Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Lorien kupiłam dziś test ciążowy:) i jest napisane że wykrywa ciążę ok 7 dni po zapłodnieniu. czy wiesz jkiedy dokładnie miałaś owulację? dodaj te 7 dni i zrób jednego na próbę, wmów sobie że to tak tylko :) jak wyjdzie ujemny to zrób kolejny w niedzilę lub poniedziałek a jak dodatni to leć na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się zastanawiam, ale czekam do niedzieli i wtedy zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, ale od jutra zaczynam mały maraton w pracy 5 dniowy więc pewnie nawet nie będę mieć kiedy o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka...jeśli dziś jest Twój 37dc to jesteś w 5t3d ciąży. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
dzwoniłam do laboratorium i tak mi pani powiedziała a wynik na własne oczy zobacze koło 16 godz dopiero. A jak to możliwe że w dniu spodziewanej @ miałaś tak wysoką bete? może to była jednak ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jak będę w domu to sprawdzę ile miałam i postaram się jeszcze dziś napisać.jednak każdy organizm jest inny. życzę Ci żeby to była ciąża. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 testy pozytywne, dziś idę do gina...okres spóźnia się dopiero 3 dzień...jestem przerażona, wiem ,ze to forum dla tych co bardzo chcą itd. może wasz optymizm mi się udzieli..takie jest właśnie życie, ci co się starają często nic nie otrzymują, a ci co nie chcą zaskakują za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
witam przyszle mamuski :) ja tez czekam tzn w sumie nie czekam na @ .. ma przyjsc jutro .. chcoiaz mam nadzieje ze sie nie pojawi wcz nie wytrzymalam i zrobilam test ;/ niestety jedna kreska koleznka mnie pociesza ze jej po 10ciu dniach od spodziewanej miesiaczki lekko sie kreska pokazała druga. wiec bede dobrej mysli .. w zeszlym roku mialam staranka ale nic z tego nie wyszlo i przestalam myslec i dalej nic od dwoch miesiecy zas dosc intensywnie sie staramy wiec zobaczymy moze ten 2013 bedzie szczesliwy:) niby mialam zgage i nie dobrze mi bylo ale to raczej od wkrecania sobie ze moze to juz.. dodam tylko ze od owulacji mam tem w pochwie 37.2 nie wiem czy to cos moze oznaczac sa rozne zdania na ten temat. w sumie jak dostane @ to od tego cyklu caly czas sobie bede mierzyla tem. bo po owulacji jakos mnie naszlo na mierzenie a to powinno sie codziennie mierzyc od 1dc... wiec trzymam kciuki za przyszle starajace sie mamuski i czekajace na brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolik... trochę za wcześnie z tą wizytą u ginekologa. Nawet pęcherzyka nie zobaczy. Może stwierdzi tylko, że macica rozpulchnieta i nic więcej. Ja bym się wstrzymała do 6-7tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokroteczko ja miałam 127 hcg 12 dni po owulacji, czyli jakiś 28 dzień cyklu. i jak Twoje wyniki, odebrałaś:) Troliku a jak to będzie ciąża to tatuś się ucieszy??? dacie jakoś radę??? napisz co gin powiedział. ja i tak Ci gratuluję bo będziesz Mamą:) Szela ja też może dziś zmierze ale wcześniej tego nie robiłam. To testujesz jutro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu cicho zrobiło. Pewnie każda odpoczywa i czeka z niecierpliwością na brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny.. widze że coraz wiecej nas. Ja przez te moje nocki mam teraz tydzien wycięty z życia. udało mi się dzisiaj wejsc na kompa choc i tak za godzine wychodze do pracy... jedyne pocieszenie jest takie że szybko mi leci tydzień a w sobote mam zamiar testowac... póki co w pracy jakos dziwnie mnie cos ciągnęło i kuło w podbrzuszu... tempka utrzymuje mi się na 37,2 no i piersi dalej obolałe ale bolą normalnie jak co miesiąc.. a wy jak tam? trzymacię się jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj chyba ktoś dzicko podmienił, więc nawet nie maiłam czasu o tym myśleć :( ale zmierzyłam pierwszy raz tempkę w pochwie i jest 37,8 ale nie wiem ile było wcześniej, a szkoda :( a teraz robię karkóweczkę na jutro, trzeba się czymś zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neneczka ja dzis gołąbki robiłam ale mnie dziś korciło by po testy jechać normalnie masakra, dobrze że teraz same popołudniówki więc nie będe mieć kiedy po nie jechać:P:P Mój mały brzdąc dziś grzeczny on w sumie jest grzecznym dzieckiem chyba że mu zęby idą to daje popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien ja się boję , ze bunt dwulatka się zaczyna- tfu-tfu bo ogólnie córcie też jest ok :) a ja dzisiaj kupiłam 1 test i nie wiem czy jutro robić, tak dla sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neneczka mój ma dopiero 14 miesięcy wiec do buntu dwulatka mam jeszcze sporo czasu. Ja z testem czekam najwcześniej do niedzieli tzn w niedziele kupie a testować będę w poniedziałek rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz uciekam pojawie się pewnie jutro do południa. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
dziewczynki odebrałam dziś wyniki z tych parametrów które tam są wynika że to trzeci tydzień:) w każdym razie powoli zaczynam się cieszyć a do lekarza to pewnie pójdę jakoś za 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
Cześć dziewczyny:) Wy mnie nie denerwujcie:) Wy już na dniach testy, a ja co? Sama zostanę na koniec?;) Mnie te staranie powoli "męczą", bo przy dwójce dzieci, pracy w pracy a później w domu to wieczorem już padam, a tu jeszcze "trzeba" działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
Stokrotka: a dla Ciebie wielkie gratulacje bo oficjalnie otwierasz nasz kwiecień!!! ps. ja już mam test zakupiony i coś czuję że dużo ich zrobię, bo ja jakaś mało normlana jestem i baaardzo lubię widok dwóch kresek, a że to będzie moja ostatnia ciąża (przynajmniej planowana;) ) to coś czuję że poszaleję z testami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja już na nogach, a za niedługo zbieram się do pracy. Stokrotka moje gratulacje :):) Plusik ja w poprzedniej ciąży robiłam chyba 4 testy bo nie mogłam uwierzyć że się udało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! super, bardzo się cieszę że Ci się udało,a jaka była reakcja Twojego faceta? :) Dziewczyny a ja dziś zrobiłam test- dopiero w 7 dniu po owulce i nic, ale to tak dla sportu :) Plusik jak Ty dajesz radę z dwójką że jeszcze trzecie dzieciątko chcesz:) bo czasem przy jednym wysiadam , ale nie chce żeby była jedynaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dziewczyny tabelka?? :) NICK................wiek.........cykl starań...........TP neneczka 33 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................wiek.........cykl starań...........TP neneczka............33..............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać pęcherzyk, na jego oko to 3 tydzień, potwierdzi za 2 tyg, ale kazał mi się nastawić na ciążę i zastanowić czy chce rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................wiek.........cykl starań...........TP neneczka............33..............1 Lorien..............25................1 Zaraz mykam do pracy, mojemu pierworodnemu chyba ząbki idą kolejne bo dziś zrobił już 3 kupę, a zawsze gdy tak dużo robi to wychodzą mu ząbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
Stokrotka i Trolik, gratulacje! Plusik, nie martw się, ja będę testowac z Tobą. Za ok półtora tygodnia. Chociaż mam wrażenie, że czuję się inaczej niż zwykle. Ale może za bardzo chcę i dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×