Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

dziewczyny trzymam za Was kciuki:) widzę że 24 lipca będzie dużo mamuś bez @ :) co do tych testów to jasne jak wyjdzie 1 kreska to trzeba testować po @ ale do niektórych pewnie szczęście się uśmiechnie i od razu pojawią się 2 krechy :) Plusik jasne że fajnie się wspomina ale poród i 1 dwa mieisące po mnie były fatalne. Teraz mam nadzieję się wyluzować , nie słuchać mądrych rad i poprostu cieszyć się macierzyństwem.Co do wyprawki to ja już chyba w 2 miesiąc zaczęłam kupować :) a teraz też pewnie się całkiem nie powstrzymam, a jak będzie inna płeć to znowu będe szalała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop-hop nie ma wśród nas mamusiek które już wiedzą że urodzą w kwietniu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawość mnie zżera. :D moze nam wszystkim sie uda :) ja dzis policzyłam i siusiu bylam juz 18 razy. a duzo nie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia poczekaj az @ nie przyjdzie, moze wadliwy test, moja ciotka robila 5 testów wszystkie negatywy byly a w ciazy byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wreszcie jestem, jejku wciąż odliczam dni jeszcze tylko 6 dni do testowania chyba że przyjdzie ta franca @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio się zastanawiam czy te moje niby objawy nie są przypadkiem jakieś urojone czy aby przypadkiem nie wkręcam sobie tego że mogę być w ciąży. W niedziele ciocia była u nas na urodzinach braci, pytała czy aby nie jestem w ciąży bo mam zaokrąglone podbrzusze, a chyba przed @ też się ma zaokrąglone podbrzusze... już nie wiem co o tym myśleć. W sumie najlepiej by było nie myśleć ale tak się nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorie, cytuje pewnien artykuł : "Co możesz odczuwać w pierwszym miesiącu ciąży Na razie jeszcze nic nie można z twojego wyglądu wywnioskować. Choć mogłaś zaobserwować kilka zmian fizycznych - na przykład możesz mieć nieco pełniejsze piersi a podbrzusze lekko zaokrąglone. Nikt inny tego raczej nie zauważy. Przyjrzyj się dokładnie swojej talii, być może nie zobaczysz jej przez wiele miesięcy." wiec jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia moja mama twierdzi że to również może być ciąża, ale tak jak wspominałam.... "Przed miesiączką, w drugiej fazie cyklu menstruacyjnego, pojawia się często opuchlizna palców rąk, zaokrąglenie brzuszka ".... nie wiem czy wcześniej również przed okresem miałam zaokrąglone podbrzusze... kurde jak ja wytrzymam do 24....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz nie wiem. ja czekam do niedzieli jak @ nie przyjdzie to w pon testuje. ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy, dziś jak przyszłam po pracy do domku zobaczyłam że jest spageti to wiedziałam że to jest to na co mam właśnie ochotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś na obiadek zrobiłam młode ziemniaczki z brokułem i kefirem. :D mniam, ostatnio pije litrami kefir i maślankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To blisko w sumie mieszkamy bo ja właśnie w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 20. a mozna zapytac w jakim wieku zaszlas z pierwszym urwiskiem? :D wiem zadaje duzo pytan ale jestem ciekawa:D taka juz ze mnie ciekawska dziołcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz bardzo chcemy miec fasolinke swoja mała, moze niektorym sie wydawac ze za wczesnie, ale jakos od dłuższego czasu bardzo chcemy. byc moze za mloda jestem ale jakby sie udalo to bede miec 21 lat a moja mama juz byla z moim bratem w ciazy wiec mysle ze w sam raz jest odpowiedni moment. :) ja jak widzę takie szkraby albo kobiete w ciazy to mam lzy w oczach :( ale klece non stop to samo, moze juz mi sie w glowie miesza od tych nerwow. miesiac temu sie nie udalo. moze teraz :) a wy ile juz sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest 1 cykl poprzednio udało się za 1 razem gdy mąż był na l4 w domu, bo przedtem pracował za granicą, teraz juz w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy, ale jak sie nie uda (odpukac w niemalowane ) to sprobujemy za miesiac :) i moze beda majowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×