Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

heheh, ja już wypiłam dwa kubki. Małemu też chyba bardzo smakuje, rozumiem Twojego smaka, bo też uwielbiam barszczyk, a ten taki dobry, że aż sama sobie zazdroszczę ;) Mogę podesłać przepis, chociaż pewnie każdy ma swój własny na idealny barszcz. Dla mnie idealny to taki, który robi moja mama ;). Może na weekend zrób, karolowa, krokiety i barszczyk. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj też barszczyku bym pojadła :) Ja dziś byłam u lekarza, przyłożył coś do brzuszka tak, że dało się słyszeć serducho i ruchy a uciekał ciągle w brzuszku :) Dostałam skierowanie na usg w 20 tygdoniu ale to dopiero za 4 tygdonie a ja bym chiała już :D już bym chciała płeć poznać i zobaczyć maleństwo :) Kupiłam wczorak płaszczyk zimowy ciązowy i 2 pary majteczek ciązowych :) i teraz poluję na jakieś tuniki i legginsy ale to chyba na allegro sobie popatrzę i coś zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak ja kiedys barszczyk domowy robilam ale wyszedl taki sobie, wiec jesli mozna to ja bardzo bym prosila o przepis!!! 🌼 ale gdzie ja buraki teraz dostane? tymi postami wcale mi nie pomagasz... ranyyy... jak ja bym zjadla pierogi z kapusta i grzybami albo uszka i ten barszczyk, normalnie ciagle przelykam sline, musze zaczac myslec o czyms innym bo jeszcze troche i sie zakrztusze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa a gdzie kupujesz dobre mandarynki? Bo ja jeszcze nie trafilam na takie najlepsze, brzydkie tylko spotykam :) Ja wracam od dentysty znowu i juz mam wszystkie zabki zdrowiutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszczyk mniammmmm tez bym zjadla ;). ja w poprzedniaj ciazy mialm duze bialko nic mi nie pomagalo, teraz taz mam w 13 tygodniu mialam 108 a wczoraj mialam 78 wiec wysokie. hemoglobina 11,1 w poniedzialek mam wizyte. sekowa jaki plaszczyk kupilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona gratulacje, bo wiem jaki to stres: dentysta :D niewiem jak Tobie ale mi kazala sie w styczniu zglosic jeszcze na kontrole, przez ciaze :) a manadarynki kupuje w Inter Marche ostatni zakup, ale mam jeszcze z polo marketu i tez byly dobre, super zdrowo nie wygladaly ale takie fajne kwaskowate i soczyste bez pestek, mniam, nawet przy sobie teraz tez mam dwie jak mi sie zachce :D mowilam juz nawet mezowi ze mam ochote na barszcz i pierogi, mniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny dajcie juz spokój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przez Was szalu zaraz dostanę!!!! Nie lubie zup z torebki bo jak dla mnie są ohydne a też chce barszcz z uszkami!!!! Najlepiej babciny. Albo jej pierożki z kapusta, albo ruskie. nienawidzę Was! MAŁPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik..... to bylo dobre :D Ale ja tez poprosze o ten przepis bo nigdy nie robilam jeszcze barszczu.... ja wlasnie zajadam sie zurkiem, ale dzidzia chyba woli barszcz jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :D Łazi za mną bigos. Wczoraj dzwoniłam do Mamy żeby mi ugotowała taki swój bigosik. Obiecała zrobić, brat mi przywiezie :D Bedzie jechać 100 km:D:D U nas w miare, ale mlody też leniuchowaty i nie chce brykać.Dzisiaj go zmusiłam kładąc sie na wznak (nie lubi tego), czułam,że szyjka ciągnie, ale po chwili dostałam widocznego kopa. I pewnie ma mi starczyć na dwa dni:D Walcze dzisiaj z koszmarnym bólem głowy, jestesmy wszyscy zasmarkani, ja mam zawalone zatoki :/ Przepraszam,ze nie odniose sie do Waszych postów, ale ze skupieniem sie mam problem. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 km jedzie z bigosem????? Matko to sie nazywa brat:) to może nadrobił by jeszcze troche drogi i by o mnie zahaczył??? Zjesz za dużo, przytyjesz i po co Ci to?? Ja wezme troszkę, bo się o Ciebie martwię!!! i choc nie chce to zjem :) taka jestem dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jedzie do mojego miasta i mi przywiezie:D Moge poprosić żeby zahaczył o Ciebie :D Kto jeszcze chętny? A musze pochwalić,że moja mama robi cudowny bigosik, nie tłusty, na leciuchnym mięsku i kiełbasce, lekko kwaskowaty (bosz opluje sie zaraz):D Właśnie w piekarniku doszedł mój jabłecznik. Kocham ten stan jak chce sie jeść. Mimo porannych pawików czuje sie o niebo lepiej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidek no przeginasz!!! ja zaraz przeciez papier z kserokopiarki zjem bo tyle mam tutaj. Jejku jejku co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.... a ja mam taki ślinotok że zapluje klawaitrue zaraz.... to ja poprosze, do szczecina, o, i to juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo przeginam. Bo pachnie nieziemsko. Swoje jabłuszka, ciasto półkruche, i bezowa pianka na górze. AAA i dodałam odrobine cynamonu:D Jesteśmy okrutne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez Was wpierniczylam drugiego paczka, i kanapke i mandarynki i jablko... i kurcze pieczone! nadal chce mi sie barszczu i pierogow! i jeszcze teraz ten jablecznik z cynamonem 😠 i kapucha... ach kapucha... wezcie sie zlitujcie nademna bo zjem do konca meza kanapki a i tak glodna bede!!! :p 😠 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidek że tak powiem znów ładnie : SPADAJ!!!! hm to do mnie troche bratu zejdzie bo ja samo południe:) więc cała Polska przed nim. aha tylko powiedz żeby opony zmienił na zimowe, żeby gdzies mi do rowu nie wpadł ja ja długo na bigosik nie zamierzam czekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle o kawalku ciasta z moim ulubionym cynamonem.... o kapuscie... a juz najbardziej o pierogach z kapusta i grzybami i barszczu, takim piernym barszczyku.... mam kupe pracy jeszcze a sie skupic naprawde nie moge! pochlonelam juz chyba wszystko co bylo, jeszcze jedna bulka meza zostala, co wyscie mi dzis narobily... szkodniki no! :p ide stad bo faktur masa do wypisania a ja sie slinie jak lama... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidek a to gdzie Ty mieszkasz? ja myslalam ze do szczecina to wszyscy maja daleko ;) Dziewczynki musimy sie cieszyc smakami, wyobraźcie sobie, że np na swieta mialybysmy takie mdlosci i wstret do jedzenia jak w 8-12 tygodniu, masakra jakas1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tak z pierwszą ciążą. Tu święta, bigosy, pierożki, barszczyki, a ja... Chleb z rzodkiewką... Masakra:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam zaloze topik po ciazy "jak zrzucic zbedne 20 kilo" bo robicie takiego apetytu ze sama z soba wytrzymac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domku pewnie zajde po 17... i rosolek ugotuje na jutro zeby jutro nie spedzic przedpoludnia w kuchni :) a dzis mezunio wspomnial ze moze pojedziemy na te pierogi do knajpki w ktorej robia swojskie ale niesamowicie mieciutenkie ciasto do pierogow :p jesli pojedziemy to napewno wezme do pierogow ten juz niespecjalnie swojski barszczyk, trudno sie mowi, Funiak pamietaj o przepisie dla mnie na barszczyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalesna Kuoiłam płaszczyk czarny w h&m taki do kolana od biustu odcinany powinien brzuch pomieścić :) Ale robicie smaka na jedzenie. Z tego wszystkie pizzę w pracy oszamałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaszczyk już z działu ciążowego za 229 zł. Zastanawiam sie tylko czy nie za cienki on jest no ale to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidek to luzik, s3 i w 40 min mam bigos ;) No to może kiedys się zobaczymy w tym gorzowie, kto wie :) mam tam tesciow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×