Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

moje też drugie, córcia skończy 2 latka za 2 tygodnie. A macie jakieś preferencje co do płci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, chociaż fajnie by było mieć parkę, dla mnie ważne jest by było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też jest obojętne, ale mam takie dziwne przeczucie że mi się udało i żee to chłopczyk:) ale to pewnie moja podświadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adorinda napewno wyjdzie druga kreseczka, może jeszcze za wcześnie :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neneczka zastanawiam się cały czas nad tą betą, czytałam na necie że już powinna wyjść.... u mnie w laboratorium kosztuje 29zł to nie duzo a miałabym już jutro wyniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze za wczesnie minimum o 3 dni, neneczka masz jakies objawy ze wnioskujesz ze sie udało czy takie przeczucie? ja tez mam juz jedno dziecko, synek za 2 tygodnie bedzie miał roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dorinda 2 dni po owulacji byłam nieprzytomna, było mi duszno, chciało mi się spać a teraz nic poprostu takie przeczucie. pewnie to podświadomość i nic z tego nie będzie. ja długo czekałam na pierwsze dziecko dlatego teraz jakby się za pierwszym razem udało to byłabym cała heppy. Bo najgorsze jaest to czekanie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tez sie staram:) w sumie jakis 9 cykl..ale juz czuje ze sie nie udało :( @ ma być za 2 dni o ile przyjdzie w terminie..a ostatnio z tym ciężko u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu w końcu Ci się uda a byłaś może w jakiejś klinice u lekartza czy tylko u zwykłago ginekologa? bo ja tak czekałam i straciłam kilka ładnych miesięcy za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko u zwyklego gina byłam :) ale ze mną wzystko ok :) wiem ze mogę zajsc w ciąże bo juz raz w niej byłam..tyle tylko ze straciłam moje maleństwo :( i bardzo chcę żeby sie udało :)zwłaszcza że teraz w czasie dni płodnych byłam na urlopie w górach :) a to podobno sprzyja poczęciu :)człowiek wtedy nie ma problemów niczym sie nie stresuje i nie myśli o tym czy sie uda czy tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny. Jestem świeżą mężatką i oczywiście staramy się o dziecko. Od bardzo, bardzo dawna czytuje wasze forum na różne tematy u wkoncu postanowilam dołączyc. Mam nadzieje że w tym miesiącu już @ do mnie nie przyjdzie. Ostatnią @ dostałam 24 czerwca, owulke z tego co czułam miałam 8 lipca... teraz tylko czekam do 22-23 lipca żeby zatestowac.. najgorsze jest to ze wczesniej (w trakcie dni płodnych) nie myslałam o dziecku a im bliżej terminu @ tym bardziej ryje sobie beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diorak to tak jak my wszytskie:) Monisiu to ja Ci mogę jeszcze zaproponować testy owulacyjne, szczęściu czasami można pomóc. Oczywiście, mam nadzieję że Ci nie będą jednak potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neneczka używam testów owu :) tylko w tym cyklu było bez nich :)byliśmy z m na urlopie to juz sie z nimi nie bawiłam :) a poza tym m stwierdził ze ma byc spontan na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku jest jeszcze cos takiego że w razie czego musze się w miarę szybko dowiedziec o ciąży bo pracuje przy klejach, w zmienionym ciśnieniu i kobiety w ciąży nie mogą wogóle pracowac. W zeszłym miesiącu byłam nad morzem i wydaje mi się ze wtedy cos z tego wyszło ale się nie utrzymało bo jak przyszła @ to pierwszy dzień był tak bolesny że wiedziałam co ze sobą zrobic. Mam bolesne miesiączki owszem ale to było cos innego. W tym miesiącu jak przyjdzie ta franca to ide do gina sprawdzic czy wszystko wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu to może faktycznie coś przywieźliście ze wczasów:) pojechaliście we dwoje a wróciliście we troje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
Cześć dziewczyny:) No kurcze ale mi sie ten czas dłuży:) Zazdroszczę Wam że już w weekend możecie testować. dla mnie "daleka" droga;) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć plusiku, ja jeszcze nie powinnam , ale zrobię ten test 6 dni po i zobaczę co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
a jaki to test 6 dni po?? i czy znacie kogoś komu pokazał tak wczesną ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są różne takie testy, napewno jest w rossmanie bo go ostatnio oględałam i chyba ten z bobaskiem też jest 6 dni po zapłodnieniu ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zrobiłam
Ja zrobiłam test dziś. Po 6 dniach od domniemanego zapłodnienia ( 10 lipca) wyszła jedna kreska. Czytałam na stronie " dzidziusiowo" że hormon hcl wydziela się 48 godzin po inplantacji , czyli najwcześniej 8 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zrobiłam
Ja zrobiłam test dziś. Po 6 dniach od domniemanego zapłodnienia ( 10 lipca) wyszła jedna kreska. Czytałam na stronie " dzidziusiowo" że hormon hcl wydziela się 48 godzin po inplantacji , czyli najwcześniej 8 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
Naneczka ile masz lat? fajnie się wspomina pierwszą ciążę pradwa dziewczyny. I to całe kompletowanie wyprawki itp. Brakowało mi tego w drugiej ciązy bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
ja zrobiła: za wcześńie na taki test. niby pisze ze wykrywa ciąże 6 dni od zapołodnienia, ale ja w to nie bardzo wierzę. zrób w dniu @, albo jeden dwa dni wcześniej ostatecznie, choć wtedy tez może jeszcze nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa mamuska
rok temu o tej porze też byłam staraczką, a dzisiaj mam przy sobie kwietniowego szkraba :) powodzenia dziewczyny!! kwiecień to super miesiąc na rodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darola
Hej! Ja tez testuje 24. Mam nadzieje, ze bedzie to najszczesliwszy dzien mojego zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mogę sie dołączyć? tez ostatnio mialam @ 24czerwca, owu chyba 9.07 tak czulam, a wczoraj mnie kłuło w podbrzuszu, moze sie wkoncu udało :) @ mam miec 22.07 oby nie przylazla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×