Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn1111111
na córkę trzeba się kochać przed owulacją bo plemniki żeńskie dłużą żyją i poruszają się wolniej a na syna w trakcie owulacji lub zaraz po bo plemniki Y są szybsze ale krócej żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn1111111
momo dosiu poziomo wiek a pionowo miesiąc zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn1111111
no to u mnie też dziewczynka :) w sumie może być :) hihi chociaż szczerze mówiąc to biorę wszytsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn1111111
a u mojej mamy kłamie :) powinnam być chłopcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn1111111
mam córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn1111111
wyjątek potwierdza regułę :) to u Ciebie tak jak w Ladies- chce mieć trójkę dzieci- z każdej płci po jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeerrf
stosunek przed owulacją zwieksza szanse na córkę poniewaz plemniki żeńskie żyją dłużej.....podczas czekania na jajeczko plemniki męskie zdążą wykitowac, a żeńskie mają się całkiem dobrze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, zerknelam do was chodz mama zostane juz za 3 miesiace.... mówi sie aby byl chlopczyk trzeba zaplodnic w pierwsz 3-4 dni plodne a w pozniejsze na dziewczynke, podobno ma to poparcie naukowe, życze powodzenia w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxdw
poparte naukowo jest to, że plemniki męskie są szybsze ale żyją krócej, a plemniki żeńskie są wolniejsze i żyją dłużej..więc stosunek w owulację daje dużą szansę na chłopca, a 2-3 dni przed owu - to szansa na dziewczynke...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
ja tam w te tabelki nie wierzę, co ma być to będzie, byleby było zdrowe:) kurcze mi daleko jeszcze do testu, a już myślę tylko o tym:) po cholerę się człowiek tak nakręca i ciągle o tym myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin a 4 marca i też myślę że jest szansa na dziewczynkę :) sex 14 dc owulacja 17 lub 18 dc. Mam już synka, dokładnie z dnia owulacji więc ja wierzę w te szybsze "chłopczykowe" plemniki i bardziej cierpliwe "dziewcznynkowe" :P drugi chłopak też byłby super :D Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnn111111111111111
i jak tam dziewczyny, jakies objawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorinda
hej dziewczyny, jak tam, kiedy zaczynacie testowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
ja testuje około 28 lipca. Sama do końca nie wiem jak ułoży się mój obecny cykl bo jestem po poronieniu samoistnym...ale czuje ze mam aktualnie owulację ( dziś mam 14dc) zobaczymy:) A Wy kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak kontrolnie zatestowałam dzisiaj ale nic nie wyszło, @ powinnam mieć między środą a niedzielą, cykle mam nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
hej dziewczyny. ja dopiero test początkiem sierpnia, pewnie 2-3-go. A już bym chciała:) Ja z tych niecierpliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej może i ja do Was dołączę. Testuje się 24 lipca już nie mogę się doczekać. Mamy już jednego synka w maju skończył roczek. To nasz pierwszy cykl starań czuje że nam się udało. Z objawów mam nudności, jestem senna, odrzuca mnie od zapachów i czuje takie dziwne rozciąganie się brzuszka. A jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusik ja też jestem niecierpliwa, zastanawiam się nad beta ale nie wiem czy nie za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnn11111111
cześć dziewczyny, Lorien ja też testuje 24 teoretycznie bo pewnie nie wytrzymam. No ale są testy 6 dni po więc ja 20 napewno pierwszy zrobie. Ciekawe czy te objawy to na serio czy to nasza psychika robi nam kuku :) bo z medycznego punktu widzenia to nic jeszcze nie powinnyśmy czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnn11111111
a co do bety to zaczyna wzrastań po implantacji czyli ok 6-7 dni od zapłodnienia, więc nie weim czy opłaca Ci się już iść na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnnnnnn11111111 24 mam dostać teoretycznie @ mam nadzieję że nie dostanę. Jeszcze tydzień kurde nie wiem czy wytrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam / zaczerniłam się z nnnnnnnn1111111 na neneczka. Lorien damy radę z to Twoje pierwsze dziecko? Napewno nie przyjdzie@ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neneczka to by był nasz drugi dzidziuś synek ma już 14 miesięcy :) a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×