Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

Gość Ariaaa
anika - dlatego boję się pozbyć nałogu który niszczy mi zdrowie i czyści portfel :( tajny szyfr - chyba nie jest tak źle skoro już tylko 3kg ci zostały? ;) mjluska - to baw się dobrze tylko nie przesadzaj z jedzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oscypki z żurawiną! uwielbiam! no właśnie niby 3 kg a tak cholernie się z nimi męczę że porażka! co cokolwiek zgubie to zaraz wraca. no i ten tylek murzyński .... dlaczego mi nie mogą tyć cycki ja się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariaaa no właśnie niedługo idę na zakupy, żeby się przygotować, i nie zjeść czegoś czego nie powinnam. ugotuję sobie leczo w słoiczek, kalafiora i brokuły, jakąś sałatkę zrobię. Dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
ariaaa niestety ten nalug jest straszny i ja juz 2 lata nie pale a wagi nie moge ustatkowac czasami mam ochote wziasc paczke papierosuw i wypalic ja cala ;/ ale wiem ze teraz to jzu nic nie da tylko dieta mioze pomuc i tak jak musialam rzucic fajki tak tweraz musze zucic slodycze bo od nich sie uzaleznilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
anika - gdy dopadnie cię chcica na słodycze - zjedz chupa chupsa (45kcal) albo jogurt naturalny ze słodzikiem i sokiem z cytryny albo łyżeczką kawy (PYYYCHA!) :D tajny szyfr - gdybym to ja wiedziała dlaczego to nie miałabym tego samego problemu :P Tyle że mnie wszystko idzie w nogi. Ale cycków to w ogóle nie mam - 82cm w biuście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje ze to i tak więcej niż ja ale boje się zmierzyc ;p z tym ze ja drobniutka jestem (ehm na górze heheheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
ariaa ale o cytrynie to nie slyszalam jeszcze musze sprubowac koniecznie no wlasnie staralam sie tak robic co rpawda na chupa chupsa nie mam mozliwosci bo nie mieszkalm w polsce ale lizaki sa bardzo dobre ale c\zasami jest tak ze ja poprostu juz nei wytrymuje i musze kupic sobie czekolade czy chipsy najbardziej tego mi brakuje w kazdej diecie dlatego wlasnie wybralam 1000 kcal bo tanm zawsze na jakis chociaz drobiazg moge sobie pozwolic i odrazu mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
to zmierz :P i biodra do porównania :D to się okaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
umnie dl ODMIANY WSZYSTKO IDZIE W BRZUCH PORAZKA JAK KOBIETA W CIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jak wrócę z pracy to zmierzę. Ale powiem tylko wam, niech moj facet dalej mysli ze jestem idealna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
anika - spróbuj. Rozdrobnij słodzik, wymieszaj z jogurtem i wtedy możesz zrobić sobie deser kawowy (prawie jak pudding :D ) albo właśnie dodaj sok z cytryny - wtedy masz pyszny cytrynowy jogurt. Jeśli dodasz dużo słodzika to będzie słodszy niż czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
DZIEKI ZA DOBRA RADE NAPEWNO SPRUBUJE BO BRZMI NMAPRAWDE SWIETNIE TYLKO DO SKLEPU SIE WYBIORE A CO DO SLODZIKA TO UWZYAM GO NA CO DZIEN TYLE ZE W PROSZKU NIE W TABLETKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można dać pokrojonych owoców :) a i można też robić pyszne desery. KAWOWY duży jogurt naturalny 0% kawa rozpuszczalna słodzik kakao niskotłuszczowe żelatyna w 1 literatce rozpuścić słodzik i żelatynę i kawę, w 2 słodzik, żelatynę i kakao, jak trochę przestygnie połowę jogurtu zmiksować z kawą, 2 połowę z kakaem z 2 połową jogurtu. wlać do pucharka warstwowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
znam ten przepis - na pewno dobre :) ale nie próbowałam bo mam awersje do żelatyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZYSTE NALEŚNIKI ubić 2 białka, dodać słodzik, żółtka, proszek do pieczenia, mleko w proszku Gostyń odtłuszczone i trochę mleka 0%. smażyć na patelni bez tłuszczu. do tego twarożek odtłuszczony wymieszać z jogurtem natur. i słodzikiem, przełożyć naleśniki. polać można jogurtem naturalnym z dodatkiem słodzika i kakaa. naleśniczki wychodzą puszyste i baaardzo smaczne i zaspokajają ochotę na słodycze, a są dietetyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich przepisów znam sporo, ze względu na to, że ciężko było mi wytrzymać bez słodyczy, więc robiłam sobie takie pyszności. piekłam też ciasta dietetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
Ooo przepis na ciasto bardzo by się przydał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Ja jem sobie na obiad jogurt naturalny z platkami:) a tak wogole to mam 19 lat:) czuje ze mam ochote na cos slodkiego albo chipsy:( co robic:/ albo co z tych rzeczy bym mogla zjesc:( od rana nic nie jadlam tylko te dwie male bulki rano:( jako tako glodna nie jestem:( ale jogurt na obiad malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarumieniają się ale trzeba pilnować, oczywiście należy smażyć na patelni teflonowej :) zazwyczaj idzie się na łatwiznę i je normalne słodycze, ale takie wymyślne tez dobrze zaspokajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
To ja jestem najmłodsza - 18 :D na obiad mało ale jakbyś najadła się warzyw to później na deser mogłabyś wykorzystać któryś z tych przepisów i miałabyś już coś słodkiego :) jogurt też może zapchać - jovi 0% tłuszczu ma 400g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt nie jest dobrym pomysłem na obiad, lepiej jakieś warzywa, z piersią kurczaka np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam męża starszego o 7 lat więc przy nim długo będę się czuła młodo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Oj tam oj tam:) kochane jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×