Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

Hej dziewczyny ja dziś na śniadanie zjadłam jajecznicę, a na obiad planuję zupkę cukiniową. Wczoraj miałam masakryczny dzień pod względem dietowym ;/ ale dziś od samego rana się spiełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrostu mam 170cm :) Co z tego że poszły w dół jak dzisiaj się ważyłam i waga ani drgnie :( Ale chyba powinnam się cieszyć z tego że nie idzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ćwiczenia to tylko hula-hop. Teraz planuję zakup maty tanecznej, przyjemne z pożytecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mata taneczna ? nie słyszałam nigdy a apropo hula hop to myslalam o takim z masazerem.... podobno daje efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
a co myslicie o zumbie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaakkk.. też się kiedyś odchudzałam z dietetyczką to schudłam 10 kilo w rok, było to bardzo mozolne jak i męczące.. Przed każdym posiłkiem (tzn ja jem tylko 3) piję wodę z cytryną i po tym czuję się syta, mało jem, a schudłam już 2 kilo w ciągu 4 dni. POWODZENIA WSZYSTKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie każdy ruch jest dobry zwłaszcza kiedy sprawia przyjemność! Widziałyście niektóre tańczące dziewczyny lub pływaczki? to sprawia im radość i nie robią tego bo muszą tylko dlatego bo chcą. I moją bolączką jest to że ja jeszcze nie odnalazłam czegoś w co bym się wkręciła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
tajny szyfr; a prubowalas jzu zumbe ja od jakiegos czasu tancze sbioe w domu przyjemne z porzytecznym godzinka tanca a kalorie leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam takie hula z masażem i naprawdę pięknie działa na brzuch i nogi :) Co prawda miałam na początku siniaki i nie kręciłam przez 3 dni bo bolały, ale później to już hulałam że hoho :) teraz potrafię kręcić półtorej godziny jeśli wezmę sobie książkę do czytania jakąś wciągającą :) A jeśli chodzi o mate do tańczenia to przypadkiem na nią wpadłam jak szukałam prezentu na urodziny dla bratanicy na allegro. Spodobała mi się i chyba kupię ją zamiast steppera :) Nie lubię ćwiczeń typu brzuszki itp, a biegać nie mam jak bo nie zostawię 20 miesięcznego dziecka żeby sobie pobiegać, a jestem z nią sama bo mój pojechał do Niemiec. Próbowałam skakanki ale mam tu za niski sufit żeby skakać po za tym jakoś nie przypadła mi do gustu, może właśnie dlatego że ciągle haczy o ten sufit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie próbowałam zumby. Mozesz mi podesłac jakiś link cobym sie dokształciła na czym dokładnie polega? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika a masz coś fajnego z tej zumby bo to co ja sobie pościągałam to jest beznadziejne, przynajmniej dla początkujących takich jak ja. A też bym sobie potańczyła bo to świetne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś chodziłam na zajęcia w klubie fitness i raz spróbowałam zumby ale była najwyraźniej beznadziejnie prowadzona - nie byłam zmęczona a te ruchy jakieś takie dziwne :P Chcecie się uczyć z filmików? Ja jakoś nie mam motywacji żeby w domu ćwiczyć niestety :( A ja za to najadłam się popcornu o 23 :/ ale to nic, dziś odrobię - gotuję sobie ogórkową właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię że to źle, skąd :) Właśnie zazdroszczę motywacji - mój rowerek stacjonarny był używany tylko przez pierwszy miesiąc :P teraz służy głównie za wieszak. Leń ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś jeździłam na rowerku właśnie. Całe 40 min ;p . ale Ty masz niezłe wymiary. ja waże 50 kg i mam sporo więcej w udzie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
dajcie jakies adresy email to wam wysle zumbe dla poczatkujacychbo ja sobie ja kiedys sciagnelam nie wiem skad wiem ze m usialam sms wyslac to swietna zabawa naprawde polcecam jak jzu nauczycie sie krokuw to potem jest zumba advece i dla super zaawansiowanych po 5 min jestes mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
na zumbie dla pocztakujacych sa powtzraznae kroki po koilka razy a potem na nastepnym etapie zaczyna sie jeazda nie potrzeba nawet duzo miejsca w domu i w domu tez sa jakies pozytywy mozesz sie uczyc we wlasnym tempie i nic was to nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli możesz podeślij mi na : jovvkawaii@yahoo.com Może akurat coś z tego będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
kurde nieche mi takiego duzego pliku wyslac bo za duzy ;/;/ na wp czy jest jakas inna mozliwosc wyslania tego pliku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie masz konta na chomikuj.pl? Jakbyś miała to byś wkleiła a my byśmy sobie pościągały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
agusia nie ma za co mam nadzieje ze sie przyda ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Hej wam:) mam takie male pytano:) bo po poludniu mam grila i mam ochote na karczek:) co zrobic zeby nie byl tak tuczacy??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myślę że karczek z grilla jest mniej tuczący niż z patelni ponieważ tłuszcz się z niego wytapia i zostaje w grillu, nie przejmuj się tak :) Ja już po śniadaniu :) dwie kromki pieczywa chrupkiego z plasterkami szynki. A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja wlasnie na sniadanie robie sobie mleko z platkami kukurydzianymi:) uff to dobrze:) bo tak sie mi tego karczku chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×