Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

prosze, powiedzcie mi, czy to normalne ze dzis siusialam juz okolo 25 razy? i to nie zapalenie pecherza, bo nic mnie nie boli przy oddawaniu moczu, a znowu dzis tak duzo nie wypilam, moze kawe i dwie szklanki wody. sama juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia my też jak nie w tym to w następnym cyklu w sumie mogłabym być majówką 2013 bo jestem majówka 2011 :) chociaż bardzo bym chciała żeby nam się teraz udało. Co do siusiania to ja jak byłam w ciąży to na samym początku chodziłam co chwilkę siusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na samym początku?? jak jeszcze nie wiedziałaś?? zaczynam sie robic spiaca i chyba znikam. odezwe sie jutro ;) dobranoc, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia w sumie jeszcze nie wiedziałam ale podejrzewałam bo mi się okres spóźniał 3 dni. a kiedy masz mieć @ ??? Spokojnej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również chciałabym zostać wiosenną mamą:) W sobotę wyjeżdżamy nad morze i tam działamy. Oby wyjazd okazał się być owocnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mamusia 2013
Cześć mogę się przyłączyć? Staramy się w sumie 8 już miesiąc z przerwą około 4 miesięczną. Mamy 1 dziecko. 2 razy poroniłam. Mam nadzieję że teraz wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mamusia witaj zapraszamy. Ja też mam nadzieję że nam się uda. bardzo bym chciała żeby synek miał rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widze ze wątek się rozwija :) jak dzisiaj samopoczucie? jak Wasze fasolki-kopią już ;) ? oczywiście to żarty :) ja mam takie subektywne przeczucie że się udało , no ale nie ma się jeszcze co cieszyć. W pierwszej ciąży co miesiąc miałam objawy :) Co do wieku to fajnie że nie czekacie z ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mamusiu- napewno tym razem będzie dobrze :) Mysiu mnie też się wydaje , ze częściej chodzę siku ale nie tak często jak Ty :) mam nadzieję że Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej neneczka. Do moich "objawów" doszła huśtawka nastojów.... mam nadzieje że nie okaże się że dostane okres.... no i nie mogę długo siedzieć nachylona bo pobolewa mnie brzuszek więc może jednak się udało?? kurde zwariuje do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien trzymam za Ciebie kciuki!!! Ja tam do wtorku nie wytrzymam, poza tym wyjeżdzamy na weekend i wolę wiedzieć czy mogę piwko pić także ja testuje w piątek rano a nuż się uda. Jak wyjdzie 2 krecha to lecę na betę. u nas wyniki sa tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jak zrobisz na cito, ja robie badania w diagnostyce i wyniki moge sprawdzić na necie w tym samym dniu popołudniu więc nigdy nie robie na cito bo to dodatkowo płatne. dziś wolne a potem pracuje aż do poniedziałku włącznie. Więc mi szybko zleci chyba.... w niedziele 29 idziemy do teściowej na urodziny więc miałabym fajny prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jak zrobisz na cito, ja robie badania w diagnostyce i wyniki moge sprawdzić na necie w tym samym dniu popołudniu więc nigdy nie robie na cito bo to dodatkowo płatne. dziś wolne a potem pracuje aż do poniedziałku włącznie. Więc mi szybko zleci chyba.... w niedziele 29 idziemy do teściowej na urodziny więc miałabym fajny prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzisiaj 27 dzień cyklu i rano zrobiłam test, czułość 10 i po ok. 10 minutach pokazał się cień cienia :) tak bardzo bym chciała żeby się udało, jajniki pobolewają mnie od kilku dni i 2 dni temu miałam delikatne nudności. Cykle mam 28-31 dni więc niedługo się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adorinda idź na bete jak się pokazał cień to raczej jesteś w ciąży, beta tylko potwierdzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adorinda cudownie!!!!! leć na betę nie czekaj, Jeśli na teście wyszło to z krwi tym bardziej:) czyżby pierwsza mamusia na forum?. Przynieś nam proszę szczęście!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neneczka każda z nas w końcu doczeka się upragnionych dwóch kreseczek. A jak dziś samopoczucie?? Ja jestem dziś strasznie rozbita jakoś tak mi się płakać chce w sumie nic się takiego nie dzieje, może to wina pogody.. sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bete nie będe szła bo mi nie pasuje, musiała bym jechać o 7 rano 20km do miasta, a później o 16 po wyniki a mam synka małego którego musiała bym zabrać ze sobą a nie chce tego robić, niech dziecko sobie pośpi, teraz czekam na 2 mocniejsze kreseczki, mam jeszcze kilka testów to potestuje sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a dorinda to jestem z Tobą całym sercem, zeby Ci sie uadało i żeby synek miał rodzeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien mnie co jakiś czas kłuje coś w podbrzuszu, poza tym wczoraj się córy nanosiłam i dzisiaj mnie troche połamało. Ale jestem dobrej myśli bo przed okresem powinnam mieć sucho-wiadomo gdzie:) a u mnie jest zupełnie inaczej. Jeeszcze 2 dni do pierwszego testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
hej:) od pewnego czasu śledze was topik i będzie bedziecie wiedziały co mi odp:) wczoraj zrobiłam bete, dziś odebrałam wynik i mam 21,40, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka że jesteś w ciąży. W którym dniu cyklu jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
w 37 ale generalnie mam cykle tak 33-34 wiec byłam pewna że dostanę @ bo bolał mnie brzuch ale tak sobie Was czytałam bo też bardzo chcę mieć dziecko i zrobiłam test:) i wyszła ta druga kreska ale jakoś dopiero 6 min i zrobiłam bete wczoraj:) aż boję się cieszyć dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka beta ewidentnie wykazuje ciąże więc ciesz się i myślę że spokojnie za tydzień możesz iść do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
a który to jest wg Ciebie tydzień? bo w necie to pokazują tylko od 3 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko jaki macie sluz??? ja mam taki przeźroczysty mam wrażenie że macica jest obniżona.... kurde już sama nie wiem chyba za bardzo sobie wszytko wkręcam.... a najgorsze jest to że w poprzedniej ciąży tak się nie nakręcałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka nie wiem, a nie masz na wyniku napisanych norm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ja bym powtórzyła betę , bo w pierwszej ciąży w dniu spodziewanej miesiączki miałam betę bardzo wysoką. Lorien ja mam takie jakby białe grudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja białe grudki miałam przed okresem... i mam ciągłe uczucie że mam mokro.... Ostani mój cykl był 26 dniowy więc może testować w niedziele lub w poniedziałek rano ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×