w ciazy nie powinny je brac... takze narazie sie wstrzymałam, ale skoro twierdzisz, że mozna, to może wezme, ale w mniejszej dawce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety z cerą zawsze miałam problemy, błyszczy się, ciągle coś wyskakuje, od kilku miesięcy brałam oeparol, ale teraz odstawiłam. Mnie też się wydaje, że punktowe, zewnętrzne na spirytusie nie powinny szkodzić bo pewnie nawet nie dotrą do kropeczki :) Ja chyba wymarzłam i marzę o tym, żeby wyjść z pracy i położyć się do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moge dolaczyc? mialam przeczucie, zrobilam dzisiaj test i 2 kreski. To moja druga ciaza, corka ma 3 lata i 2 miesiace (czerwiec 2009)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
Witamy :) i gratulujemy :) Coraz wiecej Nas przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Widzę ze przybywa nas tak trzymać! Ja się do tabeleczki dopiszę w piątek po drugiej wizycie :)( Na pierwszej był pęcherzyk ciążowy) mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze :) Dziewczyny czy bolą was plecki u dołu? bo mi trochę dokuczają . A co do pracy to postanowiłam pracować do grudnia o ile zdrowie mi pozwoli:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
Oj bolą bolą... i zauwazyłam, że sie szybciej mecze.. po wejściu na 4 pietro dysze jak parowóz :P gdzie sie straciła kondycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę się dołączyć? Dwie kreseczki zobaczyłam pod koniec lipca. Termin wg moich obliczeń mam na 10 kwietnia. Jestem już mama prawie 3,5 letniego synka. Teraz czekam na kolejnego bobaska :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska 1986 Ty też na czwartym mieszkasz? Z jednej strony dobrze, bo kondycja się wyrabia i mięśnie ud/pośladków ;) ale z dzieciaczkiem to nie wiem jak ja dam radę sie wdrapać. Witamy wszystkie nowe kwietniowki!!! kiwoszka ,ja też planuje pracować do grudnia. W sumie to juz powinnam iść na zwolnienie, bo mam ryzyko poronienia, ale mam lekką pracę i narazie chce chodzić, o ile zdrowie pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowieckie...07.04.2013 ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07..........1...mazowiieckie... ...07.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląskie.......20.04.2013 ola81.........31.........16.07...........3........opolskie........23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013 mniejszabyc .....31....26.06........2......pomorskie.......02.04.2013 lenkaś.........29........13.07.........1......łódzkie. ..........? boska1986.......26.......26.06........1.........śląskie ............ ? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ja też mieszkam na czwartym:P bez windy :( własnie się radziłam koleżanek po ciąży i mówią że te bóle plecków mogą występować uff. no ja pracuje w gabinecie stomatologicznym ale tylko 2x w tyg. po 10 h myslę że dam radę oczywiscie zobaczymy co na ten pomysl powie lekarz w piątek ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
olabia właściwie to mieszkając u rodziców jestem na 9 pietrze :) tu na szczescie mam winde :P, ale weekendami pomieszkuje u chłopaka, który mieszka na 4 pietrze i wtedy ciezko mi sie "wdrapac" :P chłop chce bym juz z nim zamieszkała... ale nie wiem czy to dobry pomysł zważywszy, że juz z nim mieszkałam i zle sie to kończyło... także poczekam, az zdecydujemy sie wyjawic info rodzince i wtedy podejmiemy wspolna decyzje :) ale powiem szczerze, że nie wyobrazam sobie - siebie w zaawansowanej ciazy człapiąca na 4 pietro :P jak juz teraz jest to dla mnie problem to co dopiero póżniej :P albo z wózkiem :p uff P.S. Witamy nastepna kwietnióweczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat mieszkam od roku na 4 pietrze bez windy, mieszkanie super, swietna lokalizacja zaraz kolo przedszkola corki. Zal by sie bylo wyprowadzac ehhh nie wiem za bardzo co zrobimy no ale mam jeszcze duzo czasu:-D NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowiec kie...07.04.2013 ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07..........1...mazowiieckie... ...07.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie.......20.04.2013 ola81.........31.........16.07...........3........opolski e........23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013 mniejszabyc .....31....26.06........2......pomorskie.......02.04.2013 lenkaś.........29........13.07.........1......łódzkie. ..........? boska1986.......26.......26.06........1.........śląskie ............ ? ........ kasza23.........26.......15.07........2........Wa-wa..........22.04.2013(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo się dopiszę tylko termin porodu pominę:)NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowiec kie...07.04.2013 ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07..........1...mazowiieckie... ...07.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie.......20.04.2013 ola81.........31.........16.07...........3........opolski e........23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013 mniejszabyc .....31....26.06........2......pomorskie.......02.04.2013 lenkaś.........29........13.07.........1......łódzkie. ..........? boska1986.......26.......26.06........1.........śląskie ............ ? ........ kasza23.........26.......15.07........2........Wa-wa..... .....22.04.2013(?) Kiwoszka.......25.......23.06.........1.....pomorskie................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza 23 ja właśnie również świetna lokalizacja, mieszkanko piekne, miłe sąsiedztwo, ale cóż z tego jeśli już na myśl o dzwiganiu słabo mi się robi. Najgorsze będzie dzwiganie dziecka i zakupów z brzuszkiem.Mieszkam sama z córką, także jesteśmy zdane na siebie. Damy radę. Kobieta zawsze da radę z tym, że nie mogę ot tak zaniemóc, położyć się i olać wszystko, bo muszę o nas dbać. boska 1986 dopóki macie możliwość to dążcie do rozejmu. Samej bedzie Ci trudno z dzieckiem. Warto wykorzystać szanse i sposoby na dogadanie się, a jeżeli to nie pomoże to trzeba podjąć decyzje na przyszłość i myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD.......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** olabia..........27........01.07..........2.......mazowiec kie...07.04.2013 ::::Asia::::....39........05.07.......................... .................?...... Wendywu.....32........30.06......... 2 .......podlaskie.......07.04.2013 plusik_.........31........05.07.......................... ................?...... anq1991...... 21........25.06.....................................03.04.20 13 całkiemnowa.26........01.07..........1...mazowiieckie... ...07.04.2013 też.mama.....29........05.07............................ .................?.... NOToFrugo...28........14.07.............................. ..............?...... KamilkaK......32........01.07............1.......lubuskie .............?..... Otulka........28........13.07............2.........śląs kie.......20.04.2013 ola81.........31.........16.07...........3........opolski e........23.04.2013 bożka2930.......29......10.07.......2.........śląskie. ..........????? julitek11..........25.......29,06....1.....mazowieckie... ..06.04.2013 lubieczereśnie...25....01.07... ....1.... ...łódzkie.........08.04.2013 mniejszabyc .....31....26.06........2......pomorskie.......02.04.2013 lenkaś.........29........13.07.........1......łódzkie. ..........? boska1986.......26.......26.06........1.........śląskie ............ ? ........ kasza23.........26.......15.07........2........Wa-wa..... ....22.04.2013(?) Kiwoszka.......25.......23.06.........1.....pomorskie.... ............? Ancyk80.......32........03.07.........2.....małopolskie......10.04.2013 Dopisałam się :)) Termin może się zmienić bo w piątek idę dopiero na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka Ty również na czwartym :) Ja mam ból pleców, taki trochę okresowy, ciągnący.Mój dr mówił że to nic niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie wróciłam z usg, ogólnie za wcześnie, lekarz kazała mi przyjść za dwa lub trzy tygodnie, stwierdziła rorzedzenie macicy sugerujące wczesną ciążę, jest tam taka czarna kropka :) Pytałam o wakacje, powiedziała, że najlepiej ograniczyć się do jeziora, góra to już nasze polskie morze, o zagranicy kazała raczej zapomnieć i nie ryzykować. Ciąża nie lubi upałów. Nie kazała nawet na rowerze jeździć, żeby nie trzęsło. Witaj kasza :D gratulacje ! kiwoszka ---> mnie plecy bolą właśnie na dole i myślałam nawet, że mnie połamało i to grypa :D Też tak jak Wy chciałabym pracować do grudnia, tzn. do końca. Ja nie dość, że mieszkam na trzecim piętrze to jeszcze mam windę :) Ancyk witaj :) gratulacje ! olabia---> dlaczego masz ryzyko poronienia? Ja dziś po pracy spałam, bo byłam nie do życia, tak sobie myślę, czy dam radę z tą pracą do grudnia, czy lenistwo nie wygra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkaś mam ryzyko poronienia, ponieważ plamię od soboty, dodatkowo odczuwam lekkie skurcze i kłucia. Dostałam i zażywam duphaston i myślę, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również narazie mam plan pracy do grudnia, ale zobaczymy.W w sumie ciąża to nie choroba, ale wakacje to też nie są.Nie będę za wszelką cenę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaś, w takim razie trzymam kciuki, żeby to minęło ! a tak naprawdę to jaki ból w podbrzuszu jest normalny a jaki już nie? mnie czasem boli cały czas, czasem jeden jajnik kłuje, czasem drugi, nie boli mnie bardzo ale praktycznie cały czas czuje podbrzusze, może to po to, żebym o fasoli nie zapominała:) Jak mówicie na swoje fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia - to ja Ciebie pocieszę , w poprzedniej ciązy miałam takie planienia i skurcze do 12 tyg , tzn kilka dni plamień potem ok tygodnia przerwy i znów plamienia czasem różowe a czasem brązowe ale powtarzały sie - mały jest zdrowy i urodził się o czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska1986
Olabia na pewno bedzie wszystko dobrze :) fasoleczka da rade :) A co do mnie, to chci alabym aby sie ułozyło miedzy mną a chłopakiem, ale jednak zbyt dużo razy mnie zawiódł i mam co do niego małe zaufanie niestety... Chodzby to, że w lipcu kiedy to udało Nam sie zafasolkowac :P on w tym czasie mial kontakt, ze swoją bylą :/ która dla niej rzucił - niby niewinne - wyslala mu maila z zapytaniem, który ma sobie kupic stroj kapielowy :/ ale sie wscieklam bo ta laska mi działą na nerwy.... a druga akcja w tym samym czasie pisał z jakas nieznajomą na fb. na tematy dośc intymne :/ i tak naprawde do tej pory nie potrafi sie do niczego przyznac, przeprosic, tylko twierdzi, ze myslal, ze to mamy za soba, ze powinnismy sie zajac soba i przygotowaniami do narodzin dziecka itd..... Ale ja jednak nie potrafie wybaczyc, tyle razy mnie ranił przez ostatnie dwa lata, że długo by pisac.... Dlatego nie wiem jak sie potoczą nasze dalsze losy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska----> myślę, że z powodu dzidzi powinnaś dać Wam jeszcze jedną szansę, zwłaszcza jeśli najzwyczajniej on tego chce, jeśli znów Cie zawiedzie, to wtedy pomyślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe brzuchatki :) A ja mam jakoś dość pracy teraz. Cieszę się, bo jutro dzień wolny. Potem tylko dwa dni i w końcu urlop. Myślę, że jak będzie ok to trochę jeszcze do pracy pochodzimy. W sumie chciałabym jak najdłużej, może się uda nawet do lutego albo marca. Chociaż wiem, że będzie niejedna chwila zwątpienia po drodze ;) lenkaś, co decydujesz w sprawie wakacji? Zostajesz w kraju? Co do lekarza, też dziś zahaczyłam o gabinet, ale tylko po to, by wypytać o termin wizyty. Mam spokojnie przyjść na początku września. Pani dr wypytała tylko co i jak, stwierdziła, że najlepszym czasem na badanie będzie początek września. Czyli podobnie jak u Ciebie :) Brzuch dziś spokojniejszy, tj. nawet specjalnie nie bolał. Tylko kłucie czasem jakieś. Ale sama nigdy nie wiem, czy ból, który się pojawia jest ok czy nie. olabia, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Musi być. W pierwszej ciąży też dość mocno plamiłam, a nawet nie wiedziałam, że mam już lokatorkę. W tej niewiedzy pracowałam, nie brałam leków. Minęło :) Oby u Ciebie też tak właśnie było - niech mija bez śladu. U nas fasolka to okruszek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska, trudna sprawa między Wami. Chociaż jestem zdania, że nic na siłę. Jak nie będziesz chłopa na 200% pewna, to nie ma co ryzykować. Tym bardziej, że po porodzie sielanki nie ma i pojawia się wiele trudnych momentów, w których warto mieć kogoś bardzo zaufanego przy sobie. Obyś się jednak już nigdy nie musiała zawodzić. Może dziecko pozwoli Wam ułożyć sobie wspólną przyszłość. Jeśli tego będziesz chciała, to tego właśnie Ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×