Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Lorien spokojnej pracxy. u nas z ząbkowaniem nie było tak źle , raz tylko była gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie chce, lekarz powiedzial ,ze jesli tak zdecyduje to mi pomoze, mam jeszcze troche czasu na decyzje...mamy po 30 lat ale sami jestesmy dzieciakami, znamy sie 4 miesiace...wczesniej zakonczylam 5 letni zwiazek z facetem, z ktorym nie mialabym zadnych watpliwosci, a teraz mam wrazenie, ze wszystko jest nie tak...i snilo mi sie , ze to dziewczynka...na poczatku od razu powiedzialam - usuwam...a teraz zaczynam watpic choc rozsadek mowi, zrob to bo bedzie katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
Oj... właśnie doczytałam o wątpliwościach Trolika. Mam nadzieję, że nie uraziłam Cię gratulacjami..... A ja dziś zrobiłam sobie kanapkę z szynką i musiałam kęs wypluć, bo czułam, że nie dam rady przełknąć. Chm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
stokrotka.............25.................2 facet oczywiście się ucieszył i już nawet mówi o mnie w liczbie mnogiej:) a mam do Was pytanie, bo mnie np to trochę pobolewa od czasu do czasu na dole brzucha, Wy też tak macie? nie jakoś bardzo ale wyraźnie czuje że tam się coś dzieje. W dodatku mam jakieś fale gorąca a za chwilę np mi zimno. Ma tak któraś z Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
Dziewczyny, czy któraś stosowała mierzenie temperatury i obserwacje szyjki??? Bo ja się pogubilam trochę. W 16 dc szyjka była już twardsza. A w 17 miałam potworne bóle brzucha i krzyża. Szyjka taka jak poprzedniego dnia. Teraz jest twarda i coraz niżej. I w środku bardzo ciasno się zrobiło. Jest któraś w stanie pomóc. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
stokrotka.............25.................2 facet oczywiście się ucieszył i już nawet mówi o mnie w liczbie mnogiej:) a mam do Was pytanie, bo mnie np to trochę pobolewa od czasu do czasu na dole brzucha, Wy też tak macie? nie jakoś bardzo ale wyraźnie czuje że tam się coś dzieje. W dodatku mam jakieś fale gorąca a za chwilę np mi zimno. Ma tak któraś z Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
Dziewczyny, czy któraś stosowała mierzenie temperatury i obserwacje szyjki??? Bo ja się pogubilam trochę. W 16 dc szyjka była już twardsza. A w 17 miałam potworne bóle brzucha i krzyża. Szyjka taka jak poprzedniego dnia. Teraz jest twarda i coraz niżej. I w środku bardzo ciasno się zrobiło. Jest któraś w stanie pomóc. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
Dziewczyny, czy któraś stosowała mierzenie temperatury i obserwacje szyjki??? Bo ja się pogubilam trochę. W 16 dc szyjka była już twardsza. A w 17 miałam potworne bóle brzucha i krzyża. Szyjka taka jak poprzedniego dnia. Teraz jest twarda i coraz niżej. I w środku bardzo ciasno się zrobiło. Jest któraś w stanie pomóc. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
stokrotka.............25.................2 facet oczywiście się ucieszył i już nawet mówi o mnie w liczbie mnogiej:) a mam do Was pytanie, bo mnie np to trochę pobolewa od czasu do czasu na dole brzucha, Wy też tak macie? nie jakoś bardzo ale wyraźnie czuje że tam się coś dzieje. W dodatku mam jakieś fale gorąca a za chwilę np mi zimno. Ma tak któraś z Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
stokrotka.............25.................2 facet oczywiście się ucieszył i już nawet mówi o mnie w liczbie mnogiej:) a mam do Was pytanie, bo mnie np to trochę pobolewa od czasu do czasu na dole brzucha, Wy też tak macie? nie jakoś bardzo ale wyraźnie czuje że tam się coś dzieje. W dodatku mam jakieś fale gorąca a za chwilę np mi zimno. Ma tak któraś z Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa_m ja nie stosowałam obserwacji szyjki tylko testy owulacyjne. ale poczytałam trochę na forach i sobie sprawdziłąm i mam chyba twardą ale wszytsko wewnątrz jest rozpulchnione i mam cały czas mokro, ale też nie wiem co to znaczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................wiek.........cykl starań...........TP neneczka............33...............1 Lorien..............25................1 Stokrotka...........25................7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups pomyłka NICK................wiek.........cykl starań...........TP neneczka............33...............1 Lorien..............25................1 Stokrotka...........25................2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dziewczynki, nikt mnie niczym nie urazil, to ja mam nadzieje, ze nikogo nie ranie swoimi dywagacjami, bo sa tu kobiety, ktore staraja sie tak dlugo i dziecko jest ich największym marzeniem, a ja chce sie go pozbyc...a rady jak najbardziej, poproszę, moze cos mnie zainspiruje, moze cos sie odmieni..decyzje i tak musze podjac sama, ale nie zaszkodzi posłuchać opinii innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka bóle brzucha mam jak cholera dziś obudziły mnie o 1 w nocy, bóle menstruacyjne to przy tym piku,s a miałam takie, ze musiałam brać ketonal...w ciągu dnia, boli mnie mniej,w zasadzie pobolewa od czasu do czasu, najgorzej jest w nocy, cycki mam jak balony, z każdym dniem coraz większe, zawsze miałam miseczkę A, teraz staniki robią się za małe, cycki mi sie wylewają...jestem w ciąży i wszystko w tym temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neneczka, ja tez mam cały czas uczucie wilgoci, ciagle biegalam do toalety bo miałam nadzieje, ze to okres, a to śluz, śluz, ktory wydobywa sie zamiast krwi, moj jest przezroczysty, raczej rzadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
trolik a który tydzień u Ciebie? to jest normalne że tak pobolewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolik tak sobie myślę, że gdybym miała mniej lat to może myślałabym żeby usunąć ciąże, ale w tym wieku to już bym się 2 razy zastanowiła. Nie wiesz ,czy będziesz kiedyś z kimś bardziej odpowiednim (!) a latka lecą i coraz trudniej jest zajść w ciąże.Pisałaś że byłąś parę lat z gościem ale już nie jesteś, więc może ten z którym jesteś ktrótko będzie już na zawsze :) Poza tym każda ingerencja ginekologa może się źle skończyć... no i dziecko to naprawde coś wspaniałego, ale z drugiej strony musisz wiedzieć że już zawsze z Tobą będzie. Nie będziesz mogła zamknąć drzwi za sobą i wyjść... to wielka odpowiedzialność...ale i wielkie szczęście :) daj proszę znać co postanowiłaś, trzymam kciuki abyś podjęła najwłaściwszą dla siebie decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten, z którym byłam nadal chce ze mną być, ma piękny dom, pieniądze- wszystko, ten, z którym jestem w ciąży nie ma nic oprócz długów, wiec musze myslec tak jakbym miala zostac sama, nie moge na niego liczyc mimo, ze zapewnia mnie, ze damy rade, ze przechodzi przyspieszony kurs dojrzewania itp. umowy ze mna nie przedluza, prace w tv tez strace, zostaje bez srodkow do zycia, zasilek mi nie przysluguje bo nie jestem zatrudniona w pelnym wymiarze pracy, finansowo to jest jakas katastrofa....czasem mysle, ok a co mi tam..stalo sie...ale dziecko to nie jakas zabawka, skonczy sie moje zycie, ktore kocham, wolnosc, beztroska, niezaleznosc, dziecko powinno byc wyczekiwane i kochane od samego poczatku, bardzo lubie dzieci ale to jeszcze nie czyni mnie dobra matka.. lekarz powiedzioal ,ze wyglada mu to na 3 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to normalne, mowilam mu o tym i raczej nie wygladal na przejetego, ale wiedzial jakie jest moje podejscie, ja zawsze mialam bolesne miesiaczki, endometrioze, torbiele na jajnikach i u mnie wszystko bylo zawsze bardzo bolesne, domyslam sie, ze i zagniezdzanie pecherzyka takie jest, moze lekarz nic nie mowil bo ma nadzieje, ze pojdzie samo...moze domysla sie , ze to zwiastun poronienia tylko nie chce mi o tym mowic..cholera wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troliku kochany, nie wszystkie dzieci są wyczekiwane a jednak są kochane. Jest wiele szczęśliwych dzieci ze wpadek. Powiem Ci , ze pomimo iż mam dziecko nadal jest niezależna, alle już nie beztroska i wolna. Chodzę z koleżankami na piwko, jeżdzę na wakacje, imprezuje( moze nie tak jak zawsze) i tak naprawdę dziecko w niczym mi nie przeszkadza. Jest poprostu dodatkiem do mojego fajnego życia. A jak z Twoją rodziną, możesz na nią liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemniki- dziewczynki są wolniejsze i dluzej zyja od plemnikow chłopcow, aby zrobic sobie dziewczynki etrzeba znac dokładny dzien i moment owulacji i kochac sie ok 2/3 dni przed owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
hej ja testuje jutro, tak :) choiaz dzis rano tem spadla do 36,6 wiec brrrrdzo duzo;/ co pewnie oznaczac bedzie @ ;/ coz moze nastepny cykl bedzie owocny;/... ja obserwowalam szyjke macicy i teraz mam wlasnie tam wszystko miekkie opulchnione i nisko .. a jutro niby @ .. zobczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
i tez mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
NICK................wiek.........cykl starań...........TP neneczka............33...............1 Lorien..............25................1 Stokrotka...........25................7 Szela89.............23...............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
Szela, jak szyjka zaraz przed @ miękka i temp aż tak spadła, w tym to chyba ciąży brak. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
neneczka moze Ty uzupełniaj ta tab ;p bo mi cos nie wyszlo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
no mi tez sie wydAJE ze brak ciazy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×