Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Witajcie justyna zrób beta i bedziesz wiedziala ;) A dlaczego bedzie glupio iść do lekarza teraz ? Ja u ginekologa bylam w 4 tc i juz bylo widać pecherzyk . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mdłości ciąg dalszy - jezu juz powoli mam dośc a todopiero początek - zastanawiam sie czasem i poco mi to było :P zazdroszcze kobietom które nie wiedza w ciązy co to rzyganie o poranku i nie tylko... a wyczytałam ze która z Was pisała o tyłozgięciu macicy - ja też mam i powiem szczerze ze w koncowym etapie ciązy strasznie boli kregosłup przez to - tzn nie wiem jak jest u kobiet które nie mają tego zgięcia ale lekarz mnie o tym przstrzegał i rzeczywiście czasem jest ciężko. Poza tym tyłozgiecie to nic strasznego - choc słyszałam ze trudiej zajść w ciąże przy tej przypadłosci - ale jak widac to nas nie dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ból brzucha okropny godzina 3;30 w nocy do teraz wymioty i mdłości ratunku czy mozna brac nospe???? Justyna== no to jestes gratulacje jak cos zrób sobie jeszcze badanie bete i nie bój sie iśc do lekarza najwyżej cie odesle i powie zebys przyszla za 2 tygodnie mi powiedziała doktorka jak przyszlam w 1 ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Bożka - mi lekarz powiedział/zlaecił nawet do 3 szt nospy w ciągu dnia. Nie wiem czy można się sugerować ty6m, ale jeśli nie masz powikłań i przecuiwskazaań to weź, poco masz się meczyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka, nospa jest ok. Mozna spokojnie brac w ciąży. Ja również kupiłam za podpowiedzią lekarza i wezmę jak tylko zajdzie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Orzeszek bedzie dobrze :) Musi być dobrze:) Musimy wszystkie które tu gadamy donosić szczesliwie i urodzić a potem tylko sie cieszyc:) mnie dzis rano jajnik - holernik bolał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem przedstawicielką, której objawy nie imają się; czy jak to ujęła NTFrugo => szczęściarą;) bywa, że zupełnie zapominam o swoim stanie, bo jest normalnie; kończę 7tc; ps. ciągle nie mogę w to uwierzyć... poza mną i wami wiedzą 2 osoby, więc sprawa jest nadal top sikret :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Ja tez zapomniam ze jestem wciazy:) Czuje sie naprawde dobrze, nie wymiotuje brzuch nie boli, zachcianek nie mam, humorów nie mam. czasem mnie zamdli albo zaboli jajnik ale to rzadko. Oby tak cała ciąza minela i poród taki lekki jak ciąża to bedzie super:) Zaczniemy byc bardziej swiadome jak zacznie brzuch wyłazić:P ja rozpoczełam 8 tydzien wg usg a 9 wg daty ost @ Juz sama nie wiem jak ciążę mierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym etapie liczę po OM - lekarz też mi nic nie wyliczył; potwierdził akcję serca, dał skierowanie na krew i zaprosił za 2 tyg.; zakładam, że tym razem będzie bardziej rozmowny, bo za 1szym było dość oschle i lakonicznie, choć pogratulował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wróciłam po urlopie, witam wszystkie nowe członkinie! dużo nas się zrobiło :D ja też należę do tej grupy, która nie ma objawów, jedyne co to jest mi trochę niedobrze i słabo, na szczęście nie wymiotuje, nie boli mnie brzuch ani głowa, ani nawet jajniki, więc nie jest źle, chociaż najfajniej by było, gdybym mogła tylko leżeć :) idę dziś na 19-tą na usg, mam nadzieję, że w końcu coś się potwierdzi, a najlepiej bliźniaki jak tu któraś z dziewczyn ma, super sprawa! gratuluję. Ogólnie nie pisałam, ale cały tydzień czytałam na bieżąco, mam nadzieję, że teraz nadrobię trochę z pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa tu - to mi wychodzi tak samo, z miesiaczki 9 tydz,a z usg 8 .. owulacje mialam przesunieta chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam od lekarza widac juz piekny 2,5 cm pęcherzyk. jest to 6tydz.4dzień, przewidziany termin 18.04.2013. a wiec mój synek bedzie miał rok i m-c jak mu się urodzi rodzeństwo. chciałabym zeby to była dziewczynka. chociaż mam pełno ubranek po chłopcu. jak powiedziałam rodzicom o ciąży to sa zszokowani ze tak szybko i przerażeni jak damy sobie rade. no spa jest bezpiecZna ja tez biore bo pobolewa mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa... no mi brzuszek w pierwszej ciąży to wyszedl dopiero w 5 m ciązy ;) A przytyłam tylko 9 kg. Więc ani widac ani slychac ciązy po mnie nie było :P Wiek ciązy liczy sie od ostatniej miesiączki. Nie każdy przeciez zna dzień poczęcia ;) U mnie po OM wychodzi na 8 tc ale beta i usg wskazuje na 6 tc klara gratuluje 2,5 cm szczęścia :) Moja córeczka rowniez bedzie miala roczek i m-c gdy przywita rodzenstwo na świecie ;) Co do nospy to nie pomogę , bo w GR nie podają jej kobietom w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara---> jestem w bardzo podobnym okresie co Ty, u mnie to 6 tydz i 3 dzie, ciekawe czy też dziś coś lekarz zobaczy.Chyba 2,5 cm to już dużo! a było widać też już zarodek albo słychać serduszko? czy to za wcześnie jeszcze? odnośnie różnicy wieku Twoich dzieci, myślę, że one się będą z tego bardzo cieszyć i na pewno będą miały ze sobą świetny kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkas - dokladnie na tym etapie licząc od OM lekarz potwierdził akcję serca u mojego dzieciaczka! cokolwiek dziś się dowiesz - z pewnością zmienisz stopkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia---> trzymamy kciuki i czekamy na relację! celka---> dzięki, mam nadzieję, że u mnie też tak będzie, chociaż na moim etapie, kiedy teoretycznie jeszcze nikt nic nie widział,nawet pęcherzyk będzie super! chcę zmienić stopkę ! :D i mam nadzieję, że zawołamy męża do gabinetu, żeby też zobaczył, bo na razie twierdzi,że to abstrakcja :D Ci faceci ... ja dziś zaczęłam swój drugi tydzień urlopu, i dobrze, bo jak jest mi niedobrze to nie wyobrażam sobie jak mam chodzić do pracy.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lekarz jeszcze nie sprawdzał czy serduszko bije tylko czy pęcherzyk jest. kolejna wizytę mam za 5 tyg. muszę teraz zrobić wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina przytyłas tylko 9 kg? ja w 1 ciazy przytyłam 20 kg a mały wazył tylko 3200. ale szybko to spadło. ale teraz zaczynam ciaze z wyzsza waga niz poprzednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek83 jesteś z lublina przeczytałam ja jestem z okolic. mam do lbn 60 km. w poprzedniej ciazy jeździłam do lublina do ginekologa do lux medu. świetnego lekarza miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara Tylko 9 kg przytylam ;) Cala ciąże uprawiałam sport :) Fitness , pływanie, joga itp. Elenka urodzila sie w 37 tc z waga 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cała ciaze pracowałam i nie było czasu na sport. po pracy odpoczynek i dom. no ale Tobie fajnie. tez bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka13 na prawde nic ci nie dolega super masz Lenkaś noo mówie ci ja na l-4 nie wyobrażam sobie jakbym teraz miała pracować poza tym palmienia były dziewczyny ja w 1 ciązy ważyłam 57 kg przytyłam 20 kg ale zrzuciłam przy karminiu piersią teraz zaczynam od 63kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka a od kiedy jesteś już na l4? nie miałaś problemów w pracy? chcesz już do końca być na l4? ładnie Ci poszło z wagą! ja chwilami myślę czy by nie iść na l4 nawet i jeśli będzie wszystko dobrze, to jest dla nas jedyny czas kiedy można nie pracować i jeszcze nam płacą, a jeszcze się napracujemy przez całe życie... tak sobie kiedyś myślałam, ale teraz to już nie jest to wszystko takie łatwe, tak czy inaczej nie będę na pewno pracować do końca ciąży! góra do końca 6-ego miesiąca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy pracowałam do 8 m-c i jak juz szłam na zwolnienie bo nie dałam rady siedzieć z wielkim brzuchem przy kompie bo wysiadał mi kręgosłup to i tak mieli do mnie pretensje ze dobrze sie czuje i wyglądam wiec po co mi zwolnienie. a ja potrzebowałam odpocząć naszykować wszystko na przyjście dziecka. w tej ciazy tez mam zamiar pracowac jak najdłuzej zwłaszcza ze z macierzyńskiego wracam z nowa ciaza. boje sie reakcji szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cała ciąże studiowalam az do ostatniego dnia i oprócz tego wychowywalam corcie ;) Przeciez nie ćwiczyłam całymi dniami i codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jak praca prorodzinna za bardzo nie jest, a zwłaszcza przełożony, mój szef jest raczej ok ale to ważne wydarzenie więc i tak troszkę obawa jest. klara a Ty już wróciłaś po macierzyńskim czy wracasz dopiero? mam nadzieję, że nie będziesz mieć problemów. despina a jaki rodzaj fitnessu uprawiałaś? chodziłaś na normalny aerobik? czy to były jakieś specjalne zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 1 ciąży przytyłam 9 kg, co od razu spadlo po porodzie do wyjściowej i ta wage mam do dzis. Mam zamiar ponownie nie przytyc za duzo. Lenkaś masz racje z tym zwolnieniem, ja juz oficjalnie to 4 tyg powinnam na zwolnieniu byc i gin mi wystawia l4 bo byly plamienia i ten pierniczony krwiak jest, ale musialam do roboty chodzic bo szefowa na wakacjach i nie ma komu ogarniac wszytskiego.Wraca w srode i w koncu bede lezec chociaz na tydzien mi sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na zwolnienu od 5 tygodnia mialam plamienia w sobote a jak w poniedziełk poszlam do lekarza od razu l-4 nie wiem jak długo będę zobaczymy na teraz tak zle sie czuje że nie wyobrazam sobie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×