Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obowiazkowy30

Szukam dziewczyny

Polecane posty

Gość Obowiazkowy30

Szukam laski na fajny seks.place 100zl za godzine.z racji tego ze nie mam czasu,a do burdelu nie pojde bo same tam zarazone podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkas
jak nie masz czasu, to w pół godziny się uwiniesz i będzie 50 nie 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapkk
przeprowadz w takim razie w miejscowym burdelu profilaktyczne szczepienia ochronne , potem testy i już :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna, bo piekną jest każda
o ku.....wa miliarder. a zrobisz to w maluchu czy juz dorobiłes się łady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obowiazkowy30
Moze byc i pol godziny).wozek mam fajny ale to nie ma nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obowiazkowy30
Zazdrosc czy jak?nie mam czasu na szukanie dziewczyny wiec wprost place za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obowiazkowy30
Kolejna idiotka co mysli ze jak dam 500zl to seks bedzie lepszy buhaha.wiele jest pan co robia full wypas za 100zl.swojemu dajesz za kwiatki,a innemu nie dasz za 50zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to idź do burdelu i miej full wypas za 50zł plus gratis jakiś syf czy coś tak na pamiątkę :P. Wolę za kwiatki niż z Tobą za 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moga byc po piecdziesiatce? odpowiedz, bo my z wladzia jestesmy chetne :D wladzia, wybacz 🖐️ 🌻 ze za ciebie mowie, ale jak widze jeszcze cie tu nie bylo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfsdafasdf
Obowiazkowy30 - 10/10! Zgadzam się w całej rozciągłości. Zamiast się bawić w stawianie drinków, kino itd. lepiej niech ma dziewoja kasę do kieszeni i bez zbędnych ceregieli. W młodości lepiej się tak wyszumieć, niż się za wcześnie ożenić z powodu burzy hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfsdafasdf
z drugiej strony, jak się postarasz to znajdziesz kogoś na dłuższy układ i za darmo, przecież dziewczyny też lubią seks i nie muszą się do tego zmuszać, a jak jesteś dobrym fachowcem w branży, to sama będzie się domagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedz pomidora zaczynajaca sie od slow "z drugiej strony ...." uwazam za prawdziwa. :D pomidor, ty naprawde naprawiles swoja kule :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. kobiety też lubią sex, ale taka która się z tym nie kryje i robi to z różnymi facetami jest kurwą, dziwką. natomiast facet który wyrywa różne laski jest w tym przypadku casanovą, podrywaczem, po prostu uważa się go za atrakcyjnego. skoro równouprawnienie to też i w tej kwestii powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfsdafasdf
na szczęście trochę nasz kraj światopoglądowo ewoluuje i tylko się cieszyć, bez obłudy po prostu łatwiej żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo :) widzę, że nareszcie jakiś poważny biznesmen nam sie trafił, i co tu dużo ukrywać, sto złotych na drodze nie leży :P Drogi Obowiazkowy30, tak jak tu frida wyżej nadmieniła, jesteśmy niezmiernie tobą zainteresowane, może jakiś trójkącik?. Frida ci jąderka wygłaszcze, a ja laske pociągnę. Z mojej strony masz gwarancję, że ptaka ci nie uszkodzę, ponieważ zostały mi tylko dwa trzonowe :) Napisz skąd jesteś i jaką furką latasz ? Sprawa do przemyślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatakasobie
z góry za godzinkę...a jak nie wytrzymasz trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatakasobie
jestem chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladzia, no nareszcie. myslalam, ze sie na ciebie nie doczekam. bentleyem kabrio to on napewno nie jezdzi, wiec podmuch wiatru glowy przy robocie nam nie urwie. spoko :P widze, ze jestes w formie :D ja juz nie nadazam. daj znac jak ustalisz co i jak:) zlapiesz mnie gdzies. wierze w ciebie. jestes moja mentorka i natchnieniem a co tam, niech sie wszyscy dowiedza, ze pokochalam cie miloscia prawdziwa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×